III Zlot LOS OMEGAS BESTIALES (16-17 listopad 2002) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Życzysz sobie z szyberdachem czy bez? Mamy ją robić na seryjną Bestie czy odrazu na gładko?? Pozdr.
  
 
Witam Panow !!

Chetnie przylaczylbym sie do zabawy.. No ale jestem "nowy" i nie wiem, czy tylko fakt posiadania Bestii upowaznia mnie do wtryniania sie do zabawy...

Czekam na opinie ( czytaj : zaproszenie )

Pozdrowka !!

( poprzedni post polecial nie tam gdzie trzeba sorry ))
  
 
Moja odpowiedź w poście, który poleciał tam gdzie nie trzeba... sorry

pozdr.
  
 
Przypominam za Młodym - 16-17 listopad czyli TA sobota i niedziela - III ZLOT LOB - obecność obowiązkowa !

ja na 100% jestem i w sobotę i w niedzielę

Robert pamiętasz yyy dyskusję na chacie OKP kilka tyg. temu?
nie żartowałem , no to do porz.. yyy zobaczenia


btw. nie zdołałem zaopatrzyć się w zimówki przyjadę więc na 205/60 R15

---+++== LOS OMEGAS BESTIALES ==+++---
>>> www.urg.prv.pl <<<
  
 
przestałem już liczyć dni teraz liczę godziny do Zlotu.

ja jestm na 100% sobota i niedziela i chyba jak napisał urg będzie czym porz.............

co do zimówek jest zszokowany brakiem zapowiadanej zimy i w proteście wraz z kumplem zdjeliśmy zimówki i przyjedziemy na letnich (tak naprawde to dlatego że są na ładniejszych alusach i same też są lepsiejsze 205......)
  
 
Witam!!!

Ja jestem umówiony z Kartosem po godz. 8:00 w Markach...razem lecimy na BEŁCHATÓW!!!!!

Wiadomośc do ekipy remontowej LOB - jeszcze tym razem przyjadę Omegą Janki Edytion EVO5 (nowa będzie dopiero we środę) - także oszczędziłem wam roboty

Pozdrawiam i do ZOBACZENIA - ja będę na dwa dnie....acha jeszcze jedno biorę ze sobą 16-letniego miłośnika motoryzacji...niech się chłopak uczy mam nadzieję, że nimacie nic przeciwko

Pozdrawiam
  
 
Niestety zmiana planów Kartos musi być najpierw w Gliwicach wię dojedzie ok. 13-tej.....ja zabieram rano Makaveliego ok. 8:30 i lecimy na Dobrzelewo....jeżeli ktoś jedzie z Wa-wy nie da znać jakimś smsem - nr w assistance

Pozdrawiam
  
 
ludzie zapomniałem !!!!!!!!!!!!!! niech ktoś zabierze jakiś sprzęt grający gdyż od miejsca spożycia pivka do parkingu z sprzetem audio jest spory kawałek
  
 
Panowie...
machina ruszyła... i nie da się jej już zatrzymać
Ludzie założyli letnie papucie... a ja? ja już nie moge i przyjade na przebrzydłych stalówach z kołpakami... bleee... pozdr.
  
 
Ja też przyjadę na stalówka z zimówkami (w dodatku ktos mi kołpak zap......) , niestety auto w środę idzie do wymiany inie ma sensu zmieniać

Już niedługo............
  
 
Panowie ja już zatankowałem do pełna i a silniczek chodzi na wolnych obrotach(tylko czy starczy paliwa do soboty?)
  
 
Pocieszę Was: ja też już mam zimówki-stalówki i zgubiłem jeden kołpak więc Omesia musi się ustawiać odpowiednim profilem.

Potwierdzam info Resa - o 5 rano jadę do Gliwic i dotrę na zlot w drodze powrotniej ok. 12 - 13. Mam nadzieję, że trochę pyfka jeszcze zostnie. Poza tym będę z ojcem, wiec będziemy mieli seniora zlotu (Janusz sie podbuduje ).

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w sobotę.
  
 
Chciałbym publicznie podziękować kolegom z gangu LOB za pomoc w kwestii podwózki na zlot!
Dziękuję Resowi, Kartosowi oraz Januszowi. To dzięki waszej chęci pojadę na zlocik
Maluszek stoi pod domem i trochę żałuje że nie będzie na III LOB ale z drugiej strony i tak by się bał przyjechać...on taki malutki przy tylu bestiach
Do zobaczenia na zlocie!!!
Makaveli
  
 
Na 90% przyjadę do Bełchatowa (niestety na krótko) przywitać się ze wszystkimi. Z Warszwy staruję koło 10:00.

pozdro
3
  
 
A niech to! Właśnie wróciłem od łapiducha który stanowczo zakazał mi wszelkich wycieczek (fakt, mam jakieś objawy wirusowe ale myślałem że to zwalczę). W trosce o zdrowie wszystkich z bólem serca zmuszony jestem zrezygnować ze zlotu .
Będę z wami duchem, a o godz. 20:00 specjalnie otworzę pifko na to konto i może wypijemy je chociaż na odległość.
Wesołej zabawy.
Pzdr.
  
 
to już jutro naprawdę
Kurcze przyjadę bez listew i progów ale nic to do zobaczenia