Sony Ericson 610 VS Motorola E365... inne z aparatem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie,
co jakis czas czytam, ze ktorys z klubowiczow zrobił zdjęcie telefonem z aparatem cyfrowym, wiec mam pytanie co polecacie, jakie sa te zdjecia, ktory z telefonów lepszy (jak w temacie), a moze jakis inny ...?
Motorola robi zdjecia 640*480, ale chodzi tylko 3 dni. Ciekawe ile takich zdjec sie miesci na jej karcie, Sony ma gorsze rozdzielczosci, ale chodzi dłużej...
Dzieki za rady, moze zdaze zrobic zdjecie licznikowi przy 99999,99
  
 
moim zdaniem aparaty w telefonach są do d...
zero ostrości, długie czasy naświetlania albo konieczność dobrego oświetlenia... mała rozdzielczość...
Lepiej kup sobie jakąś tanią cyfrówkę za 600 zł - będzie 8x lepsza od telefonu.
Ja mam starą minoltę 2 Mpixeli, 3x zoom optyczny. W zupełności wystarcza do amatorskich zadań, można wywoływać spokojnie odbitki 1600x1200 - wychodzą lepiej niż z tradycyjnego aparatu.
  
 
Nie potrzebuje aparatu. Mysle raczej w taki sposob. Telefon mam zawsze przy sobie i jesli po prostu coś zobaczę ciekawego, co warte jest do zapisania cyfrowego nawet w rozdzielczosci 640*480, to telefon w sam raz. Zdjecia robilem tez kamera cyfrowa. Jakosc super, rozdzielczość 1152*824 (tego 824 nie jestem pewny) - i wiem, ze kiedys azakupie dobra cyfrowke, a raczej juz nie kupie lustrzanki.
  
 
Ja mam telefon Siemens M55 i zdjęcia nim robione wychodzą bardzo ładnie i wyraźnie.
Wkleiłabym je tutaj, ale nie za bardzo wiem jak to zrobić
  
 
Siem wtrace

ja mialem siemensa sl45i (bez aparatu) kupilem sobie m55 - wszystko fajnie ale zeby byl aparat w telefonie a nie dolanczany wiec sie zamienilem spowrotem na sl45i

pozdr
  
 
Fakt, jest dołączany, ale zdjątka robi naprawdę fajniutkie.
  
 
Ja sie zastanawiam nad Nokia 6600, ma ktos z szanownych klubowiczy?
  
 
Ptaszyna, dobrze robisz. Kiedys kolega mi powiedzial " Telefon to jest Nokia a reszta to zabawki ", w pelni sie z tym zgadzam ale nokia swoja cene ma i mam siemensa s55
  
 
Te telefony w aparatach to taka nowa forma wiejskiego tjóningu. I nikt mi nie wytłumaczy, że wychodzą z nich ładne zdjęcia. Widziałem zdjęcia z takich aparatów - dziękuję bardzo. Najbardziej badziewna cyfrówka robi zdjęcia o 1000% lepsze.
  
 
Cytat:
2004-02-05 06:23:38, RICO__ pisze:
Ptaszyna, dobrze robisz. Kiedys kolega mi powiedzial " Telefon to jest Nokia a reszta to zabawki ", w pelni sie z tym zgadzam ale nokia swoja cene ma i mam siemensa s55


Ja bym ujoł to inaczej: wszystkie telefony wyglądaja jak telefony, NOKIA jak zabawka - poprostu wpienia mnie ten pop-masowy design NOKIi - taki FANTASTISH PLATTISH
Fakt ,że są to solidne telefony - moja żonka ma i jej 3310 przeżyła juz kilka ataków mojej rocznej córki
  
 
Ostatni dobry telefon nokii to 5110 (a miałem 3110, 3210, 6210) i następny dobry telefon nokii po kilku latach to 6310. No niestety - nie dla każdego się nadaje. Jest drogi, nie ma wygaszaczy, tapet, mms-ów, wymiennych obudów, migajoncych djodek itp. itd.
  
 
o tak 6310 jest OK....
  
 
Piotr-ek, nie ma czym sie podniecac. Kazdy sprzet ma swoje przeznaczenie. Czesto bywa tak, ze zabieram plecak ze sprzetem foto za kilkanascie kzl a czesc zdjec i tak robie malpka za 200zl. Plecak nie zawsze mam przy sobie, komorke zawsze. Pozatym jesli juz wymieniam na nowa to dlaczego nie miala by miec aparatu?
Lepiej nam powiedz, gdzie mamy kupowac opony!
  
 
Cytat:
2004-02-05 09:55:28, Ptaszyna pisze:
Pozatym jesli juz wymieniam na nowa to dlaczego nie miala by miec aparatu?



Właśnie "jak wymieniam na nową". Tylko co chcesz wymienić? Telefon na nowy czy telefon na gówniany fotoaparat? A wogóle to proponuję poczekać z zakupem do piątku -> Zobaczcie to cudo!

Cytat:
Lepiej nam powiedz, gdzie mamy kupowac opony!



A tego to nie rozumiem????
  
 
Ja nie jestem przeciwnikiem aparatów w telefonach - komórkę zawsze mam przy sobie i czasem widzę cos ciekawego co chciałbym pokazać żonce po powrocie do domu (np. jakąś fajna dziewczynę na ulicy ) i w tym przypadku taki aparacik jest świetnym rozwiązaniem
Pamietajmy tylko ,że aparaty w telefonach faktycznie nie dorównują cyfrówką (nawet tym 1 mlnpxl), a to głównie za sprawą optyki.
  
 
Witam . A co myslicie o telefonie Siemens MC60 ???? - ja sie nad nim zastanawiam.
  
 
A tu sa zdjecia zrobione siemensem s55, ocencei sami:







Miałem Nokie 3510, ale zostala rozjechana przez esperaka i nie dało sie jej juz uratowac


[ wiadomość edytowana przez: RICO__ dnia 2004-02-05 14:32:17 ]
  
 
Aparacik w Siemensie s55 jest wyjatkowo dobry - wiem bo testowałem.
Co do samego Siemensa to miałem już cztery telefony tej firmy- teraz mam Panasonica, ale tylko dlatego ,że kiedy skończyła mi sie umowa w IDEIi nie mieli nic ciekawego w promocji (ten Panasonic (GD96) był najlepszy). Następny pewnie też bedzie Siemens, choć zobaczymy, bo z tego Panasonica też jestem zadowolony (poza baterią).
  
 
Cytat:
2004-02-05 14:31:31, RICO__ pisze:
A tu sa zdjecia zrobione siemensem s55, ocencei sami:


No może na moich zdjęciach byłoby coś innego, ale są równie dobre.
Również uważam że Siemensik spisuje mi się bardzo dobrze, choć ja mam M55 i aparacik trzeba dołączać
  
 
w s55 tez trzeba dolaczac