..::: VII LOB PARTY - BEŁCHATÓW 26-28.03.2004 ! :::.. - Strona 13

Ankieta: TERMINY
12-14 marzec
26-28 marzec
16-18 kwiecień
1-3 maja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Aaaaa - muszę skorzystać z okazji żeby przeprosić tych, którym obiecałem płytki a których zawiodłem.

W ferworze ogólnej walki piątkowej nocy położyłem je gdzieś (gdzie??? ) no i głupio wyszło. W sobotę nie do odnalezienia

Ci którym obiecałem i którym nadal zależy: napiszcie do mnie na priv z adresem to Wam wyślę
  
 
Ano cóż, zlot i po zlocie, na razie nie będę was epatować swoimi wypocinami, tym bardziej, że omesia w warsztacie, nagrzewnica rozpadła się w diabły i gdzieś zniknęły wolne obroty. Jak już będzie pod domem opowiem o swoich wrażeniach, na razie mi smutno
  
 
Cytat:
2004-03-31 22:31:23, JanuszGnitecki pisze:
Ano cóż, zlot i po zlocie, na razie nie będę was epatować swoimi wypocinami, tym bardziej, że omesia w warsztacie, nagrzewnica rozpadła się w diabły i gdzieś zniknęły wolne obroty. Jak już będzie pod domem opowiem o swoich wrażeniach, na razie mi smutno



Janusz głowa do góry, nagrzewnicą się nie przejmuj, chłodnicę wymieniałeś to i z nagrzewnicą sobie poradzisz, nie trzeba było od razu do warsztatu A co do tych wolnych obrotów, to pewnie zostały na Słoku i leżą gdzieś obok dywanika Kartosa ...a do czego zmierzam - pisz szybciutko swoją "recenzję", bo się już niecierpliwimy i przestępujemy z nóżki na nóżkę w oczekiwaniu na kolejną próbkę Twego zacnego pióra

pozdrowionka
  
 
Janusz nie jestes sam mi tez nagrzewnica poszala ..Zostala juz wyciagnieta ale czekam na nowa .Ciezko dostac dobra
Pozdrawiam
  
 
Disel na zlocie strasznie owiałeś tajemnicą kwestię "ukamionowania" twojej Omy. Jakoś nie chciałeś mi powiedzieć co ci się stało z autem ale od- pojebanych- to nas wyzwałeś. Teraz szukasz winnych ?????
Już nie pamiętasz jak sam orałeś polankę i wtedy było wszystko cacy???????
OSOBIŚCIE JA CI TEGO NIE ZROBIŁEM ALE NIE LUBIĘ JAK KTOŚ NAZYWA MNIE POJEBEM!
  
 
nie denerwuj sie ja juz wiem kto to zrobil i juz mi lepiej no masz racje na zlocie "nikt nic nie widzial" a wqrwiony bylem i to na max
Totr nie mowilem tego do Ciebie a jezeli to tak odebrales to przepraszam ale naprawde bylem zly
  
 
Wosiu, współczuję, mnie założyli nie oryginał GM-a, tylko zamiennik Firmy VALEO, za 450 zł brrr. Może i ty tak zrób, z używką może być kaszana
  
 
Disel, teź bym się wqrwił, jakby świeźo pomalowaną bestię mi stłukli w głupiej zabawie.
Totr, chtba się ze mną zgodzisz, jak tam się na Disla nie obrażam, w końcu miał powod żeby mu nerwy puściły, przykre tylko, że winowajca sam się nie ujawnił
Janusz
  
 
Janusz chyba masz racje powiem ci te uzywki sa takie same jak wyciagnelem moja stara nagrzewnice i chca 100 zł ,w hutrowni natomiast ceny sa zroznicowane od polskich hehe za 210 zl kto by to kupil hehe po firmy Valeo 350 zł oraz Intenssine nie wiem czy dobrze napisalem po 420 zl .Zamowilem juz nowke Valeo .teraz tylko czekanie i zalozenie jej )
Pozdr,WoSiU
  
 
Witajcie, czy ja jako LOB TEST moge tez sie z wami spotkac na zlocie, czy moze jestesm jeszcze zoltodziub i nie mam tam czego szukac. Przy okazji, widzialem na wielu zdjeciach ze posiadacie zestawy glosno mowiace. Jezeli bedziecie potrzebowali cos zalatwic w tej kwestii do walcie do mnie smialo, najlepiej na mailem na priva. pozdrawiam Ewos
  
 
ja swego czasu kupilem nowke jakies angielskiej firmy dalem za nie 260 pln ale kicha byla straszna prawie w ogole nie grzala ale mialem roczna grwarancje na nia i w miedzy czasie trafila mi sie uzywana valeo miala 2 miechy ale wygladala jak nowka sztuka ze sklepu sklepu wiec kupilem ja za przyslowiowa stowke zalozylem ja no i miodzio grzeje a ta poprzednia oddalem. Gosciu kase zwrocil bo miale na nia gwrarancje
  
 
Ewos - jasne e mozesz
zamykam watek - nie zyjcie historia tylko kombinujcie przyjechac na nastepny zlot