Opisy , instrukcje

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
  
 
to jak rozmawialiśmy czekam na skan i zamieścimy na stronce zeby all mieli dostęp.
  
 
Skany powoli już robie, więc może już nie długo ...
  
 
Oj przydałaby się taka xiążka....
  
 
Mam do zaoferowania książkę w języku angielskim wydawnictwa Haynes pt. "Fiat Strada: 1979 to 1988, All models - Owners Workshop Manual". Książka zeskanowana, na dwóch płytach CD, 324 strony, zawiera dane techniczne, regulacyjne, dużo zdjęć i rysunków podzespołów oraz procedury naprawcze dla wszystkich modeli Fiata Ritmo. Obiektywnie muszę stwierdzić, że bardzo mi pomogła w czasie remontu mojego Fiata Ritmo, pomimo wydania anglojęzycznego (większość informacji można wyłuskać intuicyjnie). Chętnych proszę o kontakt pod adres: danek13@wp.pl.
  
 
A chcesz tą książkę sprzedać czy po kosztach rozprowadzisz??
bo takie materiały mnie oczywiscie interesują.

Pozatym.. moze interesuje Ciebie wstąpienie do klubu??

Pozdrawiam
  
 
Ja o klub już pytałem i o ksiazke też. Co do klubu narazie cisza,a co do ksiazki to Kolega proponuje 40 + koszty przesyłki.
Tak mi odpisał.
No myśle ze to nawet nawet nie taka duża cena no ale...
No i proponuje wystawić na allegro jak juz chcesz sprzedawać, wtedy jest to formalnie lepsze no i napewno znajdziesz duzo wiecej kupców.
No ale ja sie pisze jak najbradziej
 
 
Sorx ten poniżej to ja zapomniełąem sie zalogować robiłem instalke systemu, wreszciejakos chodzi
danek13 Witam w klubie))))) przez duże W
No to ja myśle ze dla kolegów po fachu to coś taniej no nie??
hehe
A z tym allegro to powaga, napewno dużo kupców sie znajdzie.
To jak? za ile dla kolegów yś puścił?a moze jakaś hurtowa cena?
  
 
Z tym allegro to nie wiem czy to dobry pomysl (prawa autorskie sa naruszane) ale wewnątrz klubu mozna rozprowadzic tak mysle
  
 
Niby tak, ale wysłałem do tego wydawnictwa maila i odpisali ze juz niemają tylko do regtatki
  
 
... Fiat Ritmo Super 85 wersja 5-drzwiowa

Wiem że były to auta z slnikiem 1500 ale chodzi mi o:

- lata produkcji
- osiągi
- spalanie
- pojemnośc bagażnika

z góry dziękuję

konatkt przez GG 23190, mail lava1@wp.pl lub priv

albo też podawajcie linki do stron gdzie znajde te informacje - tu na forum
  
 
Na allegro nie da rady niestety, bo to nie oryginał - tylko takie tam można sprzedawać. Więc zostaje sprzedaż tzw wysyłkowa
  
 
hmm.. karoce w roznych wersjach byly takie same.. wymiary od ritmo II masz na stronie klubowej http://club.ritmo.prv.pl dane techniczne tez tam są.. polecam tez download.. choć tam chbya nie ma 85 akurat.. ale sprawdzic nie zaszkodzi
  
 
akurat do 85 danych konkretnie nieposiadam, no ale długość rozstawy osi itp takie same
Bagażnik typowo duży 370 litrów
Co o osiagów to niejestem pewien chyba takie jak 75, w latach po 83 czyli ritmo 2 85 było takie sama podwzględem osiagów ale moge sie mylić
Co do lat produkcji to ritmo 1 78-83 ale czy od samego początku było 85 to niewiem.
Pozatym on chyba niema 85 koni, tylko 75 ale poprostu inaczej oznaczony, sam jestem ciekaw, jak nie to ci bde zazdrościł:>
Oczywiści jak kupisz czego ci życze i zeby sie ni epsuł
  
 
Witam panowie.Czy nie ma ktoś lub nie wie kto ma coś takiego?I nie chodzi mi tu o katalog części tylko o wszystkie ustawienia samochodu,momenty dokręcania śrub,(szczegóólnie w silniku który zaczynam remontować),wszystkie parametryserwisowe.a konkretnie do silnika 1.6 105tc.nigdzie nie moge tego zarwać POMÓŻCIE!
  
 
słuchaj torell007, on jest z trójmianta o ile dobrze pamietam, wiec łatwo ci sie z nim skontaktować, ma taką ksiazke wydawnictwa haines czy jakoś tak, jest to ksiazka w wersji amerykańskienj do strady i ritmo, ale wszystko sie ponoc zgadza, z tym ze ksiazka jest po angielsku, opisane ponoc wszystkie modle
Myśle ze ksero byś mógł sobie zrobic tej ksiażki, ale to coś ponoc 400 stron. Inna mozliwosc, tę sama ksiazke ale skseroweana chyba na 2CD ma danek13, on jest ze stalowej woli, moze by ci pocztą wysłał.

P.S.
Witam w klubie
  
 
chce zrobić A grupowe ritmo ale do tego potrzebuje chomologacje więc jeśli ktoś wie oczymś takim to prosze o kontakt Donio20@op.pl to mój meil
 
 
znajdz sobie numer do urzedu w wawie wydajacego homologacje i gadaj z nimi tak normalnie to chyba zadnego urzytkownika kupujacego samochod nie interesuje homologacja a zaden salon ci tego nie wydaje.
 
 
Witam. Moge zaoferowac pomoc w tym temacie. Mam takowe materialy na 2CD, za 20PLN moga byc Twoje. Kontakt: danek13@wp.pl lub gg265225. Pozdrawiam
  
 
Witam wszystkich Fiatomaniaków,

Przyglądam się temu forum już kilka dni (tak w miarę wolnego czasu). No i postanowiłem się przyłączyć.

I od razu mam pytanko: czy ma ktoś może instrukcję do Regaty Weekend 1.9D - podejrzewam, że sedan 1.9D ma bardzo podobne dane. Generalnie to interesują mnie wszelkie dane dotyczące Regaty (benzyniaki też), a na początek
1. zbieżność-to będę sprawdzał niedługo,
2. jaki ma być rozmiar ogumienia i ciśnienie w oponkach (czeka mnie kupno oponek, choć jeszcze nie teraz, a poprzedni właściciel kombinował jak mógł
A może jakieś skany instrukcji, albo gdzie można kupić, albo pożyczyć itd.
Ideałem była by jakaś dokumentacja serwisowa - może na CD?

Pozdrawiam