ZLOT FSO-PTK 14 marca

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.

Chciałbym zaprosić Łada Klub Polska na zlot FSO-Polonez Tuning Klubu Mazowsze, ktory odbędzie sie 14 marca o godzinie 11.00. Rozpoczęcie zlotu Warszawa, Fort Wola, potem koło 13.30 przejazd w kolumnie na Ekogreen. Więcej info www.ptk-mazowsze.prv.pl
Serdecznie zapraszam, licze na miłą wspólną zabawe, pojawią sie też kluby FSO Autoklub oraz Cartoon Trabant.

PZDR
Netom#151
  
 
No co chłopaki zero odzewu?? Moze ktoś sie wypowie i wpadnie. Licze na integracje, miło by było sie wspolnie bawić na zlotach. Spotkalismy sie jush raz na zlocie międzyklubowym z fso ak, skodami i trabantami i było całkiem sympatycznie wiec licze ze i tym razem sie spotkamy.

Pozdrawiam
Netom#151
  
 
W tą sobotę nie miałem nawet kasy na gaz żeby pojechać na zlot FSO AK no ale może na ten pojadę. Choć wątpię bo mam trochę wydatków. W każdym razie jak jeszcze ktoś z LPK będzie się wybierał to może wpadne.
  
 
ja żałuję, ale w niedzielę musze przygotowac mieszkanie do remontu.
ale następnym razem przyjadę.
  
 
No to kto jeszcze?? co taki słabiutki odzew?? stukac w te klawisze i wpadac
  
 
Przykro mi, ale w niedzielę nie będzie mnie w Wawie (przynajmniej w omawianych godzinach)
  
 
Lipa jacys nie zlotowi widze jestescie ale mam nadzieje zo ktos chociaz wpadnie jako przedstawiciel