Historia Klubu Espero - czyli naszego ;-) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może inaczej.
5 najsymptyczniejszych, najpopularniejszych i najbardziej lubianych klubowiczów
5 najbardziej nielubianych, znienawidzonych, wkurw... członków klubu.
  
 
Piotr-ek.. zrzeda.. tak nie mozna myslec, to by podzielilo klub i by bylo zredlem dlugisz konfliktos.. a tak to wszyscy beda rowni.
  
 
Piotrek, jestem ZA , choć moja propozycja miała na celu wywołanie motywacji u zbłakanych owieczek, by wróciły na własciwą drogę, a nie wytykanie ich palcami
Co ja pier.......
Ps. czyzbym dodał zbyt mało ikonek w ostatnim poscie.
pzdr

[ wiadomość edytowana przez: Maciej75 dnia 2004-01-23 13:24:22 ]
  
 
Cytat:
2004-01-23 13:20:58, RICO__ pisze:
Piotr-ek.. zrzeda.. tak nie mozna myslec



Ale właśnie to miałem na myśli... kogo ja bym typował... hmmmm... niech pomyślę...
  
 
PANOWIE BEZ PRZESADY DOBRZE....NIE ROZPEDZAJCIE SIE TAK, TO MIALO BYC O HISTORII A NIE KTO KOGO LUBI

MOZE POJDZIECIE DALEJ Z MACKIEM I NP NAJBARDZIEJ NIELUBIANA OSOBA BEDZIE NOMINOWANA DO OPUSZCZENIA KLUBU CO?? KUPCIE SE LEPIEJ PO PIWIE !!!!!!!!!!


[ wiadomość edytowana przez: Petersen dnia 2004-01-23 13:48:42 ]
  
 
Cytat:
2004-01-23 13:48:04, Petersen pisze:
KUPCIE SE LEPIEJ PO PIWIE !!!!!!!!!!



... celem trafniejszej nominacji osoby która już w najbliższy poniedziałek o godz.10.00 opuści nasz klub. Zapraszamy wszystkich na relację z usuwania tej osobie konta i blokowania dostępu.
  
 
Uuufff! to dobrze, że jeszcze nie jestem w klubie
A swoją drogą, ciekawe co na te pomysły powiedzą moderatorzy?
  
 
Cytat:
2004-01-23 14:25:28, Walus pisze:
Uuufff! to dobrze, że jeszcze nie jestem w klubie


No właśnie ...
Sympatyka nikt nie "tyka"

A tak historycznie patrząc, to mile wspominam Stary Klub i Forum, gdzie się udzielałem jako .O.O.
Kto o takim pamięta ?
  
 
Cytat:
No właśnie ...
Sympatyka nikt nie "tyka"



Hehehe... czlonka klubu z Espero made by Opel tez nie
  
 
Cytat:
2004-01-23 14:14:38, piotr-ek pisze:


... celem trafniejszej nominacji osoby która już w najbliższy poniedziałek o godz.10.00 opuści nasz klub. Zapraszamy wszystkich na relację z usuwania tej osobie konta i blokowania dostępu.



No i BAR IV na sie zrobi...
Swoją drogą - jak trójka to były "gorące krzesła" to czwórka, to co to będzie??? - żarzące świece??? , albo lodowaty parownik - coś dla miłośników LPG .... Ooo... mam lepszy pomysł! Niech program nazywa się "parzącza zapalniczka" i opuszczającego będziemy przypalać zapalniczką samochodową... hehehe

PS Transmisja oczywiście na żywo w Polszmacie - prowadzi Krzysztof Ibish ))


[ wiadomość edytowana przez: zitam dnia 2004-01-23 21:33:30 ]
  
 
Cytat:
2004-01-23 12:53:52, Maciej75 pisze:
A teraz proponuję wybrać 10 najsymptyczniejszych, najpopularniejszych i najbardziej lubianych klubowiczów - słowem "the best of" Internetowy Klub Espero. Ten tutuł nalezy umieścic jako statut klubowicza w jego profilu - przyznawany dozywotnio, oczywiście w ramach odpowiedzialności dyscyplinarnej sąd dyscyplinarny klubu może orzec wobec członka pozbawienie go tego tytułu. Wybory raz na pół roku kalendarzowego, mozna byc wyróznionym wiecej niż jeden raz, kandydatów zgłaszają tylko członkowiew ciagu tygodnia od ogłoszenia przez moderatora i nastepnie przez kolejny tydzień przy uzyciu ankiety prowadzone sa wybory - nie mozna głosowac na siebie, kazdemu przysługuje jeden głos



