Jak to się robi w garażu:) - link do LBK

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niektórzy przymierzają sie do "ospoilerowania"swoich maszyn wstylu VFTS-co prawda przeczytac po więgiersku tego nie przeczytam , ale fotki dość interesujące dla początkujących
Jak ospoilerować ładę
  
 
MASAKRA!!!

Ta biała wyglada tragicznie - dres auto!

Ta granatowa przynajmniej aspiruje na VFTS'a
  
 
Leszek - tę niebieską widzialem w tym roku i jak dla mnie akurat ona bardziej przypomina to co napisałeś A to za sprawą wielu "podświetlanych" szczegółów typu spryskiwacze,zegary,itp. itd.
Ale ta biała ???no może faktycznie nie pozakładał bym sobie tych spoilerów i takiego wlotu , ale klatkę bezpieczeństwa nie każdy dresik zakłada...
  
 
Tylko wysuwane spojlery ... Te wszystkie laminaty psują klasyczną sylwetkę!
  
 
No cóż, prawdę mówiąc obie są ..............delikatnie mówiąć..............nie w moim guście.
Jak dla mnie za dużo szopki jak na auto sportowe, które w/g mnie powinno być jak najbardziej spartańsko wyposażone.
Paweł, widziałeś na żywo tą niebieską, czy ma zamontowane pod maską coś uzasadniającego ten wlot czy to tylko ozdóbka z cyklu "Wieś-Tuning"
Andrzej
  
 
Nie pamiętam dokładnie , ale raczej ma coś grzebnięte(jakiś stożek tam był)a silnik chyba fiatowski(dohc), na pewno tez ma utwardzone zwieszenie i dobrze musi to chodzić.W Ogóle to ta łada należy do policjanta. Na zlocie w tym roku miała przyciemnione prawie całkowicie(co jest zabronione ) szyby, zdjęte zderzaki i założone rury z nierdzewki(też zabronione . Wię nie tylko u nas są róni i "równiejsi"
Paweł
  
 
miała 2.0 DOHC na 100% chyba nawet jest gdzieś w moich zdjęciach z Wegier na ftp