SS na Fiacie (4 kwiecien)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Termin: 04.04.2004 (UWAGA – zmiana terminu: w kalendarzu jest data 11.04, oczywiście niemożliwa – Święta Wielkanocne)
Miejsce: Tor Jazd Doświadczalnych FIAT, Tychy ul. Oświęcimska (droga z Tychów w kier. Oświęcim / Bieruń, naprzeciw fabryki FIAT)
Zgłoszenia: telefonicznie do soboty, 03.04.2004 Wpisowe: 100,00 zł.
Odprawa admin.: sobota 04.04 w godz. 07:30 do 08:30 na TJD FIAT
Zapoznanie z trasą: od godz. 09:00 w kolumnach po 10 samochodów za pojazdem organizatora
Przebieg zawodów: 3 przejazdy Próby Specjalnej o dłg. ok. 4,5 km (dokładna długość PS-ych będzie znana po ostatecznym określeniu konfiguracji trasy)

UWAGA: Zawody stanowią pierwszą rundę „Kryterium Fiata”, konkurencji rozgrywanej w ramach SUPERSPRINTu. W „Kryterium” uczestniczą zawodnicy startujący na pojazdach marki FIAT; seria składa się z czterech rund: IV, VI, VIII i X eliminacji Supersprintu, rozgrywanych na TJD FIAT. Jako zwycięzca „Kryterium Fiata” zostanie wyłoniony zawodnik, który zgromadził największą ilość punktów za miejsca zajmowane podczas ww eliminacji. Będzie prowadzona tylko (osobna) klasyfikacja generalna, punktowane będzie pierwszych 10 miejsc wg formuły zgodnej z regulaminem SUPERSPRINT:
M-sce
1-wsze – 20 pkt;
2-gie – 15;
3-cie – 12;
4-te – 10;
5-te – 8;
6-te – 6;
7-me – 4;
8-me – 3;
9-te - 2;
10-te - 1.

Ostateczna ilość punktów będzie zależna od liczebności startujących wg formuły:
Punkty = Punkty za miejsce * ilość zawodników FIAT / 10






Jezeli tylko samochód zostanie naprawiony w 411 MOTORSPORT, zamierzam pojawić sie na starcie. Tymbardziej, ze miejsce to daze niezwyklym sentymentem gdyz tam stawialem swoje pierwsze rajdowe kroki.

Licze również, ze dopisze konkurencja, a barwy TGR'u beda licznie reprezentowane.

Ze wstepnych ustalen wynika, ze pojawi sie Łukasz swoim 900, kolega Janusz Słupek w N-grupowym 126p 650 oraz Pasiu.

Na zawodach zapewne zjawi sie nasz fotograf, czyli kolega Romek (subaru rally fan roman) z cyfrówka oraz Zenitem. Licze rownież na obecnosc z kamera Rafała, oraz o zabranie sprzetu foto/video wszystkich naszych kibiców.

Zapraszam wszystkich do wspolnego kibicowania, oby przy ladnej słonecznej kwietniowej pogodzie, a po zawodach wspołne piwko, grill i biesiadowanie do bialego rana (szczególy do ustalenia )
  
 
pewne ni wystartuje z braku $, ale chciałbym bardzo, moze sie uda, powoli doprowadzam malucha do używalności po zimie, a czeka mnie tylko skrzynia, dyfer , pierścionki, głowica, zawory, miedź , miska, tłumik, kolektor, tylne spręzyny ( obciąć), przedina belka ( skrócić) , resor, zwrotnice, pare wzmocnień rozchodzącej sie budy, półos, gaxnik. aha i wieczna walka z instalacją
  
 
Ja bede na oglądace na 100:%
  
 
Jak z tym grilem?? i kto ma wolne miejsce w aucie na SS jesli ma ktos to dajcie znac..
  
 
Będę oczywiście kibicował TGR-owi a przy okazji zrobi się troszkę fotek
Filip, jak przebiega re-aktywacja Twojego sprzętu ?
  
 
dzis zostaly zakupione elementy blacharskie, swiatła. Została jeszcze tylko farba i troche jak zwykle kosztownych pierdół. Niestety nie wiem czy Łukasz da rade zreanimować samochód...
  
 
Filip, to przyjedzcie na warsztat do mnie i tam se to robcie. Zawsze jest do pomocy moj tata i ja.

Pozdrawiam
  
 
tu chodzi głównie o wolny czas ktorego mnie i Łukaszowi brakuje, bo roboty jest sporo, zeby to zrobic porzadnie i tak jak było gdyz robota na szybko nie ma sensu. Bardzo sie ciesze, ze moge na was liczyć, jesli bedzie mozliwosc to chcialbym go u was malnac ze wzgledu na srednie warunki u Łukasza w garazu.
  
 
Ja jade jako widz na 100%. Mozliwe ze bede miał kamere ze sobą, Fajnie by było po tym zrobic sobie jakiegos grilla całym TGR-em+ inni uczestnicy. Wszystko zalezy od pogody.
  
 
Ma ktos wolne miejsce w bolidzie?????
  
 
Witam wszystkich. Jestem nowy i chce wstąpić do TGR-u.
Śmigam maluchem. może ktoś mnie gdzieś już wiedział.
Bardzo prawdopodobne że pojadę ns supersprint 4 kwietnia i tam sie spotkamy. oto zdję cie mojego potworka


pozrowienia dla wszystkich.

  
 


coś fotka nie działa więc tutaj jest link do zdjęcia
  
 
gdzieś .... coś...... hgmm... kojarze albo nie kojarze maluszka
  
 
Ja kojarze to auto z tatego roku, z kjs Tyskiego, na albie tak faaaajnie nawrot poszedl . Witam
  
 


  
 
Nikt niema dla mnie miejsca
  
 
Gacek, nie przejmuj sie, tez nie mam czym tam dojechac, ale zawsze cos sie wymysli .
Filip - wlasnie o tego malucha mi chodzilo

Pozdro
  
 
Ja pamietam Dave'a z kajtka w Andrychowie. Bedziemy w niedziel na Autodromie, wiec mozna bedzie pogadać . Jesli nie bede startował mozesz liczyć na goracy doping!!!
  
 
oki aparacik juz czeka na SS, tylko teraz jak ja tam dojade


filip ??
  
 
Zawszę są jeszcze te nieszczęsne autobusy. Mnie najprawdopodobniej też bedzie to czekać. Dojazd autobusem na SS w Tychach jest bardzo prosty (przystanek zaraz przy torze) , także Gacek nie masz czym się przejmować. Jakoś się tam dojedzie.