Lada Club Bielarus-w Krakowie mamy kolegę :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej podoba mi sie to!
Moze bym kumla przy okazji odwiedził-stary-młody Jim )
Ale ta cysylica rozbrajajaco wygląda przypomniały mi sie lekcje ruskiego Ja bym sie tam z checią wybrał za granice-w tamtym kierunku jeszcze nie jechałem )
to może wypadzik??!! ))
Pozdro!
Aha Paweł....jak byś cos umówił z Kolegą z Malborskiej do daj znać gdzie i kiedy, ja pomieszkuje w sumie niedaleko bo na Nowosadeckiej )
sie ma! do swidania!

[ wiadomość edytowana przez: gryzli dnia 2004-01-30 22:05:04 ]
  
 
Gryźli - poczejkaj na fotki z naszego wypadu d mkee. Myslę,ż ezałąpiesz co można zrobić łądzianki jak to zobaczysz. Wyjazd do Minska - tę jestem chętny.Ale co do naszycgh planów wyjazdowych (z krakowa ) na ten rok- węgry , potem wakacje z wegrami na suwalszczyźnie (w tym spływ kajakmi po Czarnej Chańczy) i wspólny wyjazd do Wilna i Troków. Poprzez swoich znajomych z Litwy - spróbujemy dotrzeć do zakładu robiącego VFTS (bo te rajdówki włąsnie tam były robione w Wilnie).
Mysle,że to będzie ciekawy rok
Paweł
P.S. Za swa tygodnie do Krakowa wraca hans z Minska (lada club Bielarus) umóliśmy się już na piwko- Myslę,że wtedy wiele rzeczy się wyjasni co do ewentualnej mozliwości wyjazdu na Białoruś.Zapraszam równiez na to spotkanie
  
 
No to extra ale na wakacje sie niestety nie pisze bo jadę do roboty-uzbierać na tego VFTS-a))))) bo ta fabryczka gdziekolwiek istnije od dzis jest moja mekką i napewno tam pojadę ale moze juz po VFTS.........
kurna ale zajawki dostałem)))))) jak małe dziecko na klocki lego
czekam na cynki o spotkanich i do obaczyska !!!!
  
 
Paweł: Czy dobrze zrozumiałem, że zakład robiący VFTS'y jest w Wilnie?? Masz może jakieś namiary na niego? Strona WWW?

Serdecznie pozdrawiam!

Trzeba się wybrać na wycieczkę Śladami Wielkich Wieszczów i do zakładu VFTS!
  
 
Bylem kiedys w Minsku i nietylko tam Mam gdzies fotki, pewnie Lady tez tam sa Jak chodzi o wjazd to potrzebne sa vouchery - trzeba za nie zaplacic. Tylko radze uwazac w tych stronach - Polacy tam niezby mile widziani... no i dluuuugie kontrole na granicy Pozdrawiam !
  
 
Dlaczego nas tam nie lubia?? Ile takie vouchery kosztuja?
Co prawda troche podobnie jest na Ukrainie...
  
 
Paweł: Hans już wrócił do Krakowa? Mieliście kontakt?
Pozdrawiam
  
 
Czesc,koledzy.Bardzo przepraszam ze dopiero teraz sie zarejestrowalem na waszym Forum. Poprostu mam duzo roznych spraw do zrobienia. Mam problem ze studjami.. przepisuje sie na studja zaoczne.Jeszcze sie zajmuje Bookingiem DJow do klubu PROZAK... i wiele roznych rzeczy jednoczesnie robie.
No wiec teraz juz nie vouchery potrzebne sa a wizy. ale kosztowac musza gdzies kolo 30-50zl mysle ze nie wiecej.
Kto powiedzial ze polakow nie lubia? wszystko jest ok. A kolejki na granicy- to zalezy od czasu kiedy vedziecie jechali i przez jaki punkt %)
Pozdrawiam. Hans
GG:3523855
ICQ: 69722222
Email: vti@op.pl
  
 
Cha i jest wilk! no to może sie dołącze do tego piwa?
Pozdro!