Gażnik typu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Potrzebuję namiarów na gażnik tupu "weber", gdzie i kto może taki cosik sprzedać do lada 21072. ZZ góry dziękuję i pozdrawiam.
  
 
weber to nie typ a nazwa producenta. podaj jakiś symbol tego gaźnika. ja mam jakieś gaźniki które walają się po mojej ladzie. wiem że mam webera i solexa
  
 
Rogacek czy Ty masz może solexy?? na zbyciu?? takie piękne poziome gaźniczki?? Napisz że tak!!!!
  
 
aktualnie mam 4 gaźniki. dwa które założę jak zdobędę aparat zapłonowy to Weber 40 IDE pionowe. te mogę sprzedać razem z kolektorem za 2 tys zetów. ale raczej niechętnie bo one mi się strasznie podobają. oprócz tego mam jednego webera aktualnie założony i jednego solexa. tego solexa mogę sprzedać ale chętniej zamienię na tylny zderzak do 2103 lub lusterko prawe abarth takie jak u mnie.
  
 
Cytat:
aktualnie mam 4 gaźniki. dwa które założę jak zdobędę aparat zapłonowy to Weber 40 IDE pionowe. te mogę sprzedać razem z kolektorem za 2 tys zetów

strasznie wysoka cena!!!! Ja obecnie mam gaźnik abartha i jakbym miał zmieniać to tylko na dwa poziome a z Twojej wypowiedzi wnioskuję że ten solex jest "zwykły" i do tego jeden


[ wiadomość edytowana przez: kornat dnia 2004-01-17 23:15:46 ]
  
 
Za 2 tys mówisz - no trochę drogo - ale jesłi sa nowe to mniej więcej po tyle chodza na giełdach dla famatyków tego sprzętu
Konrad kupił webery 40dcoe razem z kolektorami , uszczelkami dystansowymi i jeszcze polerowanymi korbowodami do łady za 600złw Krakowie
A tak wracając do tematu - weber robił rózne gaźniki do róznych samochodów więc są np. webery w maluchach , Fso i zastawach - ale bez symbolu nikt Ci nie pomoże . Jasiu ma np. załozonego webera w swojej 2107 pochodzącego z poloneza 1,5(jest tam trochę przeróbek niestety,żeby to podeszło do 2107 - ale się da
  
 
solex jest jeden. będę grzebał teraz w garażu byłego właściciela lady to popatrzę ca tam jeszce zostało.

cena na moje webery jest taka bo są to nówki gaźniki nie używane. staly tylko w aucie przez 3 lata. i jest do tego kolektor ssący.




[ wiadomość edytowana przez: rogacek dnia 2004-01-17 23:20:20 ]
  
 
Potwierdzam słowa Pawła webery były montowane w różnych autach, więc symbol będzie niezbędny abyśmy mogli coś zaradzić.
Ach ten Konrad taką okazję trafił też bym tak chciał
  
 
A oto i nasz zestwik , któym pisałem - teraz częsciowo(kolektory i korbowody) chodza w łądzie fleszera ale reszta - czeka na swój dzień
Konrad prowadzi tez stronę tych weberach- sa schematy działania itp. zapraszam do odwiedzenia




[ wiadomość edytowana przez: zax dnia 2004-01-19 23:16:24 ]
  
 
Pawełku podrzuć raz jeszcze zdjęcie tego cudeńka bo to coś nie chodzi
  
 
Oj coś nie weszło- jeszcze raz spróbuję
no i adres strony www.40dcoe.of.pl
http://195.150.240.2/~ladaklub/webers/webery/komplet3.jpg

  
 
Ja chcę taki zestawik, już nawet przeboleję brak korb, ale te gaźniczki z takimi pięknymi kolektorkami to jest to co Ładziarze lubią najbardziej!!!!!!!!!!
  
 
Kornat- wątpię zeby Konrii pozbył się tego rekwizytu - na razie stoją w jego pokoju na komodzie jakoby najpoiękniesza rzeźba
Ale- przyjdzie na nie czas i może jeszcze zagadają w łądziance
  
 
Paweł jak ja bym miał taki zestawik to bym go w ramy oprawił i postawił przy łóżku!!! a tak poważnie to mam nadzieje że będą chodziły w Ladziawie a może..... w Twoim klasyku.....
  
 
Dzięki za odpisanie na moje pytanko.Jak możecie to opiszcie mi gaźnia typu solex i weber.
  
 
Ten kolektor, to chyba nie jest od Lady (chyba, ze od Samary). Wobec tego jego przydatnosc jest problematyczna.
Za swoje poziome Solexy zaplacilem 100 Euro (przywiozl mi je znajomy Wloch, prosto z ojczyzny producenta). Sa po regeneracji, a ich stan wydaje sie byc idealny. 2000 zl to cena z kosmosu
Pozdrowionka
Jasiu
  
 
Nie solexy tylko dellorto - cos sie zasugerowalem. Wloch twierdzil, ze wlasciciel warsztatu regenerujacego polecal mu wlasnie dellorto jako lepiej wykonane. Wlasnej opinii nie mam.
Jasiu
  
 
2000 złotych..................sory za szczerosc ale chyba ktos naiwnego szuka jeszcze raz sorki
  
 
cena jest taka bo niezamierzam się ich pozbywać. ale jeśli ktoś da tyle to sprzedam i kupię sobie abarthowskie graty do auta
  
 
Napisz cos wiecej, co to za modele tych gaznikow??
Pionowe, poziome, podwojne.
Weber i solex to jeden w polonezie byl oryginalny a drugi w ladzie!
Chodzi Ci o pionowe IDFy? albo poziome DCOE? Albo jakies inne??