Prosze o pomoc !!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesc mam na oku bmw 730 z 93 r prosilbym o informacje na temat tego modelu dane techniczne ile to pali i czego trzeba sie strzedz auto ma zalozony gaz ,zutomatyczna skrzynie biegow .
  
 
czesc. widze,że masz dobry sprzęt do kupienia. mam taką samą tylko z 92 roku coż mozna powiedzieć: silnik V8 220KM jest idealny, ja założyłem wtrysk gazu bo bałem się o przepływomierz i kolektor ale jeżeli świece i cewki będą ok. to nie powinno byc problemu i ze zwykłym. pali toto ok.15 litrów benzy średnio ale nie ma sie co martwic bo w zbiorniku jest miejsce na ponad 90 litrów ze swoją nie mam żadnych problemów, wymieniłem wszystkie końcówki wachaczy i drążków(regeneracja), amortyzatory i jeżdzi sie naprawde przyjemnie. według mnie trzeba zwracać uwage na to, czy samochod był bity, jezeli był w przód to zawse są jakieś problemy, coś przestanie działać, coś drga itd. automatem jeżdzi sie super! zwłaszcza po mieście. ASC w zimie to idealna sprawa, ciężko wpaść w poślizg. Moja ma 210 tyś przejechane i jestem z niej bardzo zadowolony. sprawdż czy wszystko działa z elektryki, czy za bardzo nie bita, sprawdż VIN w liczniku i bierz. bedziesz zadowolony. a za ile?
  
 
Jak nie miałeś doczynienia z BMW to jedź do jakiegoś baardzo dobrego warsztatu, ale baardzo ! Niech wszystko przejżą. Bity nie bity, zależy jak zrobiony!?! jak się nie znasz to nie dojdziesz, chyba iż masz "nosa" do auta, ale chyba nie bo inaczej by Cie tutaj nie było. Ogólnie jeżeli chodzi o V8 to ja bym się bał zwykły gaz zakładać, chodzi o przepływomierz i kolektor, a wtrysk chyba ok 7000zł. Automat, hmm super sprawa, sam mam, ale nie przewidzisz ile pojeździsz, kiedyś ktoś mówił aby sprawdzić na baknecie jaki jest olej, jeżeli czarny to zapomnij o aucie, bo powinien być czerwony lub ciemno czerwony - ale tak tylko słyszałem i nie wiem czy to prawda. Najlepiej zrób jazdę próbną z kimś kto mial doczynienia z taką skrzynią, tzn miał takie auto a nie ktoś dał mu się przejechać po osiedlu!!!. Ja jak kupowałem to najpierw kumpel się przejechał który jeździł wieloma automatami no i powiedział iż jest ok, hmm no i jest. Przez pewien czas mi szarpała przy zmianie biegow, okazało się iż brakowało 100 czy 200mm oleju, dolałem i się poprawiło, po czym wymieniłem tylny tłumik i jak ręką odjoł - pewnie sonada lambda głupiała i podawała złe dane do kompa a on źle regulował dopływ paliwa no i w konsekwency skrzynia głupiała. Blaa to tyle, bo 7mce to mogę do rana Pozdrawiam!
  
 
No nie BMW to powoli stereotyp przy każdym poście pytanie "ile to pali" a później i tak gaz wrzucają =)
  
 
COBER masz racje, ale niestety gazu też za darmo nie tankują Pytają bo mają nadzieje iż ktoś ich zapewni, że bmw da się jeździć norlamnie i że spalanie nie będzie przekraczać 8litrów hehe ale z 2giej strony marzenia są piękne a złudzenia dają chwilę zapomnienia o tak niełatwym do życia świecie
  
 
COBER masz racje, ale niestety gazu też za darmo nie tankują Pytają bo mają nadzieje iż ktoś ich zapewni, że bmw da się jeździć norlamnie i że spalanie nie będzie przekraczać 8litrów hehe ale z 2giej strony marzenia są piękne a złudzenia dają chwilę zapomnienia o tak niełatwym do życia świecie
  
 
Zgadza się a pomyśl sobie co sie dzieje w USA takie powinny być ceny benzyny =)