Dobra jestem ZA - hmmm niech pomyślę.....aaaa dobra już wiem - głosuje na JACO
  
 
Ja wstąpiłem (na tamte czasy) "nieformalnie" do klubu kiedy funkcjonowała jeszcze forma księgi gości i nie było jeszce nawet starego forum NetHit...
Pamiętam że na tamte czasy wzorem do naśladowania, tuningowania i wogóle wszystkiego co związane jest z Espero, był MaciekGT, który był jednocześnie pierwszym klubowiczem którego osobiście poznałem na moim pierwszym zlocie...
Pamiętam jak razem z "moją byłą" pojechaliśmy na ten zlot i po raz pierwszy zobaczyłem na żywo pierwszy klubowy samochód - Maćka Espero... i powiedziałem tak:
O kur...! Ale zajebisty! Wygląda 2 razy lepiej niż na fotkach w necie!
...to było właśnie moje pierwsze zetknięcie z klubem...
...na tym pierwszym zlocie poznałem też Krawata, Adminka i Tomka Mydłowskiego, który to od razu podleciał do mojego samochodu i zaczął wytykać w nim wszelkie wady - głównie zalążki korozji...
  
 
tja...ja pamietam Tomka Mydlowskiego i opis jego fury na stronie glownej chyba to bylo ,w ksiedze gosci Zoltara(myslalem ze to jakis mechnik samochodowy a to taki malolat )Admika,Olo a no i MackaGT bo sobie pomyslalem ze nie jestem jedynym desperatem ktory probuje tuningowac Daewoo Espero...facet wlal otuche w moja dusze
  
 
Ja jak jeszcze niemialem esperaka to wchodzilem na macka strone. Pamietam jak odpisal na maila to puczulem sie kims warznym Bo zawsze podziwialem jego esperaka a tu nagle jego wlasciciel do mnie pisze Maciek byl jak Bog a Lukasz Gajer moj Idol. Zawszejak jezdzilem do szkoly autobusem to widzialem espero Lukasza Gajera jak stalo zawsze w tym samym miejscu i strasznie mi sie podobalo. Wtedy nieprzypuszczalem ze bede mial espero. A jednak Nigdy nieprzypuszczalem ze poznam te osoby.

P.S Strasznie sie cieze ze jestem razem z wami w tym klubie i juz zawsze w nim bede
  
 
No to moze od razu Łukaszowi i Maćkowi pomnik postawimy ok?
  
 
Ja juz mam dwa oltarzyki im potawilem u sieie w pokoju
  
 
A ja pamietam jak nie wiedzac w ogole ze ten klub istnieje wszedlem na strone www MackaGT i jak zobaczylem jego autko to przez pare miesiecy mialem je na tapecie w windowsie, bylem pelen podziwu ile pracy wlozyl w ta limuzyne i ile pieniedzy , najwieksze moje zdziwienie bylo jak zajrzalem do klubu i w galerii odnazalem fotki Macka woza. Dla mnie, jego samochod do tej pory jest celem, daze do niego ale sadze ze chyba nigdy nie osiagne.
  
 
Cytat:
2004-01-24 17:58:55, RICO__ pisze:
No to moze od razu Łukaszowi i Maćkowi pomnik postawimy ok?



a może lepiej postawimy im dziewczyny, które postawią im loda
  
 
Cytat:
2004-01-24 20:41:17, -JACO- pisze:
Cytat:
2004-01-24 17:58:55, RICO__ pisze:
No to moze od razu Łukaszowi i Maćkowi pomnik postawimy ok?



a może lepiej postawimy im dziewczyny, które postawią im loda



buahahahaahhahahahah

  
 
Cytat:
2004-01-24 20:45:03, Czarek_Rej pisze:
Cytat:
2004-01-24 20:41:17, -JACO- pisze:
Cytat:
2004-01-24 17:58:55, RICO__ pisze:
No to moze od razu Łukaszowi i Maćkowi pomnik postawimy ok?



a może lepiej postawimy im dziewczyny, które postawią im loda



buahahahaahhahahahah




Zrobią loda, stawia się co innego


JACO zboczeńcu