Kiedy i gdzie ???????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanie od jakiegoś czasoo jwstewm w aszym gronie ale jeszcze nie miałem okazji być na żadnym zlociq ani nawet na spotkanioo tak więc too mam pytanko kiedy i gdzie odbędzie się sjkieś najbliższe spotkanko???
  
 
Co do zlotu ogólnopolskiego, to gorąca dyskusja trwa właśnie w jednym z sąsiednich wątków (jeszcze miejsce, a tym bardziej termin nie są znane), a jeżeli chodzi o lokalne spotkania klubowiczów z Kraku, to też musisz śledzić forom, bo jeżeli będzie propozycja takiego spotkania, to na pewno będzie wątek o tym.
Pozdrawiam i witam nowego klubowicza
Miły
  
 
czytać... zawsze mówię że trzeba czytać...
np. TUTAJ
  
 
Niedawno mieliśmy spotkanko w Krakowie - 11 stycznia
Ale jak chcesz wpadnij na zajezdnię w niedzielę - będzie okazja się poznać. Co prawda nie wiem czy oprócz mnie ktoś jeszcze będzie , ale to fajna impreza
Paweł
  
 
oki wielkie dzięki ale jak widze te propozycje w-wa, jakaś granica to normalnie aż mi się słabo robi a co wy na to jakby zrobić spot lokalny na starym lotnisq na bora komorowskiego tylko w sobotę bo w niedziele są tam rajdy
  
 
Cytat:
oki wielkie dzięki ale jak widze te propozycje w-wa, jakaś granica to normalnie aż mi się słabo robi



a co autor miał na myśli?
  
 
Sa tam "rajdy" i dla tego wtedy nie robimy spotow!
To sie zle konczy. Trzeba sie zastanowic kiedy.
JA jestem wylaczony do 2giego lutego, a moze i dluzej - oby nie
  
 
Przyłączam się do pytania Górala
pzdr
  
 
rajdy się odbywają tylko w niedzielę a w sobotę jest tam przeważnie poosto.a choć by nawet to drooga część pasa jest nie oożywana przez rajdowcoow i śmiało by mogły być dwie imprezy w jednym.a co do w-wy to nie mam nic przeciwko stolicy ale chodzi mi o drogę a raczej odległość od kraka chcący tam jechać trzeba poświęcić doożo czasoo na dojazd i potem powroot nie ktoorzy krakowianie też tak sądzą a mi nie chodzi zrobienie zlotu ogoolnopolskiego tylko spotoo małopolskiego ewentooalnie krakowskiego. pozdrawiam

snoopy