ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 326

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zastavy nie dało się zarejestrować inaczej jak na żółte. Dlaczego tak na ciebie działają - nie ma pojęcia - na całe szczeście ten problem zostanie z Tobą ciesze sie, ze ci sie auto podoba
  
 
Cytat:
2015-09-22 20:45:52, Leszek_Gdynia pisze:
Zastavy nie dało się zarejestrować inaczej jak na żółte. Dlaczego tak na ciebie działają - nie ma pojęcia - na całe szczeście ten problem zostanie z Tobą ciesze sie, ze ci sie auto podoba


Leszek, bardzo fajna Mediteranka Mam nadzieję, że i moja będzie się ładnie prezentowała. Masz jakieś dobre adresy na części do Zastavy? Widzę, że niektóre rzeczy są chyba mocno niedostępne?
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2015-09-23 09:09:46, Rafako pisze:
Leszek, bardzo fajna Mediteranka Mam nadzieję, że i moja będzie się ładnie prezentowała. Masz jakieś dobre adresy na części do Zastavy? Widzę, że niektóre rzeczy są chyba mocno niedostępne? Serdecznie pozdrawiam.



Dzieki jeszcze raz Szukałem konkretnie Medi - zdrową, kompletną i rejestrowalną baaaardzo ciężko znaleźć. Moja przyjechała z Katowic (w sumie przyjechałem nia na kołach). Dogadałem sie ze sprzedającym o 17:00, o 23:00 siedzialem już w Polskim Busie do Katowic, śniadanie na dworcu w Katowicach, autobus do sprzedającego, ogladanie, umowa, zakup i powrót Musiałem ją lekko odwiesniaczyć po przyjezdzie do domu (brak kłów, chlapacze z wykładziny podłogowej, kubły recaro). Co do dostępności części - różnie z tym bywa. Niektóre są już niedostepne i trzebna polegac na szczesciu, a niektore sa tylko dostepne w Serbii. Generalnie, tragedii nie ma.

  
 
Kit vfts:

http://allegro.pl/lada-vfts-poszerzenia-spojler-kpl-kjs-i5688813843.html
  
 
Ogłoszenie minimum kilku roczne.
  
 
Komentujcie.
  
 
Cytat:
2015-09-27 21:43:11, SzokoLada pisze:
Komentujcie.


Szczerze? Chała

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Ja osobiście jestem na NIE!
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Do mnie też nie przemawia. Wygląda mocno siermiężnie, coś jak te w Trabancie lub Wartburgu. Taki sam styl.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
No a cena?
  
 
cena? Chyba dowcip, za darmo bym tego do auta nie zamontowal

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Ciekawy jestem co myślał sprzedający, kiedy to wystawiał? Pewnie, że to super okazja. A tak to wygląda na aucie. Kiedyś, z 5 lat temu, byłem podniecony tą kierownicą, dzisiaj juz nie.

  
 
Miałem dokładnie tą na myśli:



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Olek jedź szybko zanim ktoś Ci ją sprzątnie sprzed nosa
  
 


Jednak ATS-y bardzo fajnie komponują się z Ładnymi. A kiedyś mi się w ogóle nie podobały.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ats które mają powyżej 7J to faktycznie dobrze wyglądają, poniżej, są zwyczajne.
  
 
Cytat:
2015-09-30 14:23:13, felype pisze:
Olek jedź szybko zanim ktoś Ci ją sprzątnie sprzed nosa


Jaja sobie ze mnie robisz?!?
W tym budżecie to ja już wolę jakąś ładną Trójkę.
Ładne są też w ch... daleko ale trójka to trójka
Jak ta szóstka będzie za 6-7 tysięcy, to wtedy mogę ją kupować, takiej kasy na szóstkę nie wydam i basta
Serdecznie pozdrawiam.

[ wiadomość edytowana przez: Rafako dnia 2015-09-30 23:19:16 ]

[ wiadomość edytowana przez: Rafako dnia 2015-09-30 23:20:07 ]
  
 
BTW, przypomniało mi się, że może napiszę.
Miałem okazję rozmawiać z właścicielem białej 2103 z Poznania i stwierdzam, że gość ekhm, delikatnie mówiąc, jest osobliwy
Już na fotach widać, że ten samochód to typowy "żużel" To ten parch - klik
ale pomyślałem naiwnie, że może da się to kupić za jakiś rozsądniejszy "piniondz" do upalania zimą Rozmowa z typem w dużym skrócie przebiegała tak:
Ja: Czy ma Pan do niej listwy?
Typ: Nie, żadnych listew tam nie było i nawet nie ma dziur na nie.
J: No ale w tym modelu były listwy...
T: A ja tam nie wiem, ja nie patrzę na takie rzeczy i się nie interesuję.

...
J: Ok, a jak blacharsko?
T: Nie no, podłoga dobra, bo jak patrzyłem, to dobrze wygląda, tylko w jednym miejscu są jakieś bąble ale ja to się nie znam, więc mówię tylko co widzę.

...
J: A lakier, bo wygląda, jakby go ktoś wałkiem po pijaku malował?
T: No tak, ma zacieki ten lakier, w jednych miejscach jest szorstki, w innych nie, bo to ten właściciel poprzedni tak malował, ale to znaczy, że jest solidnie zabezpieczone i zrobione (jebłem, normalnie ).

...
J: A mechanicznie?
T: No, poprzedni właściciel wymieniał sprzęgło, więc to już nie trzeba robić. No i ja zacząłem robić hamulce, wymieniłem cylinderki z przodu, tarcze klocki i przewody ale... ale ze sklepu to mi 3 cylinderki dobre przysłali i jeden jakiś inny, no i ja zamontowałem tak (w domyśle: "jestę debilę") no i tera cieknie. I będę do tego sklepu dzwonił, dzisiaj, żeby to wyjaśnić... bla, bla, bla

J: Coś jeszcze z hamulcami?
T: No tak, bo tylne hamulce to też trzeba zrobić, bo się zapowietrzyły i żeby je odpowietrzyć, to teraz trzeba wszystko wymienić i bla, bla, bla

...
Wtedy stwierdziłem, że szkoda mi chyba czasu na dalszą dyskusję, więc pytam: Jaka cena jest do zapłacenia za to auto?
T: No cena jest w ogłoszeniu i tyle chcę dostać... a ile Pan proponuje, 500 złotych?
J: No nie wiem, w takim stanie to mogę zaproponować maksymalnie 2500 złotych (tak wiem, coś mi chyba odj...ło z taką wysoką ceną ).
T: Nie! To za tyle jak mam oddać, to wolę dołożyć te 200 złotych, zrobić sobie i jeździć!

I ZNÓW JEBŁEM, bo wcześniej z 5 razy powtarzał, że on nie ma "pieniążków" (farbowany galicjant czy co? ), żeby ją zrobić i szkoda, żeby stała.

Odechciało mi się dalszej gadki, więc żeby zakończyć rozmowę mówię typowi:

J: wie Pan, ja sobie daruję zakup ale mam dla Pana taką małą radę, która powinna trochę pomóc w niewielkim zwiększeniu atrakcyjności tej oferty.
T: Ja rad nie potrzebuję!!!!
J: To jak Pan rad nie potrzebuje, to niech Pan sobie zajrzy do internetu i popatrzy na zdjęcia takich Ład, bo ma Pan k... nawet tylne światła w tym żużlu odwrotnie (do góry nogami) założone

Rozłączyłem się pamiętając o złotej maksymie: "nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a później pokona doświadczeniem"

Tak czy inaczej, rozmowy z tym Panem polecam tylko osobom o wyjątkowo mocnych nerwach, ja dzięki temu ochłonąłem i rozglądam się za Ładami o cenach od 6000 złotych wzwyż a widoczne z daleka żużle, odrzucam od razu.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 


Ma tym zdjęciu (od linii zderzaka w dół) widać dobrze "baranek" przykryty farbą.

Ktoś chce chyba zarobić na magii Trójki, cena niestety nie ma przełożenia na wygląd.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
a co na to powiecie...

Tytuł strony

wedlug mnie ma ladny lakier i osprzęt,,,cena troche do zbicia,naturalnie