Obnizenie zawieszenia w LADZIE jak to zrobic????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc mam zamiar obnizycz awieszenie w mojej samarce tylko jest problem za bradzo nie wiem jak za to sie zabrac, moze juz ktos to robil i moze udzielic jakis wskazowek, jakies podstawowe wiadomosci i tak + - koszt takiej operacji z gory dzieki.
Pozdrawiam
  
 
Nie wiem czy dobrze powiem ale wydaje mi sie ze najprosciej jest zalozyc spinki na sprezyny.Duzo nie da ale zawsze.Inna sprawa to wymiana sprezyn.Cen nie znam ale powinny byc na allegro co do spinek.
  
 
najgłupszy pomysł obniżania zawieszenia o jakim słyszałem to klamry ściągające sprężyny. nie chciałbym być w aucie w którym w czasie jazdy pęknie taka spinka. zresztą firma Jacky która robi takie zapinki nie daje na nie atestu. taką klamrą to na zlocie możesz spiąć sobie zawiechę ale do jazdy się to nienadaje.

zadzwoń pod ten numer 601 798584 w poniedziałek i porozmawiaj z człowiekiem. on poda ci opcje i ceny. ceny ma bardzo przystępne. jeśłi się dogadasz to mogę pomóc w przesyłce sprężyn ( gość jest z wrocławia )
  
 
Nie zakładaj spinek - można się zabić
Obniżenie w samarze - spręzyny Ventura lub Enzo (gorsze) albo zawias sachsa(robione na eibachu chyba-ale to drogie i nei do normalnej jazdy). Do Ventur musisz założyć gazówki
Rogacek???a mozna tam zadzwonić w sprawie klasyka????
Interesują mnie bilsteiny - spręzyny jakoś wykombinuje - ale dobre amory by się przydały
Paweł
  
 
facet handluje tylko zawiechami. ja do mojej toyoty kupiłem u niego sprężyny Ventura progresywne na przód - 40mm za 150 zetów na tył -30mm też za 150 zetów. za amory koni o regulowanej twardości z przerobieniem MC persona na wymienne wkłady 400 zetów za parę. Jeśli to dla kogoś duże ceny to powiem że para amorów do mojej toyoty zwykłych monroe to wydatek około 800 zetów. a komplet najtańszych sprężyn to około 600 zetów
  
 
150 Za Ventury to nie dużo . My daliśmy za nowe po 450 (komplet do samary) ale wtedy kurs euro oscylował koło 4,00złote. i to jeszcze dostalismy 15% zniżki w C&D w Warszawie A teraz??
  
 
Dzieki wszystkim za porady co do tych opsek czy sciagaczy do sprezyn to tez raczej nie polecam sam probowlaem jest to dobre na niedlugi czas Pozdrawiam