[K] Bębenek stacyjki do Espero

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie. Mój się rozpadł (znowu). Jakby ktoś miał z demontażu to chętnie kupię, bo te co są na allegro na zdjęciach nie wyglądają solidnie
Interesuje mnie sam wkład, bez kluczyka (zapadki sobie przełożę).

Pozdr.
  
 
Napisz do Markona bo z posiadacza fajnego Espero stal sie pierwszym w Polsce Oficjalnym zlomem Klubu Espero a tak powaznie spytam na zlomie gdzie poszlo moje Espero bo bylo ich trzech ... w kazdym z nich innna... beznyzna



[ wiadomość edytowana przez: kylos dnia 2014-09-12 01:01:16 ]
  
 
Cytat:
2014-09-12 01:00:16, kylos pisze:
a tak powaznie spytam na zlomie gdzie poszlo moje Espero bo bylo ich trzech ... w kazdym z nich innna... beznyzna [ wiadomość edytowana przez: kylos dnia 2014-09-12 01:01:16 ]



Byłbym wdzięczny, albo podaj mi jakieś namiary na ten złom

pozdr.
  
 
Cytat:
2014-09-13 11:44:10, robertkaluza pisze:
Byłbym wdzięczny, albo podaj mi jakieś namiary na ten złom pozdr.


ale porzebujesz tom całom "beznyzne" czy cuś inkszego z niego ??

A co do bębena ..to jaky jes problem ?? - nie wiem gdzie w Tychach ale w Katowicach jest kilku naprawdę sprytnych magików od stacyjek ..np. na Wojewódzkiej (obok Rialto) , na "Manhattanie" w Piotrowicach (Biedronka) i chyba w Zenicie ..o ile się to jeszcze tak nazywa
  
 
Cytat:
2014-09-13 23:27:31, bogdan1 pisze:
ale porzebujesz tom całom "beznyzne" czy cuś inkszego z niego ?? A co do bębena ..to jaky jes problem ?? - nie wiem gdzie w Tychach ale w Katowicach jest kilku naprawdę sprytnych magików od stacyjek ..np. na Wojewódzkiej (obok Rialto) , na "Manhattanie" w Piotrowicach (Biedronka) i chyba w Zenicie ..o ile się to jeszcze tak nazywa



Żeby wyciągnąć cały bębenek ze stacyjki trzeba wsadzić jakiś pręcik w otwór w obudowie stacyjki. Wtedy taki "dings" się chowa i można stacyjkę wyjąć. U mnie ten dings się ułamał i stacyjka nie chce siedzieć na swoim miejscu.
Kiedyś już zmieniałem stacyjkę, muszę przegrzebać strych/piwnicę/garaż i może w starej ten dings był dobry i da się go przełożyć.

Pozdr.
  
 
Cytat:
2014-09-13 11:44:10, robertkaluza pisze:
Byłbym wdzięczny, albo podaj mi jakieś namiary na ten złom pozdr.



Rybnik Niewiadom ulicy nie pamietam glowna jakas ale bede tam maksymalnie do 17/9 to dam znac