Spojler ... jak zamontować

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam zamiar założyć sobie spojler na bagażnik i zastanawiam się co będzie lepsze ... przyklejenie czy przykręcenie go?
Co Waszym zadaniem jest lepsze ??
Czy 180 zł za spojler to normalana cena ??

  
 
to by trzeba wiercić choć swój górny mam przyklejony i trzyma się mocno ! a co do ceny to całkim normalna jak do tak nie normalnego auta...
  
 
ja miałem swój przykręcany i jak go ściągałem to dziury trzeba było zaszpachlować ale że akurat było to w tym czasie co gładziłem klapę więc było spoko a nowy też napewno przykręcę zawsze to bezpieczniej
  
 
hej..
ja załozylem spojler od Reanult Megane Coupe i pasuje jak ulał..a jaki super wygląd..
tylko musieli mi go delikatnie wyprofilowac szlifowaniem..pozatym wolalem go przykrecic na 4 srubach.. wiesz..klejenie nie jest pewne bo spojler caly czas pracuje przy szybkiej jezdzie i wolalem,zeby komus jadacemu za mna nie zagoscil w samochodze..pozdrawiam..
ps.
180 zl za spojler to niska cena.. ja za swoj dalem 200..malowanie i zalozenie 150.. w sumie 350...
  
 
A ja kupujac swoje autko zażyczyłam sobie spojler i jest przyklejony, w zasadzie to nawet sie wcześniej nie zastanawiałam co jest lepsze. Z montowaniem i malowaniem zapłaciłam 400 zł, więc i tak pewnie przepłaciłam....ale jak na razie trzyma sie dobrze i jestem bardzo zadowolona ))))
  
 
mormon to zapodaj jakieś foteczki
  
 
świetnie się sprawdza do spojlerów klej do szyb samochodowych. nie zgubisz na pewno.
  
 
HEJ !!!... mormon jak efekt pracy??? może coś pokażesz, ciekaw jestem jak spojler z megi prezentuje się na Accencie???
??
  
 
szczerze Wam powiem,że nie mogę się już doczekać kiedy będę mógł Wam zaprezentować fotki mojego autka..i będę czekał na Wasze krytyczne komentarze..ale uwierzcie,że czekam na wiosnę..bo nie lubie półśrodków a autko bezalufelg i porzadnego woskowania dużo traci na wyglądzie.. więc gdy tylko wymienie opony i wymyję auto po zimie - wystawę fotki na forum....
  
 
nie szczyp się każdy z nas teraz chyba na stalówkach jeździ więc zapodawaj fotki right now
  
 
Mormon dawaj!!!
Speedmaster ma rację chcemy zobaczyć efekt Twojej pracy.
Całe auto możemy faktycznie obejżeć wiosną, stary nie daj się długo prosić!!! Mnie osobiście najbardziej interesuje efekt adaptacji tego spojlerka.
  
 
jakie takie fotki sa w moim profilu...czekam na konstruktywną krytyke...

[ wiadomość edytowana przez: mormon dnia 2004-02-10 09:22:04 ]
  
 
No,No.
Wygląd niezły pewnie jestem natręt ale prosiłbym jeszcze z boku profilek.
  
 
fiu, fiu. nieźle
  
 
dzięki za pozytywne komentarze...

profil zamieszczę jak tylko założe alusy... zreszta w ciągu dwóch tygodni jeszcze mam kilka rzeczy do zamontowania ( w tym delikatny żółty neon pod samochodem)

niestety - jestem estetą i nie lubie półśrodków...

pokaże całe autko na wiosne...

[ wiadomość edytowana przez: mormon dnia 2004-02-13 18:05:24 ]
  
 
Jak kogoś interesuje, to już w galerii są nowe fotki mojego Accenta...
  
 
pełen szacun dla accenta
  
 
dzięki.. starałem się...
  
 
no całkiem fajnie to wyszło

mam tylko pytanie czemu akurat żółty ten neon pod autkiem ma być ?
  
 
no czemu zolty??nie lepiej czerwony??