Uwagi i pomysły dotyczące strony klubowej. - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ZRubcie cos bo kiedy chem wejsc na ten czat to on nigdy nie dziła i nie można zagadac z nikim
  
 
Bo do czata trzeba dwojga ...

Musisz najpierw sprawdzić , czy są jacyś użytkownicy online
  
 
Jest też taka sprawa, że jeżeli niemasz pakietu Javy zainstalowanego w windows to nie pujdzie ci Chat. Ja niemam w Windows Xp Jawy, przynajmniej jeszcze nie doinstalowałem, i dlatego mi też chat nie działa. Wydaje mi sie ze to może być to, pozatym nie napisałeś co sie dokładnie dzieje u ciebie na komputerze jak już prubujesz wejśc na chat.
Napisz sprubujemy pomuc, to raczej sprawa systemowa w kompie niż na stronie, skoro innym działa...
  
 
nie tak do końca innym działa bo mi też za bardzo nie działa a mam jave,jak wchodzę np.na kurnik to żaden problem a tu dupa nie mogę wejść
  
 
oki, popatrze, ale jak jave zainstaluje bo inaczej niesprawdze co i jak
  
 
mam pomysła jak chcecie to mogę zeskanować tabelę zamienników opon i przesłać wam a wy wrzucicie do warsztatu albo gdzie indziej,co wy na to
  
 
oki doki slij do mnie wlasnie sie zebralem i zaraz bede aktualizowac.. wiec moge wstawic i to
  
 
dobgy pomysł
  
 
no zainstalwoałem tą jave, z tym czatem to nie tylko u nas, widziałem i na bmw też nie działa, z powodu wolnego internetu na innych forach nie sprawdzałem, można krećka dostać, a ostatnio cała sieć siedzi ciagle w necie, makabra.
Myśle ze to rzecz serwera motonews i musimy poczekać jak oni sie z tym uporają, takich uprawnień ja niemam.
  
 
mam sprawe do krakowian jak moglibyście mi podać swoje nr.telefonów to bym był bardzo wdzięczny ,bo jestem czasami w kraku no i jak bym miał numery to mógłbym do was dryndnąć tylko oczywiście nie jestem ryśkiem ale lawetą ,ale to chyba nie przeszkadza,a tak po za tym to byłem w sobotę u was i mi się w lawecie skrzynia rozwaliła i stałem na stacji bp tam gdzie jest makro a obok ikea no i miałem sporo czasu no ale cóż nie miałem do was tel. i sam się nudziłem
  
 
yo ja podałem swój numer w club assistance, powinien tam być jeszcze hehe
A do kraka zapraszam nie tylko na stacje benzynowe:p mamy jeszcze troche zabytków...
  
 
dzięki postaram się skorzystać z zaproszenia
  
 
no ba ale nasze dziurawe drogi już zwiedziłeś hehe
Niewiem jak do końca u was, wiem ze w łodzi mimo masy cięzarówek jadacych w samo południe przez miasto to drogi prawie niczego sobie, ale moze byłeś w piotrkowie trybunalskim, bo wjeżdzajac do piotrkowa od strony sulejowa to jest istna makabra, niesamowicie mi te dziury utkwiły w pamieci.
Niewiem skad ta myśl mnie naszła, ale dziury mają niezłe:-/

Znów polska sie kłania...
  
 
po łodzi jeżdząc osobówką nie odczuwa się tak strasznie tych dziur no ale jak jade lawetą to przerąbane szczególnie na włókniarzy to ta główna 3 pasmówka którą sie leci na gdańsk
  
 
ej ale powaznie acie przerypane, w upał 30 stopni i tir za tirem przez miasto zapieprza
  
 
no tak bywa polska rzeczywistość w morde
  
 
tak bedziemy napieprzać na polske, ale jednak polak potrafi, i znów u was w Łodzi!! Jak policjant moze nie odróżnić kul gumowych od metalowych, ieałem kiedyś i jedną i drógą w rece i bez jaj, ruznią sie znacząco!
Naprawde, aż szkoda sie denerwować
Zresztą, po h...j psełdo kibice zaczeli rozpierdzielać impreze juwenaliową, nich ida sie napieprzać na stadion między sobą, niech sobie zrobia taki meczyk. Szkoda gadać, a takich w całym kraju nie mało, na każdym kroku.
Jeszcze jedno "...bo wszyscy polacy to jedna rodzina..." Na szczęscie niema odpowiedzialnosci zbiorowej, tylko ze na swiecie krzywo na nas patrza
  
 
Mam pytanie : czy u was też wątek "tylny amortyzator" rozwija się na szerokość , tak że żeby go czytać - trzeba przewijać kursorem w bok , a nie w dół ? Czy to tylko u mnie się coś porobiło ?
  
 
tak właśnie wczoraj to zauważyłem, dałem znac deamonowi, głównemu administratorowi ale on powiedział ze tak sie czasem dzieje:/ ale podobno nie zawsze. zostaje chyba nam czekac bo niebardzo mam możliwosc ani ja ani dearc w tego typu sprawy. Ale to podobno minie
  
 
Od paru dni nie mogę wejść na stronę "www.club ritmo.prv" , za to wchodząc od www.motonews.pl/forum - otwiera się normalnie .
Co jest grane ?