Jestesmy na półmetku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zostało jakies 500 postów i jestesmy na stałym - Ouuuuuuuuujeeee
Jestem mile zaskoczony faktem że wreszcie sie cos ruszyło ..... na starym forum to te 500 postów by powstawało z 3 mce a tu w 2 tyg
  
 
To trzeba Wam pogratulowac, niezle tego natrzepaliscie
Tutaj duzo wiecej osob sie odzywa na t.pl to zdazalo sie ze caly dzien nic a tu co chwile jakies ciekawe tematy ))
  
 
Idzie wiosna, ludziska sie budza po dlugim snie zimowym, i nawet forum będzie ożywało i tak ma być dalej .Myśle ze zmiana forum wyszła na lepsze
  
 
Nio bo tu sybcej neta smiga - ok podganiamy statystykę
  
 
No to tylko pogratulowac wszystkim. Proponuje wrzucac temaciki ciekawe, wyczerpujace ( tylko nie az nad to kontrowersyjne ) zeby kazdy chcial podjac dyskusje, zebysmy jak to mowia prastarzy wojownicy podziemia, weszli na glowne z honorem
  
 
Chyba jedynym miusem jest to że na MotoNews jest mało innych kanałów forum tak jak to było na tuning.pl , ale jak bardzo sie chce to można dalej tam korzystać. A tak wogóle to gdzie sprawdzic te statystyki, ile mamy postów?? bo nie chce mi sie liczyc wszystkiego
  
 
Cytat:
2004-03-28 12:48:43, marreq pisze:
Tutaj duzo wiecej osob sie odzywa na t.pl to zdazalo sie ze caly dzien nic a tu co chwile jakies ciekawe tematy ))


Wystarczy tylko porównać listę userów - Motonews ma ich 13103

a jeżeli chodzi o statystykę to :


Na forum opublikowano 436 posty(ów) w 30 wątkach
Forum Klub Tuning Stalowa Wola zaliczyło 4853 odsłon do 2004-03-27 20:17:05
  
 
no to powinniśmy być z siebie dumni i pracować dalej....... w ten oto sposówb dodajemy posta do tematu i przez to jest nas więcej i jesteśmy bardziej widoczni..... ślijcie posty nawet krótkie
  
 
Tak tak nabijajmy , ja tu mowie o konretnych tematach w ktorych czlek moze wyrazic swoje zdanie, opinie , pochwalic wiadomosciami , dlatego piszmy na temat, zwiezle i konretnie, wtedy o wiele bardziej bedzie chcialo sie ludziom przegladac forum , taraaa
  
 
a jest jakis bonus jesli osiagniemy jakis posiom napisane jest
"Jestesmy na półmetku" czyli 1000 to jakis bonus
  
 
Cytat:
Tak tak nabijajmy , ja tu mowie o konretnych tematach w ktorych czlek moze wyrazic swoje zdanie, opinie , pochwalic wiadomosciami , dlatego piszmy na temat, zwiezle i konretnie, wtedy o wiele bardziej bedzie chcialo sie ludziom przegladac forum , taraaa



Zgadzam sie, ale nie bądzcie tak poważni bo znowu sie klucic zaczniecie jak na poprzednim forum o nadkole beczki kopnika
Co do głupich i nędznych postów, niech istnieją kilka dni i niech je czuczu wawala, ale to zawsze jakiś ruch i ożywienie na forum. Marreq juz mnie skrytykował ale co mi tam, poza tym wybieram sie w wtorek lub srode do stalówki i jak nikt nie bedzie miał nic przeciw to moze bysmy sie gdzieś stykneli??
  
 
Cytat:
2004-03-28 17:33:22, JACU626 pisze:
Marreq juz mnie skrytykował ale co mi tam, poza tym wybieram sie w wtorek lub srode do stalówki i jak nikt nie bedzie miał nic przeciw to moze bysmy sie gdzieś stykneli??


za co
  
 
O kurde ale sie temat rozrósł .......
Człowieka nie było tylko 5 godzin
  
 
gratuluje jak najbardziej ale niech ktos mi przeniesie avatarka ze starego foruma, bo jak nie to pozabijambez wyjatkow DD
  
 
Czarek tylko ty to mozesz zrobić !!!!!
proponuje wejsc na tuning.pl zapisac swój avatar i tutaj wkleic .....
No i właduj sobie fotki do profilu i opis fury
  
 
I jak czuczu z statystyką??
  
 
52 - Tematów
698 - Postów

Jeszcze troche i bedzie
  
 
Oj pniemy sie w gore pniemy.
Oby tak dalej.
  
 
I jesteśmy wyżej