Duperelki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to sie pochwale
zakupiłem płetwę na klapę bagażnika, wloty na maskę, żaróweczki blue lite H4 ( odradzam 0% zmiany świecenia, może trochę bardziej białe niż żółte ), i kapki na wentylki. dziś wstawiam do blacharza, robi cały bok + wspawa blachy w tylne drzwi ( los corrosion extermina )+ montuje i maluje płetwę i wloty
pzdr
zobaczymy sie w wawrzkowiźnie
  
 
oooooo no to czekam na fotkę !!

aaaaaa widział ktoś jakis mały fajny "daszek" ze stopem do Omegi A kombi ??

[ wiadomość edytowana przez: olechnus dnia 2002-11-04 09:17:39 ]
  
 
polecam giełdę w bydgoszczy a szczególnie gościa który przyjeżdża tam z poznania, może ci wykonać wszystko wzależności od twojego portfela. Poza tym daje spore upusty, za skrzydło i wloty zapłaciłbym 320zł a zapłaciłem 270
klient jest co niedziela na giełdzie
to są jego namiary:
AUTO_TUNING "RO-CAR" 0608613914
  
 
Olech mam na sprzedaz daszek do omegi A na tyl.cena????zaproponuj cos????nowy nie montowany jeszcze.


pozdr
  
 
co do ceny to nie wiem ... jaki to daszek? masz fotkę? ze stopem ??
  
 
witam!!!!też mam coś nowego zenony,nowe oponki i nowy bak jestem spłukany ale szczęśliwy
  
 
żarówki zenon xenonefekt są super polecam!!
  
 
ciekawe jaki będzie efekt tego wlotu na masce u URGa
ciekawe???
pozdrawiam!!!
  
 
nooo panowie podobywa mnie sie

parapet idealny mozna prasować spodnie, wloty trochę krzywe - lotus miał proste, ale i tak całkiem miło garbią się z maski ( wlociki to lakierowane imitacje nie ma czym sie podniecać pod maską 0 zmian ), kapki miło komponuja się ze szprychami - póki ktoś mi ich nie podpieprzy z parkingu , ale to wszystko to kwiatek do kożucha, bestia jest zrobiona idealnie, nie maśladu po przygodzie parkingowej, dodatkowo klient wspawał mi końcówki tylnych drzwi i zreperował nadkola

widzimy się na zlocie

OMEGAS 'O MUERTE
  
 
urg..aż ślinka cieknie nie mogę się doczekać kiedy pogłaszczę Twoją Bestyjkę

Do zobaczenia )