Chrome edition

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
[quote="Driver"]Widzieliscie kiedys taką bryke ? Niezla gratka dla zlodzieja trudno takiego samochodu nie zauwazyc



Jak wam sie podobaja?[/quote]
  
 
pomimo tego że mercedesik to i tak łał łał łał
  
 
u mnie nic nie widać!!!
  
 
no u mnie tez nie widac nic ale zaloze sie ze chodzi o chromowanego slk
  
 
Super Zrobia tak z moją Toya Ciekaw jestem ile ten ktos za to zapłacił...
  
 
ja widze i chyba z tego co pisza inni juz jest widac
  
 
tia na modlinie były 2 furki potraktowane tzw fantachromem (sejcienias i jakiś terenowy) sory ale mi się to niepodoba... samochód lustro
  
 
to dorzuce jeszcze drugiego do pary:
1
2
3

podobno tu mozna podobne zeczy zalatwic. koszt ok 400zl/m2 /info nie sprawdzone/.

[ wiadomość edytowana przez: rados dnia 2004-01-30 08:16:16 ]
  
 
Jeszcze jest taki jaguar - ale zdięć nie mam...
  
 
Normalnie rewelka, też tak chcę
  
 
Zdjęcia zaiste bardzo efektowne, ale sama idea.. no cóż, Volvo już łaaaaadne pare lat temu pokazywało w swoich reklamówkach takie auto (ostatnią kanciastą V70).
  
 
Efekt kosmiczny ale jest jedno ale,trzeba to pożądnie zrobić a nie wszyscy potrafią.
Jak kładzie sie ten chrom na płaszczyżnie innej niż leżąca chrom przybiera tak zwaną gęsią skurke a to już tak fajnie nie bedzie wyglądać na dużych płaszczyznach.(cena mniej wiecej 450zLm2)Wiem ponieważ brat chromował
felgi w Fanta-Chrom z poznania i trzeba przyznać ze olali sprawe i zrobili to bardzo niedokładnie i w dodaku półtora miesiąca po umuwionym -nie polecam
  
 
całkiem fajne wózki... szczególnie Audi świetnie się prezentuje...
ale uważam że takie auto jest mniej widoczne... a więc bardziej niebezpieczne...
jednak taki cameleon jest całkiem całkiem
Co do Jaguara to widziałem go na jakimś filmiku... ale nie da się ukryć że one wszystkie podobnie wyglądają... siakieś takie te same kolory mają

  
 
Wygląd świetny
  
 
przegladajac siec natrafilem na wiecej zdjec tego
merola
moga robic za tapetki...
a tu troche toyotek na tapete

[ wiadomość edytowana przez: rados dnia 2004-02-05 09:20:52 ]

[ wiadomość edytowana przez: rados dnia 2004-02-05 09:23:06 ]
  
 
Cytat:
2004-02-05 09:18:07, rados pisze:
a tu troche toyotek na tapete



Trochę stare modele tam mają - Corollę okularnika, starą Corollę Verso i prehistoryczną już Suprę