Uwagi i pomysły dotyczące strony klubowej. - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tez to zaóważyłem, dałem znać kolesoowi od naszego serwera i czekam na odpowiedz, też wchodze przez motonews zawsze na forum:/
  
 
No mi tez nie dziala
Btw. z nudow zrobilem sobie tapetke na pulpit. Banalna, ale podoba mi sie koncept
Klik klik
  
 
walnijmy to jako logo Kluub
  
 
niezłe, ale za nowoczesne na ansze samochody
  
 
witam wszystkich po długim czasie nie odzywania się ,ale nareszcie mam dobry komp i mogę pisać
  
 
no właśnie, od razu zauważyłemze ze grubej rury walnełeś na all posty odpowiedzi
Witamy ponownie i gratuluje klawiatury!
  
 
dzięki dzięki
  
 
Nowe forum - ZAPRASZAM SERDECZNIE:
Forum Renowacja nadwozia
  
 
A Ty spamerze chromiarzu hehehe
  
 
Zoom, grrrrrrrrrrrrr ...
P.S. A sam tam wpada
  
 
moch, . Juz dobrze
Ide przymierzyc moje nowe chromowane buty i chromowany lancuszek a pozniej obejrze "Chromowanego mściciela II"
  
 
słuchajcie, moje usilne starania, choć niestety bez owocne bo moja sieć ma teraz problemy z zerwerem, nie jestem w stanie zamieścić tej strony u mnie na serwerze sieciowym, jezeli ktoś ma jakaś propozycje albo kontakt do jakiegoś serwera darmowego to prosze o informacje do Mnie albo do Dearc-a w tej kwestji
To dosc pilne bo długo juz niema strony a mozna by powrzucać pewne artykuły z porad itp.
Pozatym odstrasza to potencjalnych klubowiczów.
  
 
Witam klubowiczów.
Dopadłem właśnie z Igorem nowy serwer pod stronkę klubową.
Proszę wchodźcie na nią bo wymagane jest 7 odwiedzin dziennie inaczej usuną stronkę z serwera, niedługo znowu przekierujemy domenę www.club.ritmo.prv.pl na tamtą stronkę.
Nowy adres to: http://www.clubritmo.thefreeserver.com/, niestety narazie prace w toku, i czekamy na ew. propozycje gdzie zamieścić ten baner reklamowy którego liczba 7 wizyt dziennie jest wymagana wzamian za miejsce na serwerze.

Pozdrawiam
Dearc



[ wiadomość edytowana przez: dearc dnia 2004-10-06 14:54:08 ]
  
 
Coś na tym serwerku download nie chce działać
  
 
no jeszcze nad tym pracujemy, ale mi wogule juz nie chodzi
  
 
Szanowni Klubowicze !
Zgłaszam prywatny postulat , żeby spróbować dogadać się pomiędzy kilkoma klubami o podobnym profilu i odkładając na bok ambicje spróbować stworzyć wspólny klub o roboczej nazwie np. "Klub Włoskich Fiatów"
Obserwuję z niepokojem ruch na forum klubów Ritmo i Regaty ; Fiata 131 ; Fiatów 127 i 128 ( wszystkie obecne na Motonews.pl ) , Stronę Fiata Ritmo ( Republika.pl ) i muszę powiedzieć , że dzieje się tam niewiele . A przecież poza wspólnym producentem auta te są spokrewnione za sobą silnikowo , mają wspólne elementy hamulców czy zawieszenia , czy wreszcie podobne rozwiązania techniczne .
Uważam , że bez takiej konsolidacji WSZYSTKIE KLUBY i tak w krótkim czasie zanikną !
  
 
schab ma rację , pomyślcie o tym .
  
 
Jako , że na naszym forum niewiele się dzieje - mam pomysł : jeśli komuś przytrafiła się jakaś przygoda w ( z ) Ritmo , jakiś mały crash - test ( albo i większy ) - zapraszam do opublikowania na naszych łamach .
Ja mam w zanadrzu kilka , albo i więcej ( nawet z powodu posiadania Ryśków już od lat 15 ! ) , ale nie chciałbym zdominować całego forum swoimi wypocinami . Niech ktoś zrobi początek , a potem uruchomię swoją "powieść w odcinkach"
Za najlepsze publikacje zostaną rozdane nagrody , których fundatorem mam zamiar zostać . Będą to między innymi : dym z rury wydechowej , jaki wąchają za mną konkurenci w starcie z pod świateł , zwinięty pod kołami asfalt , czy też kolekcja owadów zgarniętych z przedniej szyby
  
 
Widzisz schab, jednak tylko my kochamy te nasze pojazdy Btw kupilbym dobry silnik jakis 1.6 albo 2.0 do swojego i chcialbym zeby ktos mi go wlozyl i zamontowal... Mialbys kogos/cos ?
  
 
Cytat:
2004-12-18 01:06:50, zoom pisze:
Widzisz schab, jednak tylko my kochamy te nasze pojazdy Btw kupilbym dobry silnik jakis 1.6 albo 2.0 do swojego i chcialbym zeby ktos mi go wlozyl i zamontowal... Mialbys kogos/cos ?


Znam mechaników w Krakowie , którzy od "zawsze" robią we Fiatach , nie są drodzy , ale lubią czasami mocniej zatankować , stąd należy wziąć poprawkę na czas i uzbroić się w cierpliwość .
Generalnie - ja robię wszystko sam i nie daję nikomu zarobić , co i tobie polecam ( z tym , że też wymaga to czasu i kawałka dachu nad głową ) . Natomiast kwestia zakupu silnika to już loteryjka . Mnie się dwa razy udało , ale nikt ci nie zaręczy , że akurat nie wdepniesz na minę !
A z tym kochaniem naszych pojazdów - to prawda ! Tylko u mnie wynika to jeszcze z faktu , że swoim autem powinienem się ze trzy razy poważnie rozbić , a jednak ( dzięki niemu i Bogu ) żyję !