Amortyzatory

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemka
Potrzebuje pomocy w kwestii amorkuw do swojej bryki (A 2,0i sedan 93')na tył. Gdzie kupić w miare niedrogo coś dobrego (mam często obciążony bagażnik 80 litrową butlą z gazem ) coby szybko nie kupowac innych interesują mnie sklepy w Warszawie i okolicach. Może coś polecicie a może ktoś ma znajomości itp.. Mam dziwny przewód w bagażniku (prawdopodobnie od amortyzatorów ) z końcówką jak wentyl co to? Bo jestem właścicielem cudeńka od lipca i jeszcze nieodkryłem wszystkich jej tajemnic.
Dzięki
POZDRAWIAM
-------------------
Detox
  
 
co cudeńko to wentyl do pompowania amortyzatorów. tak na początek to spróbuj podłączyć do tego wentyla przeód z ciśnieniem powietrza i sprawdź czy amory się pompują i co ważniejsze trzymają ciśnienie. dopiero wtedy podejmuj decyzję co do ewentualnego zakupu nowych.

no i poza tym to zbieraj manele na zlot omegi. szczegóły tutaj III ZLOT LOS OMEGAS BESTIALES
  
 
Dzięki za podpowiedz tylko ile tego ciśnienia powinno tam być cobym nieprzesadził
------------
Detox
  
 
Czesc ...
A co to za pompowane amortyzatory ? Tak jak w Cytrynkach ?
Czy sa czesto wadliwe ? Zastanawiam sie nad kupnem i jedna z OMESZEK ma takei amortyzatory ? Warte sa one czegos ?
Dzieki
poazdr