Butik klubowy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-03-24 20:53:47, piotr-ek pisze:
Przecież pisałem nie o swoim złomie, tylko o ciężarówce na której był podobnej wielkości napis... przypomniałem sobie MEGAN - Najlepsza karma dla zwierząt... ESPERO.OF.PL Internetowy klub Espero


Piotr! nie ściemniaj teraz bo wszystko mamy "na piśmie"!! ...o proszę to Twoje słowa...." Nalepka na blendę jest niewiele mniejsza od w/w."... czyli.....no kurna....chciałbym zobaczyć wielkość Twojego Espero!
  
 
no jak tak czytam to zaczynam miec coraz wieksza chec na ta nalepke
szkoda tylko ze jeszcze nie udalo mi sie zadnej zobaczyc w wersji LIVE
  
 
Cytat:
2004-03-25 00:05:16, raf316 pisze:
"...szkoda tylko ze jeszcze nie udalo mi sie zadnej zobaczyc w wersji LIVE "....


Zapraszam na Śląsk! - jest nas tu Klubowiczów /tych z prawdziwą klubową naklejką !/ "siła"
Możesz spokojnie sobie zamówić -gwarantuję Ci, że naklejeczka będzie Ci się podobała.....oprócz Piotra ..nie znam drugiego tak zdesperowanego przeciwnika tego tematu /Ale Piotr MUSI!!-on tak "z urzędu"/.
Pozdrowionka z Katowic!
  
 
Pisząc "od w/w" miałem na myśli nalepkę którą widziałem na plandece ciężarówki... ciągle marzy mi się taka mała, powiedzmy wielkości dłoni ... Aha... taryfy często mają tej wielkości reklamy.
  
 
czy na zlocie mozna kupić naklejke na blende??
  
 
Jesli ktos chce, to moge dac namiary na goscia z allegro, ktory naprawde za grosze robi naklejki (msgac do mnie na gg 451258, bo na Forum ostatnio jestem rzadko - ewentualnie mail cwikus(at)sti.net.pl) - ja sobie od niego tez niedlugo sprawie, naklejki sa wycinane ploterowo.

Musze tylko zdobyc odpowiedni wzor, co by gosciowi podeslac - jesli ktos dysponuje, bardzo bym prosil Bo zgubilem ;-(

Mnie sie naklejeczka na blende bardzo podoba. A autka z koszulek niestety nie mam w wektorach. Tak przy okazji, prosze mi tu obrzydliwie nie porownywac maluchow na 18 calach do Espero ;-( Bo mi sie smutno na serduszku zrobi... ;]
  
 
Nie ma ktoś na kompie ładnej naklejeczki klubowej? Bo bym sobie coś takiego strzelił na Esperaka, aby było widać,że auto nalezy do klubu.
Ja sobie wydrkuje tylko musze coś takiego mieć
  
 
poszla na maila
  
 
ja też bym chętnie nalepił gustowną naklejkę szkoda , że nie ma jej w butiku klubowym . Kupiłbym i po krzyku.
  
 
ja to mam piekna naklejke na blende od Czarka
i jestem dumny ze ja mam
pozdrawiam
  
 
o kurde poslalem posta z konta cory
ale opciach
  
 
Cytat:
2004-03-24 13:19:49, -JACO- pisze:
Pytam po raz setny: Co było złego w naklejkach na blendę????? Wzór który propagował bogdan był elegancki, czcionka była w stylu oryginalnego napisu Espero, a Esperak z tą naklejką wyglada naprawdę ładnie (nie sprawia wrażenia nalepexu, lumpexu).




POPIERAM!

Dajmy wreszcie spokój naklejce na tył. Jest: zatwierdzona, używana i już.

Zajmijmy się lepiej naklejką na przód

Mnie się ten obrazek z pryszczem na 17tkach nie podobuje, ale jak go przegłosujemy to go nakleję

Dla leniwych mam kontakt na naklejkę na blendę (wraz z wykonaniem i naklejeniem):
f-ma "Precyzja" ul. Energetyków 4 (boczna ul. Diamentowej)
Lublin
Tel 081 74 38 188
e-mail: precyzjalublin@poczta.onet.pl
Pan Marek Cybulski

Mają tam wzór, ploter i dowolną folię (szara, biała odblaskowa itp.)


