Mieszany spot w krakowie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesc! tu jasiek, kiedys mialem lade a teraz mam skode. 27 marca mamy spot na pasie na czyzynach. chcialbym eby zorganizowac spot mieszany, tzn skody i lady. co wy na to??
  
 
Cześć Jachu - bardzo chętnie . mam nadzieję ,że w końcu w całym tym kieracie jaki mam w pracy uda mi się parę najbliższych weekendó pojeździć ładą
Jak będziesz miał konkrety - czekammy na info
Pozdr
paweł
P.S. tzn- teraz masz ładę czy skodę?
  
 
spot odbedzie sie 27.03 o 13.00 na pasie na czyzynach po stronie akademikow (czyli chyba tam gdzie wy sie spotykacie). nie wie mjeszcze ile bedzie skodziawek ale napewno sie ktos pojawi.
teraz mam skode...mialem lade 2107 ale sie rozsypala w moim profily na motonews sa jeszcze jej foty.
pozdrawiam
  
 
p.s. mam prosbe zebyscie mnie nie usuwali z powodu braku lady. bo jestem milosnikiem starych lad. swoja musialem sprzedac bo nie bylo czego juz remontowac. jak zarobie troche kasy w wakacje to moze sie rozejrze za jakas lajdaczka z fiatowskim silnikiem(np 2.0 dohc )
  
 
Witam
Brak Łady to nie powód do wykluczania nikogo z klubu, jesli nadal chce w nim pozostać
Zmieni Ci się jedynie status z Klubowicza na Sympatyka
  
 
ok. dzieki
mam jeszcze jedna prosbe, zeby na tym wątku zrobic liste osob ktore przyjada na spot. coby bylo wiadomo ile nas bedzie.pokazcie sie duza grupa zeby dac przyklad kolegom z klubu skody bo ostatnio nie chce im sie spotowac
  
 
Nie tylko kolegom z klubu Skody wszędzie zapaponował mamrazm i żimowe lenistwo - ale wiosna nadchodzi dość szybko(czy czasem znowu nie za szybko????) i9 pewnie kazdy chętnie przyjedzie się przewietrzyć. ja się w kazdym razie zgłaszam na ten spocik na pasie
Paweł
  
 
spoko. mam nadzieje ze wiecej obudzi sie z zimowego snu
p.s. jak kierownica sportowa??
pozdro
  
 
Ale Polonezy i Fiaty 125p to chyba też chcecie widzieć na spocie ? hę ?

Przyjedźcie w niedzielę o 14:00 na Statoil ul. Lublańska. Później przeszkoczymy na Czyżyny i będzie sprawnościówka. Opórcz tego można dograć mieszany zlocik.
  
 
Jasne ,że tak - zapraszamy
Bedę jutro 0 14.00 na statoil
Jachu - kierownica -super!!!!! masz jeszcze piwo u mnie
Ale ,żeby nie zachaczać o przelaczniki kierunków przy każdym obrocie kierownicy musiałem obciąć gałki
No ale sam zobaczysz
Pawe

[ wiadomość edytowana przez: pawel_krakow dnia 2004-03-20 19:57:34 ]
  
 
fiaty i polaroidy tez mile widziane tylko badzcie w sobote jak mozecie a w niedziele ktos tez napewno sie pojawi.

do pawel_krakow: tak jak mowilem.tez mialem klopoty z przelacznikami ale mam male rece wiec jakos sobie dawalem rade...hehe
pozdro
  
 
Jachu - dzis na zajezdni była jakaś biała Skoda rapid - to Wasza ekipa???
  
 
Panowie - no to jak z tym spocikiem???
Jesli mamy coś robić to pasowałoby juz ustalić miejsce i czas
Nie bęzie mnie znowu dwa dni (jade zo Poznania) , ale postaram się wpaść - proponuję tylko ustalić jakieś popołudniowe godziny , bo w sobote przed południem na pewno będę musiał załątwić parę spraw(w niedzielę idę na chrzciny
Pozdrówki
Paweł
  
 
Tym razem beze mnie - nie mam auta, a poza tym cały weekend mam już zaplanowany.
Andrzej
  
 
Ja też nie mogę w sobotę.... przykro mi niezmiernie....
  
 
ten kto moze niech sie pojawi w sobote na pasie. my spotykamy sie o 13 i troche tam pobedziemy.
pawel, czy ten bialy rapid na zajezdni mial bad looka na masce??pozdro
  
 
Nooo tak szczególowo to mu się nie przygladnąłęm
No ale jesli od 13 to wpadnę
Pozdr
Paweł
  
 
Jachu - za oknem snieg wali jak nie wiem co... chce Wam się dziś przyjeżdzać ???
  
 
mi sie chce. beda dobre warunki na kreciolek. ubierzcie czapki, rekawiczki i na spot
pozdro
  
 
No i mimo przeciwnosci pogody udało mi się spotkać z włascicielami Skód i z Jachem(chciałem wyrównać rachunki za kierownice monte carlo. Jeszcze raz dzięki Jachu - sam widziałeś - kierowenica jest OK . Jachu zrobił dwa kóleczka moją ładzianką po zajezdni i pojechałem do domciu bo już byłem trochę przemarznięty
Paweł