Macie może ochotę na pierwsze wiosenne spotkanko???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może by tak wyjechac gdzieś kawałek za miasto w ta sobotę ???
Umawiamy się z Mkee na spocik - myslę,że warto byłoby pojechać tym razem do tych Niepołomic na kawusię do zamkowej kawiarni , a potem jesli będzie pogoda podjechac na parking przy puszczy i trochę się przewietrzyć. Cio wy na to ??? MOże wiosnę przywieziemy skoro tak się ociąga???Wiem ,że niedługo swięta i wszyscy mają furę zajęć , w niedzielę pewnie wszyscy pójda świecić palmy więc tego dnia nie proponuję.
Jesłi Andrzej chcaiłbyś pojecha c a Twój silniczek jeszcze nie gotowy - chetnie Cię weźmiemy do naszego autka. Fleszer Ciebie też
To co w niedzielę koło południa w Niepołomicach pod zamkiem ?
Paweł
  
 
Pawełku,to w koncu sobota czy niedziela??
Daleko z Krakowa do tych Niepolomic?
A moze sląsko-krakowski na "granicy" w Tenczynku-przynajmniej byloby rowno z kilometrami.
???
  
 
panowie,
swietna sprawa z tym spotkankiem ale piszmy na ten temat w jednym wątku please bo mozemy miec problemy z dogadaniem sie

pozdrawiam,
  
 
No kurde- chodziło mi o sobotę
  
 
buuuu....
Ja w czwartek wioze moja Samarkę do blacharza, bo chcę mieć profesjonalnie zrobione drzwi (to jedyny element ze słabym ocynkiem w mojej Ładzie). Ponieważ w zeczłym roku robiłem sam i w tą zime znowu wyszła ruda - postanowiłem zawierzyć fachowcowi, by uniknąć powtórki z rozrywki....
Tak wiec duchem bedę z Wami, ale auto najszybciej odbiorę za tydzień...
  
 
Szkoda Piotruś - ale rozumiem Cię - ja tez czym prędzej musze się za to zabrać - tylko wciąż brakuje mi czasu
Panowie - no to jak ztym spocikiem ???
Bo ja znowu czwartek piątek do Wawy - a jak wróce to będzie poźno na ustalanie szczegółow
To co napisał Adam 2106 jest OK - tylko mkee- dałbyś radę podjęchac trochę dalej niż do Niepołomic???
Niepołomice Adam2106 są jakies 15 km od Krakowa - niestety na wschód - czyli dla Was dużo dalej. Z kolei tenczynek - jest jakieś 25 km od Krakowa na zachód - wybierajći
Paweł
  
 
mysle ze wszystko ulozy sie po mojej mysli(wolne w pracy)to nawet moge jechac do tenczynka,moze pojawi sie jeszcze ktos ze slaska?
  
 
Super mkee
W takim razie , jesli będa chętni na spotkanie na neutralnym gruncie(pośrodku między sląskiem a krakowem) , czyli w Tenczynku możemy zacząć się konkretnie umawiać
Mkee -jesli dasz radę to spotkamy się w Krakowie np. pod Geantem i stamtąd pojedziemy już razem.
Czekamy na odzew kolegów ze sląska - czy checie przyjechać , czy nie???
Paweł
  
 
Tak jak napisałem już Pawłowi na privie nie będę mógł być, po pierwsze autko mam u fachmana, a po drugie i tak w sobotę o 15-tej muszę być już w pracy, natomiast w niedzielę jestem poza Krakowem.
W każdym razie przyjemnego spociku.
Andrzej
  
 
Ajaj - szkoda Andrzejku - ale ważne żebyś auto miał już sprawne po przygodach
Pozdrówki
Pawł
  
 

Jak pisalem ten tekst to myslalem ze spocik bedzie w niedziele .
A niestety sobota odpada - praca

Kurcze,chyba przed swietami w tej calej bieganinie nic z tego nie wyjdzie

Sorki za zamieszanie ale ja myslalem o niedzieli.Ale biorac pod uwage ze palmowa to nici ze spotu
  
 
No to odwołujemy temat wyjazdu do Tenczynka - z przyczyn "przedświątecznych"
Nie ma problema - każdy to rozumie
W takiej sytuacji Mkee - myslę,że najlpeiej jak się spotkamy u Ciebie , albo w tych Nipołomicach
  
 
Prosze o wypelnienie TEGO jak najszybciej
  
 
nasz pierwsze wiosenne spotkanko - mimo małej frekwenchji - jednak się odbyło - tym razem w Bochni i jej najbliższej okolicy. Pogoda była super- słoneczko i lekki chłodnawy witerek. Na spotkanie pojechaliśmy do Michała (mkee) tylko my z Konradem naszą ładzianką Michał ma już pięknie zrobiony lakier( marzenie) , i silniczek po remoncie - na docieraniu.
Pojechaliśmy sobie do fajnej knajpki na kawę - a potem trochę w teren. Extra
Do Krakowa wróciliśmy dopiero ok. 16. Ale jeszcze potem wymienilismy amortyzatory z tyłu ( To prezent od Michała). W siumie bez zadnych problemów - a autko od razu inaczej się prowadzi
No i planujemy następne spotkanie - jak się uda - to w większym gronie
Pozdrówki i jeszcze raz wielkie dzięki Michał
Paweł
  
 
szkoda ze pozno to czytam ale ostatnio wogole sie nie moge dostac na strony klubowe NIE wiem CZEMU
jak co to chetny jestem tylko nie za bardzo wiem jak nie moge odczytac !!!
Jakos bede kombinowal aby nast nie przegapic

Moze w maju nast bo w kwitniu nie dam rady

pa p a