Pzdro

Navi
Espero Serial Killer

[ wiadomość edytowana przez: Navi dnia 2004-10-17 20:12:54 ]
  
 
Cytat:
2004-10-17 20:02:20, Navi pisze:
...Zajmijmy się lepiej naklejką na przód..."


Cosik by się może przydało na ten przód...ciężko kukać każdą razą na kufer...inna sprawa, że z tyłu można rozpoznać klubowego Esperaczka ze znacznej nawet odległości...i to jest b.pozytywne
Któryś z kolegów zaproponował coś dyskretnego -jeśli się nie mylę do naklejenia pod kierunkowskaz...czyli z uwagi na ograniczoną powierzchnię faktycznie b.dyskretnego....ale to dobrze ...tak się przyjrzałem i może nawet niegłupio by wyglądała jakaś spoko naklejka pod lewym kierunkiem (lewym bo wymijając auto mamy go "bliżej")...
  
 
jestem za naklejką na przednią szybę, bo jak 2 Espera się mijają to jak nawet się zobaczy nlepkę na blendzie to nawet jest trudno jest pozdrowić. Nie mówiąc o zauważeniu jej.
  
 
Cytat:
2004-10-17 21:58:07, malin2 pisze:
jestem za naklejką na przednią szybę, bo jak 2 Espera się mijają to jak nawet się zobaczy nlepkę na blendzie to nawet jest trudno jest pozdrowić. Nie mówiąc o zauważeniu jej.


Na przednią szybę?
Tylko gdzie przykleić? Od środka? Przecież tam na górze jest przyciemniony pas.
A może na nosku?
Wyglądało by to pewnie tak:



Lub (wersja w owalu):
  
 
troszkę mało widoczna. Jedziesz przepisowo 130 z naprzeciwko ktoś z klubu jedzie przepisowo 140 i zuważ taką naklejkę
  
 
Cytat:
2004-10-21 11:13:59, kisztan pisze:
Na przednią szybę? Tylko gdzie przykleić? Od środka? Przecież tam na górze jest przyciemniony pas. A może na nosku?



Takie cos pasowaloby na lusterko od strony kierowcy.
  
 
Nuu... rzeczywiscie chyba raczej troche malo widoczne...
Poza tym trzeba by wyprodukowac (lub przynajmniej zaprojektowac kilka wzrów - KOLORÓW - przynajmniej 2) ... poniewaz blende z tylu wszyscy mamy taką samą, ale noski Esperaków są różne... a uściślając... mam na mysli KOLOR samochodu. Gdybym nakleił taką naklejkę u mnie , to niestety chyba mawet z odleglosci 1m ciezko by bylo cos zauwazyc Ale ogólnie pomysła jest dobra
  
 
Jak małe i skromne, to i mało widoczne, obojętnie jak dobierze się kolorek No chyba, że umówimy się na jakiś jeden, jebitnie fluorescencyjny barwnik...

A co do 130, czy 140, to w zeszły piątek mniej więcej z tą prędkością (no, może było i 110, dokładnie nie pamiętam), z powodu zwierzyny leśne, płowej, która wtargnęła na jezdnię, wpadłem w poślizg na zakręcie i wyrąbałem w barierkę po zewnętrznej zakrętu pod Ostródą, robiąc przy tym 3 bączki... na szczęście służbowym autem, a nie swoim... No i nie wiem jakim cudem, ale wyszedłem z tego bez siniaka, czy zadrapania... Ale mimo wszystko nie polecam


[ wiadomość edytowana przez: Walus dnia 2004-10-29 00:11:42 ]
  
 
No to jak z tę nelepką przednią?
W którym miejscu chcecie?
Na szybie? ale gdzie dokładnie?
Odblask? He He czemu nie

Tylko po co to wszystko?
Czy ktoś z kolegów tak naprawdę przykleji coś takiego na przednią szybkę?
Mi osobiście podoba się nelepka na blende. I takową mam