Uwagi i pomysły dotyczące strony klubowej. - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ehm a ile by kosztowal remont Twojego 1.6 ?
  
 
Cytat:
2004-12-19 15:29:53, zoom pisze:
Ehm a ile by kosztowal remont Twojego 1.6 ?


Ktoś gdzieś robił takie przymiarki i wychodziło ( w zależności jeszcze od stanu poszczególnych elementów ) 2000 - 1500 zł !
Już sama ta kwota mocno ostudziła moje zapały w tym kierunku .
  
 
Moje tez Bede szukal calego silnika sprawnego...
Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2004-12-20 15:24:09, zoom pisze:
Moje tez Bede szukal calego silnika sprawnego... Pozdrawiam.


A propos tego o której godzinie piszesz , a nie co piszesz : ty już może z powrotem jesteś w kraju ? Bo z USA twoje posty przychodziły z godziną 0:00 !
  
 
x2 q-wa !

[ wiadomość edytowana przez: schab dnia 2005-01-14 16:51:07 ]
  
 
Dzis jest u nas -17 Ciezko pracowac na zewnatrz w takiej temperaturze I siedze w domku...
W PL bede w marcu dopiero
  
 
Zmieńcie tło tzn kolor tła.Ta blada biel denerwująca jest.
  
 
Witam wszystkich i od razu przepraszam za swa długą nieobecnosć, wiele czynników zewnetrznych, zainteresowania stroną oraz tym pieknym modelem fiata, jak ze najpiekniejszym zchodzącym z lini produkcyjnej fiatowskich pojazdów osobowych, w tym miejscu powinniści mi wybaczyc nieobecnosc i zaniedbanie.


Sprawa jest dosc trudna, jako moderatorzyt w tym momęcie są jeszcze zoom i schab, oprócz mnie oczywiscie, zoomowi dałem moje dane, i widze ze kilku użytkowników sie nowych pojawiło, ja teraz też dołożyłem następnego albo 2, niewiem ilu dodał ale 2 razy mi piał ze juz są tacy
A sprawa jest trudna bo stronka jest ok, nawet toto śmiga, ale puki co u nie na kompie bo włąśnie z tąd korzystam.

Prosze wszystkich i do nich apeluje, jeżeli ktoś moze albo ma mozliwosc znależć serwer o pojemnosci około 100mb conajmniej, bo tyle by sie przydało na galerie i pierdółki, najwazniejsze to pliki do sciagania, typu porady opisy aut itp.

Naprawde, jeżeli ktoś wie, ma możliwosć załozenia konta i podania jego danych tak zeby tylko rpzez ftpa zgrać cała stronke i wrzucić i podać dane tym 3-4 moderatorom było by extra, bo stronka ładna i fajnie pracuje. jezeli jeszcze pamietacie szate graficzna i wyglad jaki z dearcem zrobiliśmy, z pomocą zooma na logosy itp.


Temat jest dośc ważnyt, bo stronka by sie przydała.


czekam na propozycje i mam nadzieje ze bede tu częsciej zagladał.

Pozdrawiam wszystkich fioatowców
  
 
A z panem IGOREM to sie jeszcze nie widzielismy.klaniam sie nisko .z twojej wypowiedzi chyba rozumiem ze masz za zle ze ZOOM mnie przyjal do klubu?mam nadzieje ze nie.
  
 
jasne ze ni poto z mu podałem wszystkie potrzebne informacje i troche tu on porobił rzeczy za mnie, i za to serdecznie dziekuje dął bym mu buzi ale niewypada

sorki, świąteczny klimacik mi sie udziela

i ja równiz kłaniam sie nisko
  
 
W związku z tym , że frekwencja na naszym forum ostatnio jakby spadła - zapraszam dla urozmaicenia na forum pod innym adresem : http://members.lycos.co.uk/fiatritmo/index.php
oraz na stronę : http://www.republika.pl/ritm0/index2.html
i vice versa - forumowiczów z tamtego forum zapraszam na nasze - niech się coś dzieje !
  
 
Ja także zapraszam

Ritmo - będzie się działo
  
 
Witam, jak w temacie, udało mi sie wreszcie cos wykąbinowac, trzeba tylko uwazac z ilościa danych na stronie.

Narazie stronka jest pod linkiem
http://wici.streamcn.pl/~igor/klubritmo/index1.htm

Ale jak mi sie prv.pl odezwie ze zaakceptowało zmiany i przypisało domenie to bedzie aktywnyt ten link co kiedys:

www.club.ritmo.prv.pl


Z góry wszystkich przepraszam ze tyle to trwało ale naprawde nie miałem czasu a pozatym niemogłem znależć odpowiedniego serwera, teraz udało mi sie dogadać z administratorem sieci LAN do której przynależe i z tad ten serwer. Jedynie trzeba uważac zeby zadużo osób nie korzystało naraz bo obciazy sieć i bedzie lipa, bede miał na pieńku

miłego uzytkowania a jak ktos ma cos to piszcie na maila.
  
 
Cytat:
2005-10-21 20:07:35, igor002 pisze:
Witam, jak w temacie, udało mi sie wreszcie cos wykąbinowac, trzeba tylko uwazac z ilościa danych na stronie. Narazie stronka jest pod linkiem http://wici.streamcn.pl/~igor/klubritmo/index1.htm Ale jak mi sie prv.pl odezwie ze zaakceptowało zmiany i przypisało domenie to bedzie aktywnyt ten link co kiedys: www.club.ritmo.prv.pl Z góry wszystkich przepraszam ze tyle to trwało ale naprawde nie miałem czasu a pozatym niemogłem znależć odpowiedniego serwera, teraz udało mi sie dogadać z administratorem sieci LAN do której przynależe i z tad ten serwer. Jedynie trzeba uważac zeby zadużo osób nie korzystało naraz bo obciazy sieć i bedzie lipa, bede miał na pieńku miłego uzytkowania a jak ktos ma cos to piszcie na maila.




Strona juz jest dostępna pod: www.club.ritmo.prv.pl

Życze miłego użytkowania, jak ktoś ma propozycje bądz zastrzeżenia, moze strona wolno chodzi albo coś to prosze walic do mnie na igor002@interia.pl , w miare moznosci i czasu, niestety z tym krucho, postaram sie wszystko poprawiać na bierząco.
  
 
hmmm pracuje u 2 providerów intrnetu jak chcesz to mogę dla klubu dedykowany serwer postawic z poczta dla klubowiczów ftpem itd itd i to raczej bez pieniędzy i bez specjalnych limitów

sprzęt : część mam a częśc sie pozbiera po klubowiczach

ale sam do tego nie będę sie pchał bo to wychodzić przed orkiestre....
  
 
Ja takie propozycje jak najbardziej popieram
Btw. igor002 dzieki ze jeszcze o nas pamietasz.
Pozdrawiam.
  
 
no to prosze, narazie wszystko działa, nawet dodałem cos do działu download od kogoś, dostałem na mail
Ja niebardzo mam na to czas, fanem ritma jak najbardziej jestem dalej i wszedzie jak go widze to sentyment sie budzi, ale z czasem krucho, z pieniędzmi też, udało mi sie zrobic to co zrobiłem do teraz, i w miare niedziel czasu itp bede poprawiał to i owo i jak ktos coś prześle zamieszczał.
Jeżeli są jakieś inne propozycje to mysle ze pole do popisu jest otwarte bo mimo tak niedużej liczby członków forum egzystuje.

Pozdrawiam serdecznie
  
 
Witam zukałem sobie pewnych materiałów a tu patrzę strona nie działa....

to tak na stałe ?

Bo ja dalej pracuje u 2 providerów i dalej mam możliwosci.....
Panowie dajcie jakiś znak co z tym zrobimy ?

Ja wiem że te samochody chodza po 600 pln ale dzień w kturym staną sie zabytkami jest bliski szanujmy je i wiedzę o nich.....
  
 
Cytat:
2006-01-30 09:45:05, grucha-r pisze:
Witam zukałem sobie pewnych materiałów a tu patrzę strona nie działa.... to tak na stałe ? Bo ja dalej pracuje u 2 providerów i dalej mam możliwosci..... Panowie dajcie jakiś znak co z tym zrobimy ? Ja wiem że te samochody chodza po 600 pln ale dzień w kturym staną sie zabytkami jest bliski szanujmy je i wiedzę o nich.....


Wg szacunków jest nas ~50 szt. klubowiczów , aut marki Ritmo i Regata sądzę , że jeździ w skali kraju jeszcze kilkaset . Problem polega na tym , że chyba wszyscy wiedzą wszystko o swoich autach , więc o nic nie pytają , albo się wstydzą ... Inni znów nie mają się czym chwalić , albo im się nie chce . Nikt nic nie kupuje , ani nie sprzedaje - więc skąd ma być ruch na forum ?
A jeśli chodzi o "pewne materiały" - to może po prostu zapytaj o to czego szukasz ? Jeśli ktoś ma - pewnie się odezwie .
  
 
No nie do końca to miałem na myśli strona www.club.ritmo.prv.pl
nie funkcjonuje przynajmniej u mnie

jeśli nie ma jej jak wystawiać to się podejmuje wystawić ja na serwerze, który sam załatwię.