Starty - marzec

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako że w marcu rozegrane zostaną 3 amatorskie imprezy w naszym regionie:
13 - SuperSprint Chorzów (w nowej formie!)
20 - KJS Chorzów
27 - Sprint w Sosonowcu
to może określicie gdzie macie zamiar startować.

Chyba Janusz chce jechać Supersprinta, może coś prócz tego.

Ja niestety nie wyrobię się w tym miesiącu - mam trzy bardzo ważne i ciężkie egzaminy w szkole.

P.S.
Jak ktoś jedzie oglądać to niech też da cynk. Ja nawet na oglądare nie ma szans bo w dni zawodów akurat mam egzaminy... Ale może ktoś się z kims weźmie.
  
 
Jedziemy na bank Chorzów bo trza punkty zbierac.
Sosnowiec również, bo kroi się świetna impreza, ale zobaczymy jak bedzie, bo wielu ludzi stan nawierzchni przestraszyl, wystarczy poczytac komenty na maximum.
SS 13.III raczej odpada. Potem Gliwice ... pozdrawiam

Na Gazie / LPG
  
 
OZ dobrze godo-dać mu wódki!! (abo lepiej nie....chociaż na Andrychowie pierwsza raz był nie na kacu... )
a tak na poważnie to w tym miesiącu Chorzów,Gliwice i możliwe że Sosnowiec...nie wiadomo co z Będzinem...taka fajna impreza ostatnio była
  
 
I miałem jechac na supersprint-a do chorzowa ale niestety niewyszło.
  
 
Jesli jedzie ktos na jakis KJS-ie,i potrzebuje pilota ja jestem chetny. A jesli ktos jedzie poogladac to tez niech da znac, oczywiscie jesli bedzie miał wolne miejsce.

P.S. Kiedy na kostuchne?? Coraz to cieplej sie robi. a wiec mozna se grilla zrobic posiedziec pogadac a piloci lub osoby towarzyszace moga cos wypic.


  
 
W kostuchnie byliśmy wczoraj! Pisałem Ci dwa razy na GG, że bedziemy. Wkrótce fotki na stronie. Cześć już jest na www.janota.w.pl