Co uwazacie o motonews?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ciekawi mnie wasza opinia o Motonews Jak dla mnie wyglada jest beznadziejny i obsluga jak i pisanie postow o wiele gorsze od tuning.pl ale motonews jest duzo szybsze i bardziej bezproblemowe.
  
 
Na motonews jestem juz dosc dlugo i bardzo sie ciesze ze forum zostalo przeniesione.Zadnych ALE....
  
 
Cytat:
2004-03-22 16:36:28, BARRY pisze:
Na motonews jestem juz dosc dlugo i bardzo sie ciesze ze forum zostalo przeniesione.Zadnych ALE....




Jak wyzej - przez rok nie działało ze dwa razy max 8 godzin.
  
 
Dla mnie tam wyglad stanowi najmniejsze znaczenie, chodzi szybko, pisanie postow moim zdaniem lepsze niz na poprzednim, wiecej opcji w opisach i zawsze to jakas zmiana bo tamto forum stawalo sie nudne, a to tak jakby reaktywuje troszke klub
  
 
Pozatym ma rewelacyjne profile ......


I za to mi sie bardzo podoba !!!!!!! I działa a t.pl niestetyyyy.
  
 
Napoczątku niemogłem się przyzwyczajić
ale teraz naprawde ciesze się że klub się przeniusł tutaj
  
 
No ,trzeba sie przyzwyczaic
A tuning.pl znowu nie dziala ( no i ikonki super sa na motonews http://motonews.pl/smilies/76.gif )
  
 
mnie się szata graficzna nie podoba ale ogólenie jest szybkie i bezproblemowe a do wyglądu da się przyzwyczaić. plus pllus plus
  
 
A kto mó ize sztaa zostanie.
Wydostaniem ysie z testowych - 1000 postów i mamy forum jak www.
logo na górze inne kolory itp
  
 
No to nic nam nie pozostaje jak bic posciki i wskakiwac na wyzszego LEVELa hehehe

A do wygladu trzeba sie przyzwyczaic, sa rzeczy ktore mnei draznia (jak i innych tez) ale fakt jest faktem ze dziala i naprawde szybko w przeciwienstwie do tuning.pl.
Jest spoko znaczy nie jest zle
  
 
-
- brak powiadomien mailem
- nie odznacza przejrzanych postów, tylko wszystkie wyświetla jako nowe
- stracone wątki w forum poprzednim
- były ciekawsze tematy na forum ogólnym

+
+ działa
+ szybciej chodzi
+ można bardziej wnikać w wygląd i wyłączyć obrazki

Ogólnie jak dla mnie to do dupy bo nie mam czasu na czytanie za każdym razem wszsytkich postów od nowa i szukanie którego nie czytałem.
Toom
  
 
POD TYM WZGĘDEM COS JEST NEI TAK....
Bo na ff odnznacza ...... musze posiedziec nad tym forum ..
  
 
Ja siedze na tym forum juz od wakacji i sie przyzwyczailem do niego. Ja sie czulem zle na t.pl i dlatego nie pisalem postow. Wkurzalo mnie to logowanie za kazdym razem. Tutaj wchodze jestem zalogowany odrazu i wogule to jest latwiejsze w obsludze. Szata graficzna mi sie podoba i jest wogule cool
  
 
No jakby niepatrzec to kolejnosc postow i uklad jest odwrotny, moze to razic ale to kwestia przyzwyczajenia. A co do logowania na tuning.pl to wystarczylo zaznaczyc logowanie automatyczne , ustawic na stronke startowa i lux git
  
 
Cytat:
2004-03-24 10:28:51, _Gallus_ pisze:
No jakby niepatrzec to kolejnosc postow i uklad jest odwrotny,



gallus w profilu to można zmienić. popatrz dobrze. profil/opcje/kolejność sortowania postów
  
 
Cytat:
2004-03-24 10:28:51, _Gallus_ pisze:
A co do logowania na tuning.pl to wystarczylo zaznaczyc logowanie automatyczne , ustawic na stronke startowa i lux git


A mi tu loguje się automatycznie, niewiem jak ale się samo loguje
  
 
Cytat:
2004-03-24 10:36:30, Dragu pisze:
Cytat:
2004-03-24 10:28:51, _Gallus_ pisze:
No jakby niepatrzec to kolejnosc postow i uklad jest odwrotny,



gallus w profilu to można zmienić. popatrz dobrze. profil/opcje/kolejność sortowania postów



O widzisz, wszystkiego sie czlowiek uczy, tylko czasami sie nie chce poszperac , thx
  
 
Jak tak z boku

Jakbyscie mieli jakies pytanka co do forum obslugi czy cos takiego
walcie do mnie smialo na priva siedze ti juz kawal czasu i co nieco wiem

Pozatym zawsze na Technicznym mozecie pytac

Kto pyta Wielbladzi

pozdr
  
 
Naprawdę ktoś logował się za każdym razem do poprzedniego forum??? Przecież tam była opcja automatycznego logowania. Cóż.

Kolejność można przestawić, bo jakoś tak się przyzwyczaiłem do czytania od początku, logicznie. Na innych forach wolę od najnowszego, np Wyborcza.

Co do odznaczania przejrzanych postów, to może są jakieś ustawienia? Ktoś ma inaczej? Czuczu czy admin ma jakieś opcje do zaznaczenia żeby to cudo działało???


Z tym sortowaniem to coś dziwnie działa, po zamieszczeniu posta jakby mi się odwraca kolejność,.
Toom

[ wiadomość edytowana przez: Toom dnia 2004-03-24 14:55:08 ]
  
 
Po zamieszczeniu posta zamienia ci najnowszym na sama gore po to abys mogl podejrzec co napisales - jesli kliniesz wroc na forum lub nic nie klikniesz i sam wroci na forum to wtedy wchdzac w ten topik masz tak posortowane jak sobie ustawiles

pozdr