8 Studencki Rajd Samochodowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w tytule. Mam nadzieje ze impreza wypali tak jak zwykle. Ja oczywiscie startuje.
  
 
A kiedy jest?? Filip jak tam twoj maluch??
  
 
Sorry, zapomnialem napisac. Jest 1 maja 2004r.

Auto nabiera kształtów, niestety na SS chyba nie zdaze
  
 
Może wreszcie uda mi się zadebiutować w barwach TGR'u.
  
 
Kto jedzie na SRS???

Ja oczywiscie pokaze sie , podobno na prawym filipa.
  
 
jak zrobimy z magikiem (ksywa mojego nowego pilota) autko to jedziemy !!!
  
 
My ze slickiem jeszcze nie wiemy czy pojedziemy. Powód oczywiście prosty - olbrzymia dziura w budżecie. No ale może jakoś się uda...
  
 
Cytat:
2004-04-03 22:05:50, Aro18 pisze:
Może wreszcie uda mi się zadebiutować w barwach TGR'u.


BUUUUUHAHAHAHA ŻE CO ??? TYM ZŁOMEM ??? ARO ROZPIERDOLIŁEŚ MI NERY TYM HASEŁKIEM

[ wiadomość edytowana przez: darcog60 dnia 2004-04-25 14:12:37 ]
  
 
Myśle że uda nam się załatac tą dziure współnymi siłami z Layerem. Także chłopaki widzimy się na starcie 8 Studenckiego Rajdu Samochodowego......heheh
  
 
Mam nadzieję, że słowa mojego pajlota będą prorocze i staniemy na starcie VIII SRSu...


[ wiadomość edytowana przez: layer dnia 2004-04-26 02:06:50 ]
  
 
layer i filip, rano mam czas więc możeci podjechac i coś podregulujemy, przynajmniej silniki, mozecie wpaśc po godzinie 8smejw srode
  
 
Ludzie maktos miejsce w aucie zeby sie zabrac z wami?? Jesli nie pojade jako pilot z Filipem to chcialbym fotki porobic.
  
 
no to chlopaki zycze wam jutro powodzenia!!! TGR rulezzz!!!
  
 
hmmm ciekawe jak wam poszlo??? mam nadzieje ze wszystkich rozstawiliscie po kątach
  
 
Wyników na stronie sekcji jeszcze nie ma. Ja z 5Turbo byliśmy 8 w klasie i 33 w generalce na 85 aut. Maluch seria prawie a pilot ja debiutujący. Fotosy tutaj tutaj (Serwer wolny ale bez limitów) - dostępny tak za godzinę bo przesyłanie trwa
  
 
Przez te komentarze pod newsami coś nam forum zamiera...
SRS jak dla mnie był super, nie licząc drobnych problemów z samochodem oraz długiego czasu oczekiwania na przejazdy pod OSiRem.

Dooh: fajne zdjęcia, tylko szkoda, że mnie na żadnym nie ma...
  
 
no właśnie te czekanie przed osirem dobijało
ogólnie rajd mimo kłopotów technicznych większości naszych załóg TGR-u udany.
  
 
Cytat:
2004-05-04 23:37:02, layer pisze:
Dooh: fajne zdjęcia, tylko szkoda, że mnie na żadnym nie ma...



Teraz sa też na stronie sekcji. Wasze chyba też : http://80.53.246.226/~sekcja/imprezy/8_srs/8_srs.htm oraz tutaj : http://tower.t16.ds.pwr.wroc.pl/~adin/srs/
  
 
W tych galeriach też nie ma żadnego mojego, praktycznie TGRowych załóg wogóle nie ma na fotach, w akcji...
  
 
Szkoda ze niema zadnych fotek z udziałem najlepszego teamu na SRS Janota/Gach. Przepraszam znalazłem tylko dwie fotki.


P.S. A kto krecił cyfrówka na SRS?? i kiedy bedzie mozna zobaczyc nasze przejazdy??