Omesia B

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No chlopki widzialem wczoraj tak jedna jechalem przedmna.
Zwrocielm na nia uwage bo, ale po kolei.
Kolor taki jak ma Prowo ( ja sie nie znam na kolorach nawet ni wiem jakiego koloru jest moj samochod)
- z tylu spojler
- wydech dzielony na dwie strony
- przod/ grill taki jako ma Prowo ( na poczatku myslalem ze to Prowo przyjechal goscinnie do Gdańsk no ale nie bylo usmiechu)
- ciemn szybki doplenialy calosci.
- No i to na co zwrocilem uwage to felgi 18 cali i ponoc reczna robota ( tak rzekl koles ktory obok mnie siedzial )
Felgi wygladaly bardzo bardzo fajnie, opon nie bylo widac ( no dobra prawie ) no i gosc przed kazda dziurko w jezdni hamowal i przejezdzal powoli. Calosc niezle, co tam bardzo niezle, buczala ladnie tylko nie wiem co bylo pod maska. No moj nos to 3 literki tam tkwily jak nic.
Jesli wlasciciel to przeczyta to nich bedzie dumny ze swego autka.
Bo jest niezle i nie cwaniakuje na ulicy.
Podam nr rejstracyjny GD *****

/edycja urg - sorry ale na przyszłość nie podawaj rejestracji bo ktoś może sobie tego nie życzyć lub kto inny chciałby przejąć jego kluczyki - mafia jest wszędzie w policji też /



Piotr
"Straszny wielbiciel silnika C20NE"
  
 
Hamowanie przed każdą dziurą... skąd ja to znam Czarny mówi ci to coś? bo ja nie musze hamować... cały czas jadę z prędkością 20km/h Niestety... te drogi... Pozdr.
  
 
HAMOWAC CZY NIE HAMOWAC - JEZDZIC CZY NIE JEZDZIC - PLACIC CZY NIE PLACIC - POLSKIE DROGI NASZE CODZIENNE DYLEMATY ...
  
 
Młody gdzie ty tak hamujesz? przypomnij mi i dramarowi.
  
 
Wiesz totr... jak droga dobra... piękny zakręt... Bestia leży na asfalcie... na budziku złoty dziesięć... to po co hamować??? hihihih a 20km/h dotyczy jedynie dróg miejskich i to tych dziurawych... pewnie dobrze znasz Aleje Włókniarzy... szczególnie za Mickiewicza w kierunku na Zgierz... dla mnie masakra... szybciej niż 20km/h na godzine latem się nie da teraz troche lepiej bo Bestia ciut wyższa jest pozdr.
  
 
Strzałeczka!
Teraz już wszystko mi wyjaśniłeś bo w drodze na zlot.............(wiem wiem te nieszczęsne hamulce)