ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 299

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-08-11 10:08:07, jacek2107 pisze:
Przygotowuje grunt w domu pod czwarte auto - wyjdzie na to że garaż zostanie zajęty przez dwie łady a z tym nie może pogodzić się żonaDziadek dokładnie powiedział że jeśli się zdecyduje to cena napewno nie będzie przeszkodą,ale widać że namieszał mu trochę w głowie młodzik - gdybym spotkał dziadka sam na sam to jestem pewien że puścił by mi łade za naprawdę niewygórowane pieniądze.Chce jak sam powiedział oddać ją w "dobre ręce"



Moja też się nie godzi. Jak tu żyć, Panie premierze, jak tu żyć...
Ale obydwie stoją w garażu. Technika negocjacji

Młodszy asystent sprzedaży ewidentnie wyczuł okazję. W niedzielę wspominał, że dychę mu dawali już nie raz.

Pozdrawiam,
@lex
  
 
>> PROMOCJA <<
  
 
SzokoLada?

Nie, ale podobny

[ wiadomość edytowana przez: fragles94 dnia 2014-08-24 13:44:59 ]
  
 
Nie, to nie moja. Chociaż bardzo podobna. Znam ją i oglądałem że 2 miesiące temu. Zaproponowałem za nią 2k zł, bo max jest tyle warta. Po dzwonie z przodu i z tyłu. Zderzaki krzywe, progi ulepione, grill plastikowy chrom, z przodu krzywe szpary, bo był wymieniony lewy Błotnik. Fartuch jest pogięty. Ogólnie kibel. Ładny ma środek i motor dobrze pracuje. Listwy na nadkolach plastikowe na metry. Auto do blacharki. Chociaż ładnie się świeci na foto.
  
 
Cytat:
2014-08-24 14:39:41, SzokoLada pisze:
Chociaż ładnie się świeci na foto.



Zgadzam się ze wszystkim oprócz tego. Nawet na fotkach nie zachęca do kupna, a już na pewno nie za 6000.

[ wiadomość edytowana przez: fragles94 dnia 2014-08-24 19:03:31 ]
  
 
Proponuje przenosić takie oferty do działu: dowcipy i inne takie...
  
 
http://www.ebay.de/itm/321496599757?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649
TO JEST TEMAT I STAN
  
 
http://olx.pl/oferta/vaz-2103-lada-1500-CID5-ID6PGNw.html

No a co tej brakuje? Jest u nas i jest 3x tańsza!
  
 
Bocznych kierunków "trójkowych"

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Jesteś gotów zapłacić za 2 kierunku 15k zł? Nie takie cukierki już widziałem na allegro z kierunkami od 06. Co zrobisz, skoro bardzo ciężko dostać błotniki od 03, a blacharz nie ma ochoty przerabiać błotników.
  
 
W sumie trochę szkoda auta, ale cena dosyć zaporowa
  
 
Koleszka z tyłu wolno nie jechał. Szkoda auta, szczególnie gdy spojrzy się na czarno-białą fotkę.



  
 
Łada Samara
Widział ktoś, oglądał? Wie na co zwrócić uwagę?
  
 
Cytat:
2014-08-27 21:27:26, ROZPOR pisze:
Łada Samara Widział ktoś, oglądał? Wie na co zwrócić uwagę?



"Stan auta idealny" - hahaha, co to za żarty Wygląda na minimum 215 tysiecy, może gość pomylił opisy.
  
 
Samara jak Samara. Obejrzyj dokładnie spód, zwłaszcza pod tylnym zderzakiem -tam lubi gnić. No i jak kupisz to kup sobie na zapas ze 2 czujniki Halla - sypie się na potęgę. Poza tym auto bezproblemowe


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2014-08-27 21:59:15, fragles94 pisze:
"Stan auta idealny" - hahaha, co to za żarty Wygląda na minimum 215 tysiecy, może gość pomylił opisy.



No właśnie, jak idealny to pewnie podobnie wygląda od spodu:



  
 
Ludzie, a wam w główkach się nie popie.....? Może idealny, to ma być nowy? Bierzcie pod uwagę też wiek pojazdu.
  
 
Szoko ale po co na siłę zaklinać rzeczywistość...

Ja przez "stan idealny" rozumiem takie auto po zobaczeniu którego opada dosłownie "kopara" a w głowie rodzi się myśl "o cholera, wygląda jakby wyjechała wczoraj z fabryki".

A tutaj jest mimo wszystko za dużo rzeczy do których można byłoby się przyczepić w aucie stanu "idealnego". Niech sprzedający szanują siebie i nas i nie mijają się z rzeczywistością.

PS Nie twierdzę, że ta Samara jest w jakimś mega ch...ym stanie wizualnym/technicznym. Uważam po prostu, że stan idealny to delikatne nadużycie.
  
 
To jest według mnie definicja "stanu idealnego".



Zdjęcie wykonałem prawie dokładnie rok temu na Węgrzech. Reszta auta sprawiała podobne, pozytywne wrażenie. I nie ma znaczenia tutaj fakt czy auto zachowało się w takim stanie czy Węgrzy doczyścili komorę do stanu "z fabryki". W tym przypadku sprzedający z czystym sumieniem mógłby opisać aukcję "stan idealny".
  
 
Ja to nazywam stan kolekcjonerski.