Numer VIN

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktoś z was umie ustalić po numerze VIN dane auta?
  
 
Zadzwoń do servisu - Oni Ci wszystko powiedzą !
  
 
czesc!
swego czsasu na innym forum BMW znalazłem adres gdzie mozna odkodowac numer VIN poda ci wszystko o niej poczawszy od tego kiedy zjechakla z tasmy produkcyjnej po typ silnika kolor typ nadwozia a nawet poda wartosci plynów exploatacyjnych,niestety adres mi sie zagubił pozostał mi jedynie wydruk z mojej betki. w ten sposób mozna poznac czy autko jest legalne a nie przebijane.jak znajde adres to dolacze do postu.
nara!
  
 
witam mam gdzies program serwisowy ETK jak chcesz do zainstaluje i powiem ci co sie kryje pod twoim numerem VIN pozdrawiam
  
 
Czy ktoś wie jak odczytać nr. VIN z e-36 na licznku
Oczywiście bez użycia programu
  
 
nie wiem jak w e36 ale w e32 mozna to zrobic tak: przekrecasz kluczyk w pozycje on i trzymasz przycisk pod zegarami( w e32 sa dwa to ten lewy) zaczna sie pojawiac rozne dane i miedzy innymi 7 ostatnich cyfr i liter z VINu. pozniej mozesz go sprawdzic tu: http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi?
  
 
dokladnie o ta strone mi chodziło!!!!!!!!
  
 
ALE JAJA,kupiłem na ebayu E-32,730 z 89roku,ale gdy wrzucam w dekoder VIN to wychodzi,że to E-34,525 z 05.90roku.Czy to w Niemczech możliwe,jeszcze jej nie sprowadziłem.Oco chodzi?