Syrena 104LE (laminat) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zbigniew Skoczek zdaje się w Giełdzie Samcohodowej,Dąbrowski nadal Motor,Podbielski w różnych pisuje.

  
 
nie robić

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Kojarzycie kogos z tego zdjecia?????????????????????????


  
 
OLO kojarzysz tego
  
 
Niestety - tu nie ma mojej.
bzzzzzz - Szybkie przypominanie...
Biała - bude zrobił mój dziadek - pracował w OBR jako modelarz. cechy charakterystyczne:
*lampy - refl syrena, kierunki star 660, lampy tył 125p MR75, światło cofania pod zderzakiem - 125p
*klamki zewnętrzne - fiat 132
*mechanizm wycieraczek i wycieraczki - fiat 125p
* koło zapasowe - poziomo - wgłębiebnie w podłodze. Dziadek sam przerabiał forme - w innych były koła pionowo.
*wnętrze - fotele chyba 125p, wskaźniki - stary 125, właczniki podwójne też. Kierownica 125 MR75 (już bez pierścienia), włącznik pod kierownicą i stacyjka 125p
*alternantor 125p
*skara złożona na bazie 104
Poszukam zdjęć i dam znać jak znajde
Powstała około 1980, sprzedana około 1983 - była na targówku w wawie do około 1995

Skara niebieska - wujka.
Wujek kupił ją niebieską, potem przemalował na fiolet. Kupiona w wawie ok. 1990, sprzedana jakos 2003 - w dawnym siedleckim
W porównaniu z białą nie miałą tylu innowacji.
wycieraczki syrena, światła tył - nie pamiętam, licznik stary 125, przedni zderzak plastikowy wysokość ok 15 cm z miejscami w pow. czołowej na halogeny zelmot - te trapezowe. W tych miejscach zostały włożone kierunki ze starego fiata z tyłu.


-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Dzieki za mały opisik Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia
www.syrenalaminat.prv.pl
Juz za niedługo nowa szata graficzna i nowe informacje
  
 
Moze tego znacie
  
 
znalazłem jedno zdjęcie. Właśnie sie wysyła. Robiłem cyfraiem zdjecie zdjęcia, ale jest nawet niezłe. Ten na zjęciu niewiele wyższy od koła to ja

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Gdzie je wysyłasz jak mozesz podeslij na skrzynke daawid@o2.pl i wejdz teraz na czata
  
 
Dzięki Olo za zdjęcie jest po prostu Superowskie. Ja miałem okazję obejrzec, a klubowicze FSO juz za niecały miesiąc na zupełnie nowej stronie o Laminatach
www.syrenalaminat.prv.pl
  
 
mam małe pytanie...: czy widzieliście kiedyś syrene laminat na własne oczy?
Jeśli tak to piszcie!!!!
Być może przyczynicie się do odnalezienia kolejnych laminatów.
  
 
Dobry pomysł!
Ja niestety nie
  
 
Czerwona Syrenka Laminat była własnością (chciał ja sprzedać) członka Automobilklubu Morskiego:
Jerzy WASZCZUR
tel 058 300 98 03 lub
502998039
  
 
Cytat:
2004-06-06 14:22:56, Dawids pisze:
Kojarzycie kogos z tego zdjecia?????????????????????????





Jak nawet wiem jak się gość nazywa i ską pochodzi he he dowiedziałem się przed chwilą
  
 
Wielkie dzieki robi
Czy rozmawiales z tym Panem?
Juz mialem wysylac strone na serwer kiedy twój artykuj duzoooo namieszal tzn. wyjasnil moje przypuszczenia iz jest to prot. 002.
Teraz pozmieniam troszke i wysle na setwer sprawdzona informacje za co ci serdesznie dziekuje!!
Co do tych 4 zdjec z albumu:do kogo nalezaly?
Jesli mozesz to podeslij mi namiary tej osoby.
  
 
Zaczyna być intrygująco.
Czekamy na artykuł
  
 
Cytat:
2004-06-29 16:00:41, korek pisze:
Czerwona Syrenka Laminat była własnością (chciał ja sprzedać) członka Automobilklubu Morskiego:
Jerzy WASZCZUR
tel 058 300 98 03 lub
502998039



Dzieki za wiadomosc. Powiem ci ze obecnie ten laminat jest wlasnoscia pana Grzegorza Jędraszczaka.Jest jednym z 4 prototypow syreny laminat.
  
 
dzisiaj na wocie było o Syrenach i Warszawach był nawet wywiad z gościem od syreny ze szrotu. gadał trochę głupot i szkoda , że nie powiedzieli ile za nia chce.
  
 
Na jakim wocie Robi?? Powiedz cos wiecej prosze.
  
 
Cytat:
2004-06-30 20:54:36, Dawids pisze:
Na jakim wocie Robi?? Powiedz cos wiecej prosze.


WOT czyli Warszawski Ośrodek Telewizyjny - warszawska 3
był dzisiaj program o Warszawach i Syrenach i wypowiadał się właściciel Szrotu przy Ordona(chyba) tam gdzie na dachu stoi Laminat. mówił że jest to jeden z 4 powstałych oryginalnych Laminatów i jeden z 3 które przetrwały. mówił też inne głupstwa. Jakby co to nagrałem ten program