Konkurencja dla Miłego?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
link

http://www.lada2107.friko.pl/

wzięty z


http://users.nethit.pl/forum/read/autolada/2115878/
  
 
widzialem ta strone pare dni temu
  
 
W koncu jakies normalne zdjecia i to mi sie podoba zadnych buracki bez symetrii.
  
 
Hmm... konkurencja? W pewnym sensie na pewno. Tam dane techniczne są bardzo szczegółowe i rzetelne, na pewno duży plus dla nich. Ale należy pamiętać, że na ich stronie są opisane tylko Żiguliki. Czyli tutaj to na pewno konkurencja, która przyznam szczerze, mnie pobiła na głowę.

Ale pod innymi względami to już nie jest konkurencja.
No bo gdzie Samara, Niva, 110 itd.? Gdzie są oprócz takich typowch technicznych danych i opisów części mechanicznych są ciekawostki w rodzaju historia modelu itd.? No właśnie, tego brakuje. A u mnie jest wszystkiego po trochu: trochę danych techicznych, trochę historii... Bo ja swoją stronę robię właśnie dlatego, żeby zadowolić każdego. Jeden chce poczytać ciekawostki, inny zobaczyć osiągi, a dzięki mojej stronie i jeden i drugi będzie zadowolony. A na tamtej stronie - będą zadowoleni tylko ludzie, których interesuje tylko techniczna część opisów.

Nerwus, ja wiem, że na mojej stronie mała część zdjęć jest jak to określiłeś "buracka". Ale ja już kilka razy tłumaczyłem, że niestety w moim przypadku inaczej się nie da. I sam tego żałuję. Ale wiele razy już tłumaczyłem, że to nie moja wina.
  
 
Zeby nie bylo ze czepiam sie szczegolow.Prosze wytlumacz, gdyz szukalem odpowiedzi a nie znalazlem.
  
 
Nie sądzę, to nie konkurencja

A przy okazji Miły dla Ciebie na najbliższym zlocie ode mnie duże piwo (bezalkoholowe?), ostatnia ja dostałęm od Ciebie pamiętasz

Pzdrawiam
  
 
Nerwus:
Trzy razy pisałem to w wątku "modele lad na klubowej...".

1. pierwszy raz
Poszukaj postu użytkownika Janusz-Mendrala. Tam Janusz zwrócił mi na to uwagę, a ja zaraz jako bezpośrednio następtny post w kolejności odpowiadałem. Tylko uważnie poszukaj
2. drugi raz
Tam w jednym z postów napisał o tym użytkownik Andrzej_Kraków i w jednym z moich postów mu odpowiedziałem. Tylko musisz poszukać sobie.
3. Trzeci raz Tu pytał się o to użytkownik Zax, też odpowiadałem. Tylko poszukaj sobie.

Ale Nerwus - chciałem powiedzieć, że jest szansa na to, żeby zmienić tą sytuację i przywrócić fotki do normalności. Sheriffnt powiedział, że może się tym zajmie. Więc zobaczymy.
  
 
Cytat:
2004-02-05 00:58:22, Lewy_lowicz pisze:
A przy okazji Miły dla Ciebie na najbliższym zlocie ode mnie duże piwo (bezalkoholowe?)


A za co? W czym Ci pomogłem, że chcesz mnie w ten sposób nagrodzić?

Cytat:
ostatnia ja dostałęm od Ciebie pamiętasz


A już nawet nie pamiętam...