Problemy z elektryką

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
proszę o pomoc kupiłem niedawno 520 24V i nie radzę sobie z ogrzewaniem tylnej szyby , raz dzieła raz nie to samo dzieje się z klimą podobno to jakiś przekażnik gdzie go szukać jaki ma opis
  
 
w e39 jakies bezpieczniki sa w schowku tzn musisz go wykrecic. ale nie wiem czy na 100% tak jest w e34
  
 
ale ja mam E34 z 1990 r
  
 
Witam, w e34 przekażnik ogrzewania tylnej szyby jest pod tylną kanapą po lewej stronie ( pomarańczowy) obok modułu centala. są tam dwa takie same , jeden jest od oświetlenia w środku auta, a drugi od ogrzewania obok są taż bezpieczniki od ogrzewania szyby
  
 
dzięki ,spróbuje mu się przyjrzeć bliżej ,a mam jeszcze jedno pytańko czy on współpracuje z przekaźnikiem od klimy
  
 
Cześć jeżeli chodzi o ogrzewanie tylnej szyby to bezpieczniki są pod tylną kanapą, ale ja np mialem je dobre a szyba tak czy siak nie dzialała, elektryk wsadził nowe gniazda bezpieczników oraz same bezpieczniki (na takie jak, hmm, nie znam ich poprawnej nazwy, ale NIE są to napewno takie jak w maluchu!), no i działa już 3 miesiące bez problemów

Jeżeli chodzi o klimę to możłiwe iż masz mało gazu w układzie i dlatego raz działa a raz nie - czujnik nie wykrywa gazy i wyłancza kompresor - może to być również sam ten czujnik który albo po prostu na włąncznikach wewnątrz kabiny jest coś pochszanione, musiałbyś rozebrać je i poczyścić styki, hmm no i od tego bym właściwie zaczął bo jest to najłatwiejsze to zrobienia.