Kupie-Sprzedam-Zamienie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kupie miske olejowa PLASKA

henx@op.pl
gg:1469485
509502485
  
 
felgi motylki 13" wypiaskowane
i jeszcze jedne z innym wycieciem tesz 13cali

i jeszcze jeden komplet 4 sztuki

[ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2004-12-28 18:01:17 ]
  
 
sprzedam 2.0 gaźnik 112 km od 132 na chodzie jeszcze w samochodzie drobny wyciek oleju spod uszczelki nad kolektorem wydechowym
  
 
Znajomy zdecydował się sprzedać swojego Fiata 131, silnik 1600, rocznik 1980 przebieg 103 tyś. pierwszy właściciel; całkowicie sprawny zdjęcia można oglądnąć http://www.mlac.webpark.pl kontakt bezpośrednio do właściciela 018 27-50-957. CENA DO UZGODNIENIA Z WŁAŚCICIELEM

  
 
Calkowicie sprawny...a po co te klocki pod kolami, reczny oszczedzamy? Co tam jest za silnik, wyglada mi wogole na model 131p czyli skladany w Polsce. Chyba rozmawialismy kiedys na forum o tym aucie.
  
 
Juz sprzedany Całkowicie sprawny - na zdjęciu stoi pod sporą górkę zresztą jak ktoś bywa koło Nowego Targu to nie powinien się dziwić. Widzisz tam na zdjęciach jakąś literkę "p" przy 131?? Ja nie widzę. Zrezztą kupiec przyjechał aż spod Opola i dojechał szczęśliwie wiec chyba to coś znaczy. Zreszta to jeden z kolegów z FSO klub może się wyopowie.
pozdr.
  
 
Za ile sprzedany ? No i zapraszamy tego kolegę
  
 

Witam.
Jeżeli to kogoś zainteresuje to postanowiłem zrobić wyprzedaż gratów do DOHC za swojego garażu.
Z ciekawszych rzeczy mam właśnie dwa silniki (rozebrane ale prawie kompletne) do Lanci Delty HF TURBO ale na GAŹNIKU!!!!
Mają pojemność 1600 i wałek pośredni w bloku,moc 130km.z 3 turbinami i wałkami rozrządu.Do jednego jest też komputer do zapłonu , intercooler z przewodami ,ze trzy głowice,kolektory, blok 130tc 2000,1800,1600,korby,używane tłoki do 130tc.Wszystko to jest bez kwitu i oddam to za 2500pln.
  
 
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51622961

Fiat 131 Supermirafiori 1600 TC
  
 
witam jak w poście mam na zbyciu skrzynie i wal napędowy od argenty diesla w stanie bdb,z niewielkim przebiegiem,są jeszcze podnośniki do elektrycznych szyb,co do ceny to jest do uzgodnienia,są to części wujka więc kontaktujcie sie ze mną a ja sie dopytam,podajcie w meilu lub telefonicznie proponowaną cenę,mój numer 500-567-327,tomi0705@o2.pl lub gg 7430938,pozdrawiam
  
 
Witam!
Mam czesci do sprzedania za przystepna
Propozycje z ofertami prosze kierowac na adres internetowy;
jag.wisniewski@neostrada.pl lub krzysztof484@gazeta.pl
  
 
witam wszystkich mam do sprzedania Fiata 131 rok1977 prawie w całosci orginał nigdy nie lakierowany idealny dla kolekcjonera stan tech db blacharka do niewielkiej poprawki (powgniatany przez wandali i wgniecine drzwi kierowcy ) goraco polecam do zobaczenia w Gdańsku .Pozdrawiam tel.(5 553-73-40
  
 
Już kiedyś dawałem info o tym aucie. Stan ogólny nie jest najlepszy, podłoga do roboty, silnik z jednym wałkiem w głowicy, most cichy, tak wogóle to był kiedyś diesel, samochód ponoć jeździ non stop. Kumpel dzwonił dzis do mnie i powiedział że za 400 - 500 zł jest do oddania jak nie to w lipcu idzie na złom - kończy się ok itd. Jestw nim kilka ciekawych rzeczy, działające szyby elektryczne, atrapa z okrągłymi lampami, wspomaganie, maska z garbem bardzo ładna, no i dla kogoś kto ma combi kilka unikalnych rzeczy pewnie by się znalazło. Jak ktoś zainteresowany to prosze o kontakt 888 454 988, lub gg 4607794 samochód jest w Białymstoku,powinien bez większych problemów dojechać przynajmniej do Warszawy
  
 
2dzwiory /4dzwiowy/kombi?
  
 
4 drzwiowy
  
 
wiecej tutaj
  
 
jezeli ktos ma i chce sprzedac piszcie lub dzwoncie 509875651 szukam jeszcze szyby przod i prawego reflektora
  
 
nadal aktualne !!!
  
 
sprzedam glowice gotowa do zalozenia od 1.6 OHV z podpietymi kolektorami po splanowaniu. cena 100zl +jeszcze jakies czeci. cena 100zl PILNE gg.6994556 lub 608390146
  
 
mam do sprzedania:glowica do 1.6ohv splanowana,gotowa do zalozenia z podpietymi kolektorami,2 klawiatury,popychacze, szklanki i jakies jeszcze drobne czesci,oraz walek rozrzadu(100zl do uzgodnienia).za glowice i reszte 150zl do uzgodnienia!!!.PILNE gg.6994556 lub 608390146