KJS Chorzow

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Byl ktos z Was? jakie wrazenia? Ja bylem, byl to moj pierwszy raz i musze przyznac ze bylo bardzo fajnie, choc nie najlepsze miejsce tylko 9 w klasie Ale proby mi sie podobaly. Mam troche fotek z próby na uroczysku, jakby szlo gdzies zamiescic to chetnie udostepnie.
  
 
Ja byłem z bratem, proby naprawde mnie zaskoczyły. Były dosyć szybkie, pozbawione pachołków. Tak powinna wyglądac wiekszość KJS. Szkoda tylko ze pogoda była nie najlepsza, z pewnoscia mialo to wpływ na niezbyt duza ilosc kibiców. Narazie czekam na wyniki.
  
 
A jakie straty? ja urwalem prawe lusterko, zgubilem gdzies chlapacz, troche pogniotlem przód - i to wszystko na 1 probie hi hi hi, no i gdzies podziurawilem juz przeciekajacy bak tylko ciekawe gdzie.
  
 
No ja byłem tylko pooglądać, ale potem trochę pojeździłem sobie po drugiej próbie (uroczysko2) i wyryp straszny tam był, nie na mój zawias. Miska cały czas dobijała do nawierzchni. Ale próby były ogólnie git, dość szybkie jak na KJS. Za niedługo może na stronie jakieś fotki się pojawią.

P.S.
Chochoł dzięki za siodełko
  
 
Było naprawde fajnie jednak zważywszy na historie kjs-u w Chorzowie pojawiło się bardzo mało załóg. Niech Ci którzy zostali w domu żałują bo było naprawde super. Organizatorzy połączyli supersprint z superslalomem a ponadto dodali jeszcze jeden plac który chociaż bł troszke dziurawy i bardzo zaśmieconu gruzem cegłami kamieniami itp. był zarombisty właśnie tam najbardziej cieszyłem się jazdą. Delegatura Chorzowska śląskiego AMK spisała się na medal i zapomniała już o swych wpadkach z lat poprzednich lub wyciągnęła z nich wnioski (może poza "zawracaniem na trzy"). A wszystko to jeżeli zapisał się ktoś przed 12.03.2004 za 80zł MOIM ZADANIEM REWELACJA
  
 





[ wiadomość edytowana przez: layer dnia 2004-03-21 16:01:57 ]
  
 
Są juz wyniki: http://automobilklub.chorzow.w.interia.pl/
jestem ciekaw jak to sie stalo ze jestem wyzej w generalce niz Fiat Uno czy Pug 206
  
 
link do fotek z kjs-u FOTKI KJS CHORZÓW