Kiedy next LOB ?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a o co chodzi?????????
dla mnie zlocik może być i jutro!!!!
  
 
Jasne Totr jak bym mial 50 km to mi by pasowal kazdy termin
ale jak ma sie do przejechania 450 to juz jest problem.
I lepeiej by bylo gdyby to 450 mozna bylo zrobic w normalnych warunkach.Jazd extremalnych mam juz dość.
  
 
Cytat:
ale jak ma sie do przejechania 450 to juz jest problem.



Problem ?? Przeciez masz taki zajebisty samochod
  
 
ja pierdole, najpierw od chuja postów kiedy zlot, kiedy zlot, a teraz kurwa wybrzydzanie, bo marzec, bo dupa, bo zimno, bo ciepło. rowerami kurwa przyjedziecie czy jak ???!!!!!! jasne że miło byłoby nie stac w deszczu ale równie dobrze może lac i byc zimno w sierpniu , kurwa jak niewydymane panienki. piotrze ( and rest co mają daleko) - bełchatów jest w miare optymalnym miejscem bo specjalnie nikt nie jest pokrzywdzony. jak bysmy robili zloty w gdańsku to ci z południa mieliby pretensje, jak w górach, to ci z północy. chcecie - przyjeżdżacie, nie chcecie - nie przyjeżdżacie. mieszkamy w całej polsce i spotykamy się na tyle rzadko że chyba można się troche poświęcić ? a termin okaże się w przyszły piatek - 6 lutego. kurwa fochy i muchy w nosie, papier do wytarcia dupy tez wam przywieźć ??!!

ps. moze i za ostro ale cisnienie mnie skoczyło. absolutnie nie pije personalnie do nikogo więc nie wkurwiać na priva
  
 
Tak URg za ostro.
Jasne kurwa, że mam zajebisty samochód. Dzieki za uznanie.
I się kurwa wkurwiam jak Totr pisze, że on może codziennie robić sobie zlot. Nie ma nic przeciwko jak zlot się odbędzie w lutym albo w marcu albo w kwietniu albo w maju.Decyduje większość a ja się kurwa podporządkuję a reszta to chuj.Nie potem rzucałem kamieniami w zomowców, żeby nie uznawać zasda demokracji w końcu to wolny kraj jest .

Chodzi mi tylko o jedno: ja kurwa chcę mieć przyjemność z jazdy na zlot i zajbistą przyjemność z bycia tam i podziwania bestii a reszta to chuj.I kurwa nie chodzi mi o pierdolone pieniądze mam to w dupie, nie po to się męcze żebym paru złotych nie mógł wydać.

Tylko jak będe miał do przejechania te 450 km w paskudną pogodę z prędkośćą 50 km /h (w tamtym roku o tej porze czyli początek kwietnia przy prędkości 55 km/h znalazlem sie w rowie, co prawda nic się a ani mnie ani carowi nie stalo, ale na kolejny fuks nie liczę i dupa, zimowe opony nie pomogły na lodzie).
Wszystko się rozbija o pogodę jeśli będzie super czyli na plusie pod koniec marca to będzie ok. Jeśli będzie leżal snieg na ulicy to wsiądę w pociąg i też przyjadę. Nie uśmiecha mi się jechac 8 godzin nonstop wbity w szybę i kontrowanie kierownicą od czasu do czasu,
wystarczy, że teraz to robię jeżdząc po mieście.

A co do odelgłości to róbmy zlot latem co miesiąc, będę na każdym.
Może tego nie rozumiesz ale pogadaj sobie z ludzmi, którzy dojechali do augustowa. Z tego co pamiętam większość miała dość i tylko nie wiele osób zrobiło to tylko na jedną noc, tak jak ja.A ilość przejechany przez nich km wynosila około 500.
Chyba większości jest na rękę, że zloty odbywają sie w środku polski.I nie będzie nigdy sprawiedliwego miejsca, tak sądze ale jak wcześniej napisałem to nie ma dla mnie znaczenia, dla mnie jest jedno ważne:
MA BYĆ WYŚMIENITA ATOMSFERA, CHCĘ ABY WSZYSCY BYLI W DOSKONAŁYCH HUMORCH I NA DLUGO ZAPADŁO IM W PAMIĘCI KOLEJNY LOB.

Niestety aby się tak dokonało potrzebne jest spełnienie wielu warunków.
To wszystko w tym temacie z mojej strony.


  
 
no i kurwa odebrałeś personalnie. wkurwia mnie po prostu typowo polskie narzekanie.


..... chyba na zlocie damy sobie po razie ( tylko wezmę drabinę albo ktos mnie podsadzi ) i napijemy się piwka
czas najwyzszy
  
 
Będzie dobrze, tak jak zawsze!

  
 
Ja też bym kurwa chciał sie z Wami spotkać, ale jebany zawód Felka marynarza nie pozwala mi byc w każdym terminie. Jak się zdecudujecie na początek maja to postarm sie być.

ps Huj mnie obchodzi jaka będzie pogoda
  
 
navtex, ale za kare ( albo w nagrodę - jak kto woli ) pływasz statkiem, ja raz płynąłem po bałtyku i szybko sie upiłe3m bo falowało wszystko wokoło, no i raz wycieczkowym po gople wiec nie narzekaj
  
 
Jasne Urg, że jest spoko, zwłaszcza jak podczas zimy w kraju można leżeć na piaszczysztych plażach nad błekitną wodą połyskującą sreberkiem morza karaibskiego (temp wody 28 st)
Tylko co mi potym jak wiele ciekawych atrakcji lądowych umyka z przed noska
  
 
serdeczne pozdrowienia od pana Miodka !!
  
 
Piotr S -a czym takim ja cię wk...iłem ?????????? bo nie łapę!!!
wyraziłem tylko swoje zdanie co do zlotu i już !!!!!!!
moja wina że mieszkam w centrum Polski?????!!!!
pozd.
  
 
Totr niczym, trochę mnie poniosło.
  
 
Bo trza panowie czasem na luzik wyrzucić !! a nie tylko po garach
wiem Piotr że to nie na złość tylko chwilowa złość.
  
 
nie wiem czy sie odzywac bo jako zoltodziob moge dostac po nosie ale jak to totr powiedzial wrzucmy na luz i robmy lob'a. jestem tak napalony jak pierwszoklasista przed pierwszym dniem w szkole wiec bez urazy podajcie date (jak najwczesniejsza)

pozdro
  
 
Cytat:
wiec bez urazy podajcie date (jak najwczesniejsza)



bez urazy, ale wszystko jest tutaj

VII LOB PARTY

  
 
i wszystko jasne thx sagittario

pozdro
  
 
i wszystko jasne thx sagittario

pozdro