CO CI KOREAŃCE NIE WYMYŚLĄ!!! (film do ściągnięcia!)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Światełka, diodki i te inne pierdy...
  
 
no comment... mi to sie nie podoba.
  
 
Jeeeeeezu..... Pewnie nastepny wzor do nasladowania dla Koreancow. Jak ci ludzie maja nasrane we lbach...
  
 
Jaki zbuj heheheh a mi sie podoba troche jak festyn ale co tam fajne chlopak sie napracowal zeby to zrobic
  
 
Jak tylko zobaczyłem w temacie posta "koreańce" od razu wiedziałem, że będzie festyn. Ale że aż taki?
Panowie - nie nawiązujemy żadnych kontaktów z koreańskim klubem i na miły Bóg nie podawajmy w linkach adresu ich strony .
  
 
EEEEEEEENOOOOOOOOO panowie świeta juz były hehe ale faaaaajową choinke sobie gosciu machnoł
  
 
maja fantazje....
  
 
Gorzej niż śmieszne...
  
 
Cytat:
Jak tylko zobaczyłem w temacie posta "koreańce" od razu wiedziałem, że będzie festyn. Ale że aż taki?
Panowie - nie nawiązujemy żadnych kontaktów z koreańskim klubem i na miły Bóg nie podawajmy w linkach adresu ich strony .




Koreance zaczeli podpisywac swoje zdjecia i pisza tez na nich nasz adres Lukasz Gajer mi pokazal najnowsze zdjecie
  
 
Matko Boska, ludziska, uciekajta, kosmity przeleciały!!!
  
 
Cytat:
2004-01-31 22:46:40, Bartek1112 pisze:
Jaki zbuj heheheh a mi sie podoba troche jak festyn ale co tam fajne chlopak sie napracowal zeby to zrobic



Bartek... Hitler tez mnostwo pracy wlozyl w II WS
  
 
Bartek - musiałbyś jeszcze walnąć gdzieś świecący napis "TO JEST SAMOCHÓD", bo jak ja (i większość kierowców) bym to zobaczył, to pomyślałbym, że komuś do domu wjechałem na kolację wigilijną i pod choinką zaparkowałem.

PS. Nie przyznajemy się do koreńskiego klubu!

[ wiadomość edytowana przez: piotr-ek dnia 2004-02-01 17:39:49 ]
  
 
EDIT

[ wiadomość edytowana przez: Zoltar dnia 2004-02-01 20:35:01 ]
  
 
Cytat:
2004-02-01 17:39:11, Bartek1112 pisze:
Cytat:
Bartek... Hitler tez mnostwo pracy wlozyl w II WS



Moze i polegl ale dobrzy zrobil ze zagazowal tych zydow szkoda ze niezyje zrobil by pozodak



Ty mówisz poważnie ?
  
 
Cytat:
2004-02-01 18:49:49, Zoltar pisze:
Cytat:
2004-02-01 17:39:11, Bartek1112 pisze:
Cytat:
Bartek... Hitler tez mnostwo pracy wlozyl w II WS



Moze i polegl ale dobrzy zrobil ze zagazowal tych zydow szkoda ze niezyje zrobil by pozodak



Ty mówisz poważnie ?




Ręce mi opadły... Dlatego to nie będzie długi post...


Dostajesz publiczne ostrzeżenie... Jeszcze 1 taki wyskok... A wtedy zrobie wszystko, aby zrobić z Tobą porządek... Powodów jest wiele... Od dennych postów, które nic nie wnoszą, aż po rażącą ortografie... Nie chce widzieć na forum przejawów nietolerancji, czy to rasowej, czy na tle wyznania, bądź pochodzenia...


Pilnuj się... Ja Ci tylko szczerze radze...

  
 
.... szeryf
  
 
Baaartek......
  
 
To wszystko przez tych Koreańców. Jak ludzie zobaczyli tak zeszpecone espero to im nerwy puściły .
  
 
Cytat:
Ręce mi opadły... Dlatego to nie będzie długi post...


Dostajesz publiczne ostrzeżenie... Jeszcze 1 taki wyskok... A wtedy zrobie wszystko, aby zrobić z Tobą porządek... Powodów jest wiele... Od dennych postów, które nic nie wnoszą, aż po rażącą ortografie... Nie chce widzieć na forum przejawów nietolerancji, czy to rasowej, czy na tle wyznania, bądź pochodzenia...


Pilnuj się... Ja Ci tylko szczerze radze...


Czlowieku forum jest po to zeby sie wypowiadac i niegadaj mi tu o dennych postach bo sam niemasz lepszych
  
 
dobra koniec tematu...to post o filmiku

ja sie zastanawiam nad podswietleniem wnetrza espero ale jak obejrzalem to cudo to sie boje oceny Piotrka (łowcy "dobrego" tjuningu) ale ja zamyslilem taki dyskretny

poza tym moj kolega podswietlil swoja beemke takimi 3 swiatlami stop z gieldy-pocholwal pod deska i jak otworzysz drzwi i sie swieci na czerwono, ale dosc dyskretnie