ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 330

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Myślę, że miało być 1200,a przez nie uwagę kliknął w 4.
  
 
też tak właśnie myślałem że chyba ktoś się pomylił albo go poniosło
  
 
Cytat:
sztreker2107 pisze: czy te gaźniki mogą być tyle warte??


no właśnie że mogą dobre, zdrowe i sprawne Webery kosztują nawet po 1000€
dlatego dużo osób montuje Solex'y, Dellorto czy Mikuni bo można je kupić za 100€
  
 
Cytat:
2015-12-14 11:41:35, morphio pisze:
no właśnie że mogą dobre, zdrowe i sprawne Webery kosztują nawet po 1000€ dlatego dużo osób montuje Solex'y, Dellorto czy Mikuni bo można je kupić za 100€


True. Ja takie gaźniki sprzedałem w 2000 roku za 2500 złotych a całego dziewięcioletniego wówczas Poloneza 1.5 za 3800 zł...
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Może ktoś szuka białych tarcz, cena bardzo przyjemna

http://allegro.pl/biale-tarcze-zegarow-w-laminacie-lada-2107-2105-i5846702620.html

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-12-28 23:12:48 ]
  
 
Pacjent: >> 2106, Łódź <<

Cena: 3 900 zł (do negocjacji)

...i (teraz najlepsze) komora silnika:



Wnioski wyciągnijcie sobie sami.
  
 
I co z nią jest nie tak? Gaz? Czy co?
  
 
Butelka z olejem na dolewke?
  
 
Cytat:
2016-01-02 18:18:27, sztreker2107 pisze:
Butelka z olejem na dolewke?



W większości ład, to norma.
  
 
No to może obudowa filtra z fiata 125 )
  
 
Cytat:
2016-01-02 19:36:04, sztreker2107 pisze:
No to może obudowa filtra z fiata 125 )



Oryginalny filtr powietrza 06.
  
 
Cytat:
2016-01-02 14:56:11, SzokoLada pisze:
I co z nią jest nie tak? Gaz? Czy co?

Mega syf pod maską. Ja wstydziłbym się wystawiać auto z tak zaniedbaną komorą silnika za 2 tys (pomijam resztę). A tu koleś krzyczy prawie cztery. No sorry. Dla mnie to jest po prostu niepoważne podejście do potencjalnego klienta. Nikt nie każe mu "odpicować" tej Łady tak jak robią to handlarze z autami wartymi kilkadziesiąt tysięcy złotych ale zwykła przyzwoitość nakazywałaby kupić środek do czyszczenia silnika (z reguły kilkanaście złotych) i to ogarnąć.

Ale wszyscy znamy takie podejście. Wyciągnąć Ładę od dziadka/ojca. Kilka szybkich fot i na Allegro, OLX i inne. Cena oczywiście irracjonalna. Ale trzeba przecież "zarobić" na innym Kowalskim, prawda ?

PS Już to kiedyś pisałem - bardzo podoba mi się podejście Alex-a z naszego forum odnośnie sprzedaży aut. Kto czytał opisy jego aukcji wie o czym mowa.
  
 
Cytat:
2016-01-02 20:17:26, emde pisze:
Mega syf pod maską. Ja wstydziłbym się wystawiać auto z tak zaniedbaną komorą silnika za 2 tys (pomijam resztę). A tu koleś krzyczy prawie cztery. No sorry. Dla mnie to jest po prostu niepoważne podejście do potencjalnego klienta. Nikt nie każe mu "odpicować" tej Łady tak jak robią to handlarze z autami wartymi kilkadziesiąt tysięcy złotych ale zwykła przyzwoitość nakazywałaby kupić środek do czyszczenia silnika (z reguły kilkanaście złotych) i to ogarnąć. Ale wszyscy znamy takie podejście. Wyciągnąć Ładę od dziadka/ojca. Kilka szybkich fot i na Allegro, OLX i inne. Cena oczywiście irracjonalna. Ale trzeba przecież "zarobić" na innym Kowalskim, prawda ? PS Już to kiedyś pisałem - bardzo podoba mi się podejście Alex-a z naszego forum odnośnie sprzedaży aut. Kto czytał opisy jego aukcji wie o czym mowa.

Wstydzić się ma , czego ceny ,wyglądu ? może on naturystą jest %20x() .W tym cały jest ambaras żeby dwoje .... .
  
 
eee tam, zwykły wygląd normalnie używanego auta którym ktoś jeździ a nie modli się do niego.


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
No ja też już wczoraj miałem napisać do Michała, że trochę przesadza. Ja wiem, że Michał uwielbia pastę tempo i inne uszlachetniacze, ale zwykły użytkownik łady, nie uważa za potrzebne, pieścić komorę.
  
 
Sorry panowie, nie przekonaliście mnie. Żeby to była rajdówka słowem bym nie pisnął. No nic, nowy nabywca sobie dopieści. Jeżeli się znajdzie.
  
 
Gdyby nie rocznik, może bym się tą białą zainteresował. Chociaż kto wie, "nigdy nie mów nigdy". W tym tygodniu oglądałem za to tą czerwoną z Zakopca za 12000 zł. Powiem Wam, że fajna jest
Trochę więcej rdzy, niż Pan pisze ale mimo to naprawdę fajna. Oczywiście nadal nie warta tych pieniędzy (jak każda 06) ale po namyślam się jeszcze chwilę i jakąś swoją ofertę pewnie złożę
BTW - wszystkiego najlepszego w nowym roku
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
widzieli:

olx
  
 
Cytat:
2016-01-03 22:26:03, KubaKubacki pisze:
widzieli: olx


Widzieli. W wątku założonym przez kolegę politolog16 była grubsza dyskusja na jej temat, włącznie z udziałem "emisariusza" - kolegi właściciela
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
jak myslicie ile warta bylaby 2103 w takim stanie jak ta 2106

http://olx.pl/oferta/lada-2106-oryginalna-pierwszy-wlasciel-od-1991r-CID5-IDd9igJ.html#3c62b142b4