EEEEEEEEE zła wiadomosc jest dobra :-)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Więc :

Od dłuższego czasu stosowałem metode kopiowania danych na 2 dyski i serwer naszej www.
Dzisiaj skonczyło sie formatowanie obydwu - straciłem wszystko.......
Niestety serwera juz nie ma ...... nie zapłacilismy za niego

Więc temat o serwerze jest nieaktualny - mam pare fotek i kopie z grudnia - czyli nie mam niestety nic

Robiłem kopie zapasowa na cd ale niestety była zwirusowana - nie da sie jej odczytac ..... kasuje cała po przegraniu na dysk .....



Wyszło na lepsze

Nie ma co płakać

[ wiadomość edytowana przez: CZUCZU dnia 2004-03-23 22:45:39 ]
  
 
Czu rozumie sie ze miales na CD kopie szkieletu i calej stronki, jakiego tam masz wirusa??, przeslij mi go na maila to postaram sie z nim pobawic , albo po prostu podaj mi bazowy kod tego wirusa, bo tak to nie moze byc
  
 
Gallus mks szaleje.
Kasuje cały katalog system ........
Gdy to zrobi pozbywa sie reszty ........ To jest cos b.starego - podłaczyłem dysk nie otwierany od 99ego roku i na nim to było
  
 
Czuczu przestan odwiedzac strony xxx to nie bedziesz mial wirusow

[ wiadomość edytowana przez: Rapcio dnia 2004-03-23 11:11:10 ]
  
 
Jak to cos bardzo starego? Skoro przerzucales stronke z prv juz sam nie wiem o co chodzi, moze cos blizej to bede w stanie pomoc bo ostatnio z wirusami to ja za pan brat
  
 
A moze komus sie bawic nie chce
  
 
Dowiedziałem sie że na hat.pl nie maja kopii niestety ......
nei ma tego zlego bo skopiowałem sobie kiedys niektore zloty - Brakuje mi tych pft ..... podobnie nei ma działu klubowicze a tak to wszystko jest ....
Poszukam bo kiedys nagrywałem cd i moze sie nagralo ....
A co do www to jak juz zdobedziemy serwer to gdzies stanie napewno
  
 
Ja mam czuczu u siebie wszystkie zdjecia ze zlotu pazdziernikowego razem ze stronami
  
 
Własnei oglądam straty.
Brakuje mi tylko i wyłacznie klubowiczów nowych ....
Tak to mam wszystko... W sumie stare scrypty ale mówi sie trudno .....
Nie ma tego złego - zrobi sie nowa jak bedzie serwer .... ps. Działu klubowicze nie robie bo czuje ze bede miał sporo mniej roboty .....
  
 
Jak cos to ja mam wszystkie moje foty: ze zlotu pazdziernikowego, mtt, super sprint, i rzeszow ten pierwszy
  
 
dziek irpaciowi dzisiaj bede maiłwszystko.
jedyne co trace toaktualizacja strony głównej i dział klubowicze.
Dzieki temau powsanie nowa www - inne ustawienie wszystkiego robie
  
 
Cytat:
2004-03-23 22:44:52, CZUCZU pisze:
(...) Działu klubowicze nie robie bo czuje ze bede miał sporo mniej roboty .....


No to już masz gotowe Lista klubowiczów
  
 
klubowiczów mamy 2* tyle lekko