Uwagi i pomysły dotyczące strony klubowej. - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A mi się podoba tak jak jest.
  
 
Ja jak mówiłem moge wydrukować i zafoliować i rozesłać, tylko potrzebujeaprobaty i myśle ze do miesiąca wszyscy by mieli, tak zakładam z dużym marginesem czasu bo niewiadomo co sie moze dziać):
Tylko oczwiście zwrot zaznaczki i foliowanie druk za free
A tak poważnie to dowim sie ile foliowanie i dam znać
Pozdrawiamznaczek to chyba 1,20zł
  
 
No i galeria jest juz uruchomiona, jest tam też warsztat, moze komuś doda natchnienia a komuś pomoże, bo np jest wnetrze silnika bez silnika, kokpit bez deski rozdzielczej, tzn sama blcha, widać zaczepy itp, i troche innych odkrytych elementów
Pozdrawiam
  
 
z mojej strony ok.. tylko pewnie przelew bedzie w cenie legitki
  
 
a ja juz galerie podpiolem bezposrednio..
a moze ktos zna jais free serwer bez ograniczen
  
 
Wydaje mi się ze te naklejki trzeba zrobic jak najszybciej.. nie wiem czy to logo zooma czy to co ja wymyslilem.. ale logo powinno byc z adresem stronki.. zawsze mozna zmienic.. a skoro to jest domena to wystarczy ja przepisac na inny serwer.

A przyda to sie do zdobywania nowych czlonkow klubu, w koncu kazdy to na tylnej szybie wozic bedzei.. to moze zwroci sie tym uwage innych userow ritmo

  
 
ale już nic się nie zmieni w stosunku do tych naklejek?jak nie to spox drukuję i pujdę do ludzi żeby mi wydziargali ją i ja naklejam pod lusterkami po obu stronach a adres albo z tyłu albo z przodu tego jeszcze nie wiem ale co do loga to jestem pewien ewentualnie jeszcze myślałem pod migaczami bocznymi walnąć no ale będe je miał to przymierze
  
 
acha to zdecydujmy które logo ma być
  
 
Wydaje mi sie ze nawet moga byc 2 loga..
a tak przy okazji pisze.. bo mnie naszlo jak widac..
mzoe by zrobic (nie wiem gdzie i jak) taki pasek na przednia szybe przyciemniajacy i na nim logo dac z prawej strony..
to by bylo polaczenie przyjenego z pozytecznym
  
 
No moze tak byc, myśle ze koszt z przesłaniem i zafoliowanim jednej to jakieś 2 złote, heh, chyba w bphu sie nipłaci za przelew, jak coś to zrobimy to moze na kredyt
niema aż tylu członków zebym z torbami poszedł narazie
  
 
Ja juz przemkowi wspominałem, hehe 3 konta na republice juz mam a on jedno tak więc stronka troche zajmuje, niestety te fotki dużo, najwięcej. Mam co przemkowi też mówiłem konto 50 mega, udało mi sie założyć i to bez ograniczen na pliki, tam bedziemy zamieszczać download, np ksiażke skserowaną, może juz niebawem, przez torella (z góry wielkie dzieki, to chyba ratuje nas wszystkich poniekąd) i ja dzis zaczełem skanować ksiazke do ritmo 65, w zasadzie tam są same dane obsługowe, ale też przydatne, niedługo też ksiazke obsługi sie zeskanuje, ps mam też co od ritmO dostałem już kawałek czasu temu schematy elektrychne do ritmo 75super, chyba wiekszosć jest podobna a przynajmniej troszke i sie zamiesci.
Tak wiec pozdrawiam i jeżeli wy też coś macie to podzielcie sie z innymi
W końcu taa jest jadna i idei tego klubu...
  
 
Wszystko pieknie z takim pskiem z przodu, ale to w sumie niedozwolone mieć cokolwiek n przedniej szybie, i jak mi przy okazji kontroli przez taki pasek sprawdzą aspekty techniczne samochodu to bedzie nie ciekawie
Ja przystaje za logiem zooma, bardzo pasuje do samochodu, jest delikatne i w jednym kolorze, chyba ze np naklejka na tylną szybe na góre, taka duża z adresem klubua po bokach np te logo zooma, gdzieś koło lusterek, wtedy adresik bedzie bardzo widoczny i nawet fajnie ygladający, np sam czarny, albo biały jeśli ktoś przyciemnił szybki na tylną szybe
  
 
Hmm.. i tak kazdy oklei tak jak lubi.. ba.. nawet kazdy pewnie sam sobie naklejki wydrukuje
  
 
tiaaa..
ja jestem pewien że będzie trzeba z republiki przenieść stronkę, tylko nie wiem czy te 50mega starczy na pdfy z książka bo mogą być one gigantyczne.. no ale o tym sie przekonamy po zeskanowaniu..

Narazie niech każdy zgłasza do Igora lub do mnie swoje uwagi co do stronki.. i jak się da to będziemy poprawiali

  
 
Nie musisz kredytować tego.. bo moze kiedyś nie będzie nas stać na te 2 złote.. myślę że każdy da radę te 1zł lub więcej na przelew wyskrobać

I czekamy na efekty.. byle przed maturką... lub daj znać że nie masz czasu to wtedy poszukamy ochotnika do tworzenia legitymacji w końcu obowiązkami nalezy się dzielić
  
 
sądzę że nawet i po 5 zetków każdy by wyskrobał tylko jak będziecie mieli wysyłać to poinformujcie niech każdy wie że zostały wysłane , ewentualnie kiedy będziecie wysyłać to się wyśle kaskę
  
 
pemnie masz racje tak więc według gustu, tylko prośba do zooma, zrobić takie logo w gifie zeby można było samo przenosić i to obrabiać i troszke lepszej jakości ale ja też sie coś postaram zrobić z tym...
  
 
Jak macie jakieś uwagi albo propozycje to walcie śmiało, nie wstydźcie sie
  
 
oki doki to zaczynam pomalutku działać w tym temacie
  
 
Ja jeszcze proponuje zeby zrobić wzór i wiekosć nalepki tylu "igor002" "DeArc" "jankees" czyli nazwa użytkownika zeby np ziom jadący np do łodzi i widzacy ritmo nie myslał kto nim jedzie tylko widział napis no "ritmO" czyli wiadomo ze to członek
co wy na to