Do Warszawiakow

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
drodzy koledzy moja kuzyn w najblizszym czasie kupi espero, mieszka w Wawie i bardzo by mi zalezalo jakbyscie mogli mu pomoc, tzn w tym sensie ze ewentualnie przeswietlic jakies auto

on jezdzil moim espero, ale tylko jako pasazer i nawet nie wie jak sie prowadzi wiec jakby co to licze ze pokazecie co i jak, co niepowinno stukac, co jest normalne a co nie

szukamy modelu 1.5 16V najlepiej z lat 98-99 i fajnie by bylo jakby byl gass

dzieki z gory za ewentualna pomoc
  
 
Ja moge pomoc ale mysle ze Tomek byl by najlepszy dowyszukiwania wad w esperaku ale jak on sie niezglosi to ja pomoge i bede sie staral najlepiej jak potrafie
  
 
jak by co służe pomocą
prosze tylko powiedzieć gdzie i kiedy , tak na marginesie - od poniedziałku do czwartku każdego tygodnia aż do wakacji nie ma mnie...tzn jestem ale na wydziale
Piątek sobota niedziela - nie ma sprawy
  
 
Ja powiem tak : Tomek mi bardzo pomógł przy wyborze mojego ESPERO - od momentu zakupu nie robiłem ŻADNYCH napraw. Owszem - musiałem to i owo poprawić po dzwonku - ale poza tym NIC (to tak a propos awaryjności ESPERO)
  
 
Eee tam. Tomek po prostu sprzedaje okazyjnie autka swoich znajomych, a potem wychodzi na to, że tak dobrze się na nich zna i "na oko" odkrywa i ujawnia ich historię

Żarcik of course ...