SONY XPOLD NOWE PILNIE SPRZEDAM

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam radio samochodowe CD Sony Xplod CDX-L480X
Zdejmowany przedni panel - Tuner ABC - RDS-EON - Pamięć 18 pamięci UKF / 6 ŚR / 6 DŁ, - BTM - CD-text - Odtwarzanie CD-R/CD-RW - 8-krotny filtr cyfrowy - 1 bitowy przetwornik C/A - Pasmo przenoszenia 10-20000 Hz - Powtarzanie, wybieranie losowe - Moc max. 4 x 45W, RMS 4 x 25W - Wbudowany equalizer: EQ3 - 1wyjście RCA - Wyciszanie przy telefonowaniu - Podświetlanie przycisków czerwone. - Podświetlanie wyświetlacza niebieskie z białymi cyferkami. - panel wersja Xplod (srebrny) - Złącze i wyjście antenowe ISO.
Radio jest na gwarancji do września 2004r. W zestawie radio, pudełko, wszystkie instrukcje oryginalnie zapakowane (nie rozpakowane z folii) , etui na panel. Radio jest w stanie IDEALNYM, nie ma żadnej ryski!!! Jak nowe. Używane bardzo krótko.
Mogę przesłać zdjęcia na e-mail
Cena 550zł do uzgodnienia

Dazimax@poczta.onet.pl
503811321
GG 2736162
  
 
odsyłam na allegro tam jest ten sprzet za 380..ale przeciez nikt nie każe komus kupować taniej ale spoko sprzet jest OK
  
 
A ja do sklemu tam kosztuje 750zł. Zawsze się zastanwaiam po co ktoś pisze takie posty? Jak nie jesteś zainteresowany kupnem to poco wogóle wypisujesz takie rzeczy, napewno w sprzedarzy mi nie pomogą !!!
  
 
ok przepraszam za mój nierozważny postzareczam ze jesli masz dobry sprzet to kupia go ze wzgledu na cene przynajmniej ja tak robie jeszcze raz przepraszam!!!
  
 
Ok , nie ma sprawy, a sprzęt jest naprawde dobry, ja go używałem jeden miesiąc, a tak to leży zapakowany w pudełku.