ZLOT LKP 23-25.IV.2004 W BORSKU - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Paweł, jeszcze jedno. Co dokładnie masz na myśli pod pojęciem technika? Bo ja na tych sprawach jeszcze się nie znam (jak pójdę do samochodówki to może się to zmieni). Także jakie pytania z tego zakresu? Bo owszem będą pytania o tym jakie silniki występowały w jakim modelu, będzie jakaś historia, będzie oznaczenie i nazewnictwo (ale to z zakresu wiedzy podstawowej - jakiś dziwnych oznaczeń to nie będzie). A z techniki to co dokładnie masz na myśli? Sprecyzuj, bo mówię, ja jeszcze na tematy techniczne mało się znam, tak więc nie wiem co masz na myśli, a poza tym z zakresu techniki to sam chyba nie ułożę, tylko będę musiał poprosić kogoś z szanownej komisji.
  
 
Masz rację miły - pytania techniczne powinny być układane przez eksperta w tej dziedzinie ( a mamy kilku takich
o maiłem na mysli ???nie wiem , ale możliwości jest dużo- począwszy od np. rozpoznania poszczególnych elementów czy zespołów skończywszy na sposobach naprawy czy usuwaniu niedomagań Ale moze faktycznie będzie to zbyt trudne do oceny i trudne do przygotowania

Pozdr
Paweł
  
 
Niewątpliwie Pan Inżynier Czech byłby dobry do komisji w takim razie, albo inni, którzy mają technikę opanowaną (może nie zawodowo, ale amatorsko) . Mam nadzieję, że Pan Czech przyjmie zaproszenie, o ile do takiego konkursu dojdzie.
A jeżeli w komisji byliby fachowcy z racji zawodu (czyli Pan Czech) czy fachowcy-amatorzy z praktyki, to na pewno możnaby połączyć wiedzę na teoretyczną temat modeli ład z praktyką w zakresie mechaniki.
  
 
Cytat:
A ja mam takie pytanie - wybiera sie ktos z Malopolski (najlepiej Krakow) albo innych terenow wzglednie bliskich Nowemu Saczowi i posiada jedno wolne miejsce w aucie ? Bo ja niestety moja Samara nie pojade (koszty, poza tym troche daleko jak dla niej poki co), a chetnie wzialbym udzial w zlocie Oczywiscie pokrywam odpowiednie koszty itd. Jesli ktos bylby tak uprzejmy i mogl na to cos zaradzic to prosze o wiadomosc na priv Pozdrawiam !


Ponawiam pytanie.. ale chyba jakos nie ma chetnych A szkoda, bo z przyjemnoscia bym sie wybral pierwszy raz na zlocik - no ale tak to jest jak czlowieka nie znaja... No nic moze jeszcze cos sie trafi
  
 
Jeśli mogę coś zaproponować niech organizatorzy o ile są w stanie niech się dowiedzą czy są w okolicylotniska jakieś złomy samochodowe wzgłednie warsztaty z palnikiem acetylenowym może się przydać wtajemniczeni po ostatnim zlocie wiedzą o co mi chodzi
  
 
nie zapomnijcie o specjalnym dyplomie dla Lewara za bycie lewarem
  
 
A z innej beczki: czy NOK (jakaś delegacja?) też zostanie zaproszony na zlot?
  
 
Myślę, że trzeba tez przygotować jakiś szblon żeby nakleić sobie na szybe ze swoim imieniem/nickiem.

No i przydały by sie też takie identyfikatory, co prawda większość z was się już zna, ale z doświadczenia z innych spotkań wiem, że to bardzo ułatwia życie
  
 
Cytat:
2004-03-22 15:02:51, Lewar pisze:
nie zapomnijcie o specjalnym dyplomie dla Lewara za bycie lewarem


i dla mnie - za to, ze JESTEM ;D
  
 
hehhe patrząc na date w tytule wątku to zlot już był jakiś rok temu
  
 
Cytat:
2004-03-22 20:00:52, onikaaa pisze:
hehhe patrząc na date w tytule wątku to zlot już był jakiś rok temu


A teraz będzie taki retrospektywny replay
  
 
Cytat:
2004-03-22 19:29:10, adasco pisze:
Cytat:
2004-03-22 15:02:51, Lewar pisze:
nie zapomnijcie o specjalnym dyplomie dla Lewara za bycie lewarem


i dla mnie - za to, ze JESTEM ;D


... i dla mnie za... eee... łaciate myśli
  
 
Aaa... i nie zapomnijcie zabrać swoich scyzoryków
  
 
Bilety na oglądanie oryginalnej saperki NATO (tej, która pozwoliła Łaciatej wyjechać z WIELKIEJ DZIURY) będą po 15,- PeElEnów od łebka
Miły i Onikaaaa mają zniżkę 97,65345%.

Trzeba będzie też trochę podejść, bo zaparkuję za węgłem, albo dwoma z dala od reszty; będę się konspirował nieŁADnym autem
  
 
Cytat:
Miły i Onikaaaa mają zniżkę 97,65345%.


Nie Onikaaaa tylko Onikaaa


[ wiadomość edytowana przez: sheriffnt dnia 2004-03-23 03:07:58 ]
  
 
Witam

Wiem wiem, że mnie dawno nie było ale na zlocik się piszę. Prawdopodobnie będę miał dwa miejsca wolne w Samarce więc chętnie kogoś zabiorę.

Do zobaczenia

Jacek
  
 
Panowie, jeżeli chodzi o konkurs, to długo myślałem nad pierwszym pytaniem. Kilka dni nad tym myślałem aż wreszcie wymyśliłem. Pytanie pierwsze będzie brzmiało - uwaga:
JAK SIĘ NAZYWASZ
  
 
i beda 3 mozliwosci do wyboru???
  
 
Będą cztery. W zadaniach zamkniętych przewidziałem cztery możliwości. A większość zadań właśnie będzie właśnie w charakterze cztery odpowiedzi do wyboru, żeby konkurs nie był za trudny.
A pytanie jak się nazywasz to musi być - przecież konkurs nie może być anonimowy .
A macie może pomysł na pytanie drugie? Ja na drugie proponuję pytanie "czy można wyjść do toalety?".
  
 
Cytat:
2004-03-22 21:33:29, Mariusznia pisze:
Bilety na oglądanie oryginalnej saperki NATO (tej, która pozwoliła Łaciatej wyjechać z WIELKIEJ DZIURY) będą po 15,- PeElEnów od łebka
Miły i Onikaaaa mają zniżkę 97,65345%.

Trzeba będzie też trochę podejść, bo zaparkuję za węgłem, albo dwoma z dala od reszty; będę się konspirował nieŁADnym autem




czy to będą tylko wrażenia wizulane czy będzie można dotknąć?

[ wiadomość edytowana przez: onikaaa dnia 2004-03-23 17:27:13 ]