Przywozic gadżety do wawrzkowizny???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moge przywiezc na zlot (wawrzkowizna 16-17 listopad) pokrowce na drazek zmiany biegow. Skora 1 jakosci, wykonanie tez 1 klasa, 3 kolory (do ustalenia). Moge przywieźć 10 sztuk takiego cacuszka. Reczna dokladna robota (Ojciec sie tym zajmuje dosc dlugo). Moga byc mieszane np. z czarnym kolorem lub nie. Do obejrzenia w moim profilu (ta ma 3 lata i trzyma sie swietnie). Cena 1szt. ok 40 PLN a do tego fajny prezencik na plytce mojej produkcji .Ktoś sie pisze? Bo nie wiem czy warto wrzucac do bagaznika?
Pozdro.
Ps. piszcie jakie kolory potrzebne wrazie czego.
a te prezeciki i tak beda dla wszystkich


[ wiadomość edytowana przez: gelczas dnia 2002-10-22 17:32:39 ]
  
 
No kolega Gelczas rozkręca tu interesik ups... chyba będę miał problem... mam automacik.... a robi też coś takiego na ręczny???Pozdr.

LOS OMEGAS BESTIALES !!!

[ wiadomość edytowana przez: Mlody_Omega dnia 2002-10-22 19:27:13 ]
  
 
Mlody masz z reczny z szyfrem czy bez? i od razu podaj kolor tego pokrowca to sie uszyje na 16ego. Ojciec musi juz szyc.
Pozdro.
Ps. Za drobna olata cos fajnego na kilka dobrych lat kto nastepny?
Oczywicha + prezencik
  
 
Gelczas czy Twoj tato da rede zrobic cos takiego do mojej fronterki? Drązek zmiany biegow jest dosc dlugi a ja bym chcial zeby bylo pod sama galke. Kolor czarny "metalik"
  
 
ja też sie piszę na ten pokrowiec gały
z tym że cały czarny ew. łączony czarny z czarnym
bo mój jest cały wytarty
cena ok.

pzdr

btw, właśnie jakiś gnój wjechał mi w furę, jak sie uspokoję i wycyckam ac zamieszcze zdjęcia + rzecz jasna dawno obiecane IILOB & LOB 2.5
uszkodzenia: przednie i tylne drzwi + błotnik. zostawiłem na parkingu przed marketem bestię, jak wyszedłem już gnoja nie było
  
 
Takiemu bambusowi to tylko nogi z dupy powyrywać - palant nie umie jeździć po parkingu!! Szkoda mi Twojej Omeśki - domyślam się co czujesz...
Tak to jest na tych parkingach pod supermarketami - zostawisz furę to albo Ci koszykiem po lakierze przejadą albo przywalą jakimś trabantem
LOB
  
 
Ręczny z szyfrem :? O co chodzi?? to jest normalny ręczny, bez żadnych unowocześnień typu przyciski do otwierania szyb... Jeśli chodzi o kolor to najlepiej żeby był czarno-biały... Pozdr.
  
 
URG weź próbki lakieru - znajdziemy gnoja

a'propos s pokrowiec do Omega Janki Edytion EVO 5 będzie dobry...???
  
 
Cześć urg
Wspułczuję bo to cholery można dostać, moja jest cała obrapana przez takivh pętaków i nic nie można poradzić. Jeśli chcesz to mam koło siebie taki duży skład z używanymi częściami, Wiem, że np drzwi tylne całkowicie uzbrojone do mojej B-tki były tam ostatnio do kupienia za 300 plz i mogę spytać czy mają do A. Może się okazać, że to będzie tańsze niż klepanie i malowanie, bo za malowanie na perłę strasznie tu kasują.
Pozdr i pociesz bestię żeby nie płakała, obiecaj jej, coś ładnego
Janusz
  
 
jak dobrze pójdzie ( nie chce zapeszać tfu, tfu ) to będę miał zrobiony elegancko cały bok + spojler na bagażnik + spojler na przód + zapinki z wężykami like mustang gt500 + wloty na masce like LOTUS !

ale na razie cichosza , na zlot prawdopodobnie przyjadę jeszcze okaleczoną furą

pzdr

  
 
Gelczas przywieź, może jak cię trochę napoimy piffem, oprzemy sprawę o grila to i negocjacje będą na innym poziomie
A swoją drogą pruje mi się to czym obłożona jest lierownica
Pozdr Janusz
  
 
Janusz... powineneś zostać negocjatorem ONZ po rozmowach w takim towarzystwie, przy piffku i grillu nie byłoby już wojen Pozdr.


PS. Gorąco polecam film: "Ali G Indahouse"
  
 
a'propos gadżetów.....przywiozę kilka kompletów EPC w jęz polskim - mam nadzieję, że wystarczy
  
 
Ja w takim razie przyjmuję zamówienia na prowiant Ojciec ma sklep spożywczy... więc mogę przywieźć mleko, paczke herbatników, rogalika, paprykarz, mandarynke tudzież cytronetke Ktoś chętny? Pozdr.
  
 
gelczas.
napisz czy pokrowiec na ręczny (standard) jest zrobiony z takiej cieniutkiej skóreczki jak orginał. no i jaka jest cena - kolor czarny.
  
 
Młody filmik Ali G jest świetny oglądam go zawsze gdy mam zły chumor
Może ktoś chce ten filmik ?
  
 
Młody przywieź wszystkiego po trosze.....ztych pilniejszych rzeczy czyli np......piwko i ....... jeszcze piwo.......i może jeszcze browarek....no i ....paprykarz i jakieś paluszki słone

nie będziemy kupować na miejscu
  
 
Piffka mogę przywieźć duże ilości... ale nie jestem pewien czy zbyt będzie Pozdr.
  
 
Będzie , będzie nic się nie martw.
  
 
Co za filmik...?? Ja też chcę