ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 325

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2015-09-13 19:53:59, SzokoLada pisze:
Tego Rafako nie kupi. Nie ten rocznik. Tak myślę.


Władek słusznie prawi. Najprędzej to kupię to "litwinkę" i zrobię z niej bez żalu jakiegoś "projekta" Tymczasem w środę jadę oglądać produkt "ładozastępczy" - Zastavę 1100p
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Oj kolego, uważaj. Zastavki bywają zaraźliwe, jechałem taką mając -naście lat i tak się zafascynowałem frajdą z jazda, że zostało mi to do dziś. Żeby tylko człowiek deko więcej zarabiał.
  
 
Proponuję nie napalać się i uważać na to auto.
http://allegro.pl/lada-waz-2103-1500-1976r-l-wlasciciel-okazja-i5673179240.html
Znam je doskonale
Miałem kupić, jak stała pod płotem, z 10 lat/
  
 
Cytat:
2015-09-18 08:22:44, gregor125 pisze:
Proponuję nie napalać się i uważać na to auto. http://allegro.pl/lada-waz-2103-1500-1976r-l-wlasciciel-okazja-i5673179240.html Znam je doskonale Miałem kupić, jak stała pod płotem, z 10 lat/




Podaj konkrety. To, że stała 10 lat, to akurat nic nowego przy klasykach.
  
 
.Konkrety...
Jest zbyt dużo.
Po pierwsze była tak zgnita, że naprawa , bez użycia nowych elementów była nie opłacalna.
Po drugie środek jest tragiczny.
Po trzecie, jest tam z 15 kg szpachli.
Brak wielu detali -drogich.
Wartość realna - 4-5 tysi.
Jak ja ją oglądałem, to były wszystkie chromy zew.
Deska do wymiany.

[ wiadomość edytowana przez: gregor125 dnia 2015-09-18 09:56:53 ]
  
 
Zgodzę się z Tobą co do wartości, tez uważam, że max 5k zł. Co do remontu, a trochę tym się zajmuje, to:
Używanie do remontu nowych elementów ułatwia mocno pracę, ale nie jest to też koniecznością. Nie jedno krotnie dorabiałem brakujące części nadwozia, podwozia. Można, tylko ekonomicznie nie opłacalne. Najważniejsze, to wymienić blachę, na zdrową, a nie łatać to szpachla, bo to wszystko wyjdzie. Co do szpachli, to bez tego się nieda. I na twoim aucie jest i na moim, i na nie jednym nowym.
Co ja mogę powiedzieć na temat tej trójki? Linie to auto ma, w miarę jest ładne blacharsko. Nie wiem, co tam jest z lakierem, ale zbytnio się nie świeci. Jeżeli ktoś wystawia auto za taką kasę, to powinno być kompletne we wszystkie elementy, poskładane i dopracowane. Tutaj tego zabrakło. Możemy zgadywać, czy używał do remontu nowe elementy, czy nie.
  
 
Zastanawiałem się, gdzie podział się ten paździerz z Sandomierza, po którego chciałem nawet kiedyś w chwili słabości jechać
A kuku - Kopiejka TSA

Widać, że jakiś "miszcz palnika" się nad nią znęcał. Nie mogę powiedzieć, że "brałbym", bo jakość wykonania jakoś mnie nie przekonuje.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Ja też pamiętam dobrze tą Kopiejkę. Z Sandomierza do Krakowa jest mały kawałek drogi. Po mojemu było tak, że ktoś napalił się na klasyka do generalnego remontu ale w trakcie gdy okazało się, że remont pochłonie kilkukrotną wartość zakupową auta nastąpiło popularne w takich sytuacjach "wkurwienie" i wystawienie zaczętego projektu na internety.

A przy remoncie blacharskim lub totalnej kapitalce, jak wiadomo, trzeba dużo czasu, cierpliwości i "pieniążków" przede wszystkim.
  
 
Idealna oferta, dla kogoś kto chce tanio i w oryginale:


http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5684419535
  
 
Cytat:
2015-09-22 07:08:18, SzokoLada pisze:
Idealna oferta, dla kogoś kto chce tanio i w oryginale: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5684419535


Okazja Panie, aż się nie mogę nadziwić że tak długo już wisi
  
 
Cytat:
2015-09-22 08:34:31, felype pisze:
Okazja Panie, aż się nie mogę nadziwić że tak długo już wisi



Bo to jest okazja, one idą w cenę, zobaczcie sami

Screeny na pamiątkę

  
 
No to ja dobrze zainwestowałem swoje 20 zł, bo kupiłem aż 5 filtrów.
  
 
swoją drogą 35 letni filtr ? to chyba tylko na półkę można położyć
  
 
Cytat:
2015-09-14 07:44:38, emde pisze:
Oj kolego, uważaj. Zastavki bywają zaraźliwe, jechałem taką mając -naście lat i tak się zafascynowałem frajdą z jazda, że zostało mi to do dziś. Żeby tylko człowiek deko więcej zarabiał.



Fakt - Zastavy są zaraźliwe

  
 
Jakoś nie zaraziłem się. A jeździłem w 90 latach. Wolę jednak Łade.
  
 
Cytat:
2015-09-22 11:44:25, SzokoLada pisze:
Jakoś nie zaraziłem się. A jeździłem w 90 latach. Wolę jednak Łade.


Potwierdzam, Łada fajniejsza...

...ale Zastavkę i tak sobie zatrzymam a ruską koleżankę dokupię jej wcześniej czy później do kompletu
Serdecznie pozdrawiam.

Ps. tylko Fiata sprzedam - swołocz
  
 
Ja tez Ładę sobie kupię, ale jeszcze nie znalazłem tej jedynej. Zastavę na całe szczęście już mam i sobie chwalę, choć wiem, że jeszcze długa droga przede mną, żeby auto wyglądało tak jak sobie to wymarzyłem.

  
 
Te żółte tablice. Czemu tak na mnie działają, jak na byka płachta? A zastawa fajna.

Ja tam wolę żółtą Łade.





[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-11-01 20:35:55 ]
  
 
Cytat:
2015-09-22 13:38:29, SzokoLada pisze:
Te żółte tablice. Czemu tak na mnie działają, jak na byka płachta? A zastawa fajna. Ja tam wolę żółtą Łade. [ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-09-22 13:47:21 ]


Ty już tak cwaniaczku nie reklamuj Będziesz sprzedawał, to wtedy pogadamy
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Tak zwana kryptoreklama hehe.