ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 344

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Taa, też wchodziłem wczoraj w link do tej akcji. Widzę fotki, widzę nazwę miejscowości i myślę... ktoś sobie głupie (przed) noworoczne żarty robi. Ale coś mnie tknęło i sprawdziłem czy na Dolnym Śląsku rzeczywiście istnieje taka miejscowość . No i...
  
 
Czerwony, sportowy - o co Wam chodzi?!
  
 
za drobne na dawce drobnych czesci by sie nadal
  
 
Lada 2107 V8 3.0 M60B30 znowu na sprzedaż
  
 
Listwy do 2103 prawie za darmo !!
  
 
W Siemiatyczach tylko Ładami jeżdżą ?

>> Siemiatycze 110 srebrna/złota <<



>> Siemiatycze 110 zielona <<



PS Fajny numer rej.
  
 
kolejna siódemka za śmieszne pieniądze koło Jeleniej Góry
  
 
Adam, jakieś przepustnice chyba wrzuciłeś.
  
 
no rzeczywiście to ogłoszenie miało być dla samych części warto wziąść, pod warunkiem że się ma miejsce żeby to gdzieś postawić
  
 
>>"Łada 2104"<<
  
 
No żeby pomylić Moskwicza z Ładą, to trzeba mieć fantazje.
  
 
A nie zdarzało się, że któryś Moskwicz był na tzw Zachodzie sprzedawany pod marką Łady (bo ta była już znana)?
Podobnie, jak w Belgii w pewnym czasie prawie każdy radziecki samochód, jaki by nie był, miał dodane gdzieś w nazwie "Volga" - taki zabieg importera.
  
 
Dokładniej to Scaldia-Volga:





Była Scaldia-Volga, działali jako belgijski importer. Niektórzy koledzy mają Scaldię na tabliczce znamionowej pod maską.



Ta fotka figuruje w necie jako: Lada Samara Carlota by Scaldia Volga '1990–94.

Natomiast wiem, że w Chile jeden ze sztandarowych modeli ZAZ-a (Tavrię) sprzedawano jako Lada Tavria.
  
 
To tak samo jak w Rosji sprzedają Dacie pod znaczkiem Renault.
  
 
Polecam się. Może kogoś zainteresuje moja aukcja.

http://allegro.pl/show_item.php?item=6669387888
  
 
nie rozumiem po co się trzyma samochód do zgnicia włącznie, żeby potem go próbować sprzedać za jakąś tam kasę ??? 2106
  
 
często gęsto dzieje się tak z powodu spraw spadkowych i dotyczy to nie tylko aut. niestety.
  
 
Cytat:
2017-01-10 10:25:18, BigRomek pisze:
często gęsto dzieje się tak z powodu spraw spadkowych i dotyczy to nie tylko aut. niestety.

Też zauważyłem to zjawisko. Dużo jest aut wyprodukowanych w latach 80-tych: Łady, Skody 1xx itd.
  
 
Moja łajdaczka na licytacji.
  
 
Już się wystraszyłem, że sprzedajesz. Bo zostaje u ciebie do końca świata i o jeden dzień dłużej, prawda ?