KJS w Krakowie 7 luty kto jedzie???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kto jedzie na kjs w sobote ? ja jade na 100% jeszcze ktoś?
pozdro!
  
 
taa !!! ja pojade ale "palcem po mapie"
  
 
Niestety - chyba nikt z naszaych w Krakowie nie będzie startował.
Ale chętnie pokibicuję
Paweł
Możesz zapodac jakieś info co, gdzie i o której no i czym będiesz jechał???
Może na stronie AK już coś jest ?
  
 
Cze!
holera to szkoda. Jeszcze nie wiem o której i czy wogóle sie odbedzie bo to zawsze zależy od ilości zgłoszeń w październiku zapłaciłem a potem musiałem odbierać kase bo odwołali bo sie tylko 10 osób zgłosiło. Tutaj nigdy nic do końca nie jest pewne i to mnie denerwuje Jeśli wszystko bedzie ok to start pewnie ok 9.00 w sobote! z pod automobilklubu na barciach a później pierwsze próby. Napewno bedzie lotnisko i napewno zajezdnia bo na niej poraz pierwszy było zakończenie sezonu w styczniu br.
Reszty prób nie znam a i te są niepewne bo nie podaja takich rzeczy wcześniej można wybadać coś w piatek ewentualnie czwartek ale same mapki dostajemy dopiero na odprawie w dniu kjs-u ( żeby nie dziczyć wcześniej jak to mówi kierownik Trzop.) Pojade zwykłym cywilnym rodzinnym 5drzwiowym czerwonym punto1 w klasie 2. może jeszcze dziś zawitam na zajezdnie bo nie siedziałem za kułkiem innego auta niż polonez truck od tygodnia
pozdrowionka! Paweł jak możesz wpaśc to bydzie git
  
 
Cytat:
2004-02-03 09:11:44, gryzli pisze:
zajezdnia bo na niej poraz pierwszy było zakończenie sezonu w styczniu br.



coś Ci się chyba pomyliło, zakończenie sezonu było na lotnisku- "kręciołek" 17 stycznia, wiem bo my w tym czasie mieliśmy Imprezę Klubową na zajezdni a kumpel z klubu odbierał w tym czasie na lotnisku puchary za zdobycie Mistrzostwa Krakowa. AK nigdy nie robił kjsów na zajezdni.

pozdrawiam.
  
 
Aaaaaaaa sorki za błąd ale tak zrozumiałem z notatki info na stronie AK krakowskiego. Kurna miałem nadzieje ze tam będą kjs-y rozgrywane a w takim razie pewnie lipa- dalej zostaja 360 (o Boze jak mnie wku....) na tym pochlastanym betonie.
A tam na zajezdni taki fajny tor........
A możyjemy zobaczymy dzis jade się zapisać może sie dowiem czegos o próbach. Tak nawiasem mówiać rallyklub kraków jest już z rzeszony w pzm -t. mam nadzieje że wkrótce oni zaczna kjs-y robić. Bo jak narazie z tych imprezek na jakie przybyłem super im to wychodzi I pisałem o tym kurczakowi na hogę i czeka na odzew z ich strony i jakies szczegółowe info co do kalendarza w raz z opisem charakteru działania itp.
Więc jeśli czyta to ktoś z tego klubu/stowarzyszenia to niech prześle Kurczakowi na Rajdy Hoga PL te wiadomosci to on je umiesci na stronie głównej w info KJS
Pozdrowionka!
  
 
Cytat:
2004-02-04 08:57:29, gryzli pisze:
I pisałem o tym kurczakowi na hogę i czeka na odzew z ich strony i jakies szczegółowe info co do kalendarza w raz z opisem charakteru działania itp.
Więc jeśli czyta to ktoś z tego klubu/stowarzyszenia to niech prześle Kurczakowi na Rajdy Hoga PL te wiadomosci to on je umiesci na stronie głównej w info KJS
Pozdrowionka!



to w takim razie Gryzli nasz Klub stawia Ci dużego browara


[ wiadomość edytowana przez: Konrad_P dnia 2004-02-04 09:51:59 ]
  
 
trzymam za słowo!
Pozdrawiam cieplutko i na kjs-y czekam (bo mnie punktów trza!