GAZ W GORE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od maja podnosza akcyze o 38,5% za gaz, czyli jakies maximum 12gr na litrze. Normy europejskie nie wymagaja takiej podwyzki, ale zgadnijcie jak sie tlumacza : ze polscy kierowcy za duzo kupuja gazu w stosunku do benzyny, w ktorej wiadomo jest wieksza stawka podakowa. Zalosne, bo niby co maja kupowac, a przepraszam przeciez biedy w Polsce nie ma. Chyba zyja piosnka "Jest super" T Love. W holandii np oddaja pieniazki za instalacje bo wiadomo ekologia i te klocki. Za niedlugo bedziemy jezdzic komarami palacymi litr na sto , bo kochany rzad ratuje budzet panstwa....
  
 
Przesiadam się na olej rzepakowy
Ten rząd już nic mądrego niewymyśli, założe się że pieniadze z akcyzy pójdą na infrastrukture dróg tiaaa jasne ...


[ wiadomość edytowana przez: marreq dnia 2004-04-01 09:47:07 ]
  
 
A ja to mazdką na wszystkim chyba juz jezdziłem, najlepiej szła na biopaliwie rzepakowym, jaki aromat z rury był to szok - jak w MC'DONALDS, A w tamtym tygodniu to nie wiem co wlałem, coś burego i gęstego ale idzie lepiej nic na ON z orlenu
  
 
HEHEHEHE znaazłem gazete z 2002 roku a tam tekst ze nei opłaca sie gazu bo w ciagu 3mcy podrozeje do 2 zł za litr i wiecej ......
Wtedy sie nei sprawdziło ....... Aha bedac w uni zmienia sie troche ekologia w naszym kraju - wieksze kary ale i lepsze dofinansowania - np dla ludzi którzy ogrzewaja słoncem wode , geoter,malnie itp podobnie z gazem w autach !!!!!
  
 
niech drozeje i o 15groszy. I tak bedzie 2 razy tanszy od benzynki.
  
 
ej czy to nie jest przypadkiem kolejny Pryma Aprylisowy żarcik
  
 
Nawet jak prima aprilis to pewnie sie sprawdzi

Ale kto by sie przejmował paliwo zmierza w kierunku 1 litr 1 euro wiec 1litr gazu moze i te 2 zł kosztowac

Mam statystyki obopu o 12% w tym roku wzorsnie liczba uzytkowników gazu ....
Zzuzywamy co roku o około 25% gazu wiecej od ostanich 3 lat
  
 
Tak patrzac z tej perspektywy, to i jesli bedzie o 50gr tansze to bedzie sie oplacac !! Tylko niech ktos popatrzy na koszty instalacji, przegladow... Nie chodzi czy tansze czy nie, ale o to ze wszyscy sobie pogrywaja kosztem nas. I tak nic nie poradzimy, ale postawa ze i tak jest tansze troszke mnie niepokoi. Za niedlugo jak wymysla silnik na wode, to i wode opodatkuja, a jak... Bo to Polska , a nie elegancja...
  
 
Dokladnie w naszym pieknym i kochanym kraju dobrze nigdy byc nie moze.
A co do ceny gazu to proporcja miedzy gazem a paliwem zawsze bedzie conajmniej 2:1 wiec i tak sie oplacac bedzie.

Chyba ze sie czlowiek rozgladnie za lewym paliwkiem to wtedy i gaz niech sie schowa
  
 
Zastanawiam sie czy coś ostatnio staniało, i nie mogę sobie przypomnieć
  
 
Cytat:
2004-04-02 10:43:38, JACU626 pisze:
Zastanawiam sie czy coś ostatnio staniało


Nie,oni nieznaja nawet takiego słowa, tylko drożej i drożej
  
 
A najleprze jest powiazanie ropy z USD. Jak drozeje $ to i ceny w gore, a jak ostatnio stal slabiutko to nawet do glowy im nie przyszlo zbic ceny. OPEC RULEZZ & Rafinerje
  
 
Juz wiem, teraz nie tanieje ale jeee "PROMOCJA'
  
 
pwoeim wam ze tankowalem w jamnicy gaz prze zajebisty czuc ze auto idzie masakra nie wiem skad go maja ale naprawde oplaca sie i jeszcze kosztuje 1,45
  
 
też kiedyś brałem w Jamnicy, rzeczywiście dobry, zastanawiam się jakie opary oni tam wpierdzielili.
Dobry gaz jest jeszcze na Ojlenie koło szpitala, tylko czasem mam wrażenie że tankują więcej niż powinno wejść. Może ktoś ma podobne odczucia?